İçeriğe git

Resim
- - - - -

goblin vs worgen

• Please log in to reply
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

#1 illidanarthas

illidanarthas

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2012 - 03:10 ÖS

Merhaba arkadaşlar.Benim bir sorum var mop çıktı ama ben yinede worgen-goblin kasmak istiyorum.sizce hangisi daha iyi?dış görünüşe falan hiç bakmam.ben sadece görevlerin eğlenceli olmasına bakıyorum.yani allyninmi yoksa hordeninmi görevleri daha iyi?worgeni çok seviyorum ama sanki gilneas biraz arazi boş gibi ama görevler güzel goblini az oynadım ve pek beğenmedim.görevler çok dağılmış gibi.neyse onları boşverin goblinmi worgenmi?
  • 0

#2 Zeagon

Zeagon

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 10 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2012 - 03:11 ÖS

worgen
  • 0

#3 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2012 - 03:23 ÖS

görevleri eğlenceli olsun diyosunda belirli bir lvlden sonra klasik görevleri yapıcaksın zaten :D
  • 0

#4 illidanarthas

illidanarthas

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2012 - 03:31 ÖS

görevleri eğlenceli olsun diyosunda belirli bir lvlden sonra klasik görevleri yapıcaksın zaten :D

cataclysmden öncede oynuyordum.çoğunlukla toplama\öldürme görevleri falan çoğunluktaydı bu y üzdende biraz sakin bir atmosfer vardı.cataclysm gelince biraz değişmiş.daha güzel olmuş gibi.ben dustwallow marsha kadar worgen oynadım oraya kadar beğenmiştim.ama worgen oynarsam bu sefer desolaceye gidicem.ama işte goblinmi oynasam çok beğeniliyor diye arada kaldım.
  • 0

#5 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2012 - 03:36 ÖS

sen görevleri önemseme bir gün biticekler zaten :D goblinimi daha çok seviyosun yoksa worgenimi ona göre oyna sevmediğini açarsan hep pişman olursun :D
  • 0

#6 illidanarthas

illidanarthas

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2012 - 03:40 ÖS

sen görevleri önemseme bir gün biticekler zaten :D goblinimi daha çok seviyosun yoksa worgenimi ona göre oyna sevmediğini açarsan hep pişman olursun :D

Aslında böyle bir cevap geleceğini tahmin etmiştim :D worgeni çok seviyorumda hordeyi ayrı seviyorum.görevler eğlenceli olsun derken çoğu bölgede horde ve ally görevleri biraz farklı.o yüzden eğlenceli görevler dedim.
  • 0

#7 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2012 - 03:59 ÖS

böyle bir cevap neden hep geliyor çünkü bu tecrübelerle sabittir :D
  • 0

#8 Zeagon

Zeagon

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 10 İleti

Yazma tarihi: 22 Ekim 2012 - 06:35 ÖÖ

Aslında böyle bir cevap geleceğini tahmin etmiştim :D worgeni çok seviyorumda hordeyi ayrı seviyorum.görevler eğlenceli olsun derken çoğu bölgede horde ve ally görevleri biraz farklı.o yüzden eğlenceli görevler dedim.

bence worgen en şekil class lardan tipik kurtadam ama benim hoşuma gidiyo şahsen bir de şöyle bir durum var bir süre sonra ogrimmar da takılcağından orası sıkıyo ama ally de sw ve goldshire daha etkileyici geliyo ve her zaman küçük karakterler bir süre sonra sıkılırsın worgen iyidir :D
  • 0

#9 megadethx

megadethx

Sergeant

• Members
  • 70 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 22 Ekim 2012 - 11:56 ÖÖ

benim worgenın gözlerini mavi yapmadığım için halen ağlıyorum düzgün yap tipini :(
  • 0

#10 iVengeance

iVengeance

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 22 Ekim 2012 - 04:55 ÖS

Horde'u yazıldığı gibi okumak.
  • 0

#11 Goksky

Goksky

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 42 İleti

Yazma tarihi: 22 Ekim 2012 - 05:56 ÖS

Bende worgen derim. :)
  • 0

#12 kurtlar1971

kurtlar1971

Senior Sergeant

• Members
  • 150 İleti

Yazma tarihi: 23 Ekim 2012 - 09:00 ÖS

ben worgen derim .warriorda bladestormu denemelisin çok değişik bir şey oluyor ;)
  • 0

#13 illidanarthas

illidanarthas

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2012 - 09:18 ÖÖ

Horde'u yazıldığı gibi okumak.

Evet aslında HORDE'nin HORD diye okunduğunu biliyorum.Ama ağız alışkanlığı işte napıcaksın.ayrıca okadar ayrıntıya inmenin gereğinin olmadığını düşünüyorum.
  • 0

#14 iVengeance

iVengeance

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2012 - 01:49 ÖS

Evet aslında HORDE'nin HORD diye okunduğunu biliyorum.Ama ağız alışkanlığı işte napıcaksın.ayrıca okadar ayrıntıya inmenin gereğinin olmadığını düşünüyorum.

Horde u yazmak horde nin yazmaktan daha kisa aslinda ayrinti olmuyor.
  • 0

#15 illidanarthas

illidanarthas

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2012 - 06:32 ÖS

Horde u yazmak horde nin yazmaktan daha kisa aslinda ayrinti olmuyor.

Hayır,kısa oluyor manasında söylemedim.7 yaşımdayken abim oynuyordu ordan alışkanlık oldu.Şimdide hep öyle diyorum :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı