İçeriğe git


Resim
* * * * * 3 Oy Kullanılmış

The Gilneas Sovereignty (İnaktif - Türkçe RP Guildi - Argent Dawn)


 • Please log in to reply
Bu konuya 83 yanıt gönderildi

#1 Pechvarry

Pechvarry

  Moderatör

 • Moderators
 • 124 İleti
 • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 12:00 ÖÖ

The Gilneas Sovereignty


Ana konu: Gilneas toprakları üzerindeki iktidar kavgası , entrikalar ve ailelerin iç mücadeleleri.
Ramsay Ailesi


Resmi ekleyen
Psikolojik Özellikler : Güç,cesaret ve onur. Pek çok ailenin sözlüğünden kalkan bu kelimeler Ramsayler için hala değerini korumakta. Bu özellikler onları güçlendirdiği kadar düşmanları tarafından manipüle edilebilir hale getiriyor. Ramsay erkekleri kolayca sinirlenebilen bir yapıya sahip.Aile bazı kuralları her şeyin üstünde sayar ve kalıpların dışına çıkmaktan kaçınır. Onlar için dostluğun önemi büyüktür ve büyük sorunlar olmadıkça ilişkilerine zarar vermekteden kaçınırlar.


Fiziksel Özellikler: Aile genetiğinde baskın saç rengi siyahtır. Beyaz tenlidirler. Ramsayler küçük yaşlarından itibaren sıkı bir eğitim sürecine sokulur. Yakın dövüş teknikleri ve kılıçlar konusunda uzmandırlar. Genellikle vücutları yapılı ve atletiktir. Bu özellikler dışarıdan bakanların onlardan çekinmesine yol açar. Aile büyüklerinin düşüncesine göre büyük sorumlulukları taşımak için büyük omuzlar gereklidir.Aile Hikayesi: Horatio Ramsay Stormwind doğumludur , Uygun yaşa geldiğinde Leydi Catelyn’le evlenmiştir. Catelyn Ramsay sırasıyla Estarriol , Erodion ve Vastieli doğurmuştur. Catelyn Ramsay Vastielin doğumu sırasında ölmüştür. Horatio Ramsay bu ölümün ardından güç delisi olmuştur , Sahip oldukları yeterli gelmemiştir , Kendini kaybetmiştir ve Gilneasa egemenlik kurmak amacıyla yola çıkmıştır. Horatio Ramsay çok geçmeden Burtonlar tarafından alçakça zehirlenerek öldürülmüştür. Bunun ardından Estarriol Ramsay tüm şehri aya kaldırarak Taoise Burton , Craig Burton’ın amcasının kellesini almıştır. Kral ve Heyeti bu siyasal gerginlikten kurtulma amacıyla ve cezalandırmak üzere Ramsay Ailesini Gilneas’a sürmüştür.

Resmi ekleyenBurton Ailesi


Resmi ekleyen


Psikolojik Özellikler

: Burton ailesinin hangi üyesine sorarsanız sorun, felsefesi aynı olacaktır: “Zenginlik, gücü; güç daha fazla zenginliği getirir.” Dolayısıyla inanılmaz drece güç düşkünü bu aile, para için de herşeyi yapmaya hazırdır. Kendi aileleri dışında kimseye güvenmez, kendi aileleri dışında kimseyle arkadaşlık kurmazlar. Bütün bunlara rağmen, Burton’ların silahlarla arası pek değildir. Bunun yerine, zaman içinde parayı silah olarak kullanmayı öğrenmişlerdir.Fiziksel Özellikler: Burton ailesinin en belirgin özellikleri, sapsarı saçları ve çoğu aile üyesinde görülen kemerli burundur. Kas güçleri pek olmasa da, keskin zekaya sahiptirler. Ayrıca pek çoğunda doğuştan avcılık yeteneği vardır. Bölgede, “mavi kapşonlu asiller” olarak da bilinirler.Aile Hikayesi : Matthew ve onun kardeşi Taoise Burton, Gilneas’ta çiftçiliğe başladıklarında sadece birer işçidir. Kartlarını doğru oynayıp ve biraz da illegal yollara başvurup zamanla işleri büyütür. Gilneas’taki en iyi çiftlikleri bir bir ele geçirirler ve zamanla ünleri diğer krallıklara bile sıçrar. İşe başlamalarından 20 yıl geçmeden bu iki genç Gilneas’ın en asil ailelerinden biri olur. Hatta ve hatta bağlantıları sayesinde bir zamanlar birer tarla işçisi olduklarını bile örtbas ederler. Babasının erken ölümünden sonra işi, en büyük çocuk Craig alır ancak işler eskisi gibi yolunda gitmeyecektir. Önce Griyele’nin ittifağı reddedip Gilneas’a bir duvar örmesi ticarete balta vurur. Sonra Worgen istilası… Bu arada uzaklardan, Stormwind’dan zengin bir asilzade, Horatio Ramsay, Burton topraklarına göz dikince Craig ailesinden hiç kimsenin gitmediği kadar ileri gidip bu adamı öldürtür. Hemen ardından Ramsay ailesi Craig’in amcası Taoise’i öldürtür. Ramsay ailesi Gilneas’a sürgün edilir ve büyük güç savaşı böylece başlar.


Resmi ekleyen


Konu Pechvarry tarafından 29 Ekim 2012 - 12:08 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

 • 4

#2 dogabeey

dogabeey

  Moderatör

 • Moderators
 • 300 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 12:02 ÖÖ

Storyline - Şimdiye Kadar Neler Oldu?

Ramsay'ların Sürgünü
Herşey; Craig Burton'ın Ramsay lordunu zehirleyip öldürmesiyle başladı. Aslında bundan öncesi de var: Burton'lar hem Forsaken'ların saldırısı hem de Büyük Yıkım yüzünden topraklarının büyük bölümünü kaybetmişti ve bu durum Craig Burton'u adeta delirtiyordu. Önüne çıkan her bir engeli takıntı haline getiren Craig; kaybettiği topraklara Stormwind'lı bir lordun -Horatio Ramsay'ın- göz diktiğini görünce bütün sabrını ve sağduyusunu kaybetti ve aşmaması gereken bir sınırı aşarak rakibini öldürttü. Bu ölüm Craig'in sonunu hazırlayacak zincirleme olayları beraberinde getirecekti. Onurlu ve intikamcı bir aile olan Ramsay ailesi; bu iğrenç suikaste Craig'in Stormwind'daki amcasını organize bir planla katlederek cevap verdi. Bunun sonucunda Ramsay ailesinin Stormwind'daki bütün mülklerine el kondu, itibarları beş paralı edildi ve kaderin bir oyunu olarak ailecek Gilneas'a sürgü edildiler.

Ailenin yeni lideri Estarriol Ramsay; Keel Limanı'na yerleşerek kalan aile servetiyle burayı satın aldı. Halkı vergiye bağladı ve işgücünü intikam planı için kullanmak üzere harekete geçti. Bütün bunlar Craig'in kulağına ulaştığında; Lord Craig Burton bu büyük Gilneas satrancında ne kadar kötü bir başlangıç yaptığını anlayacaktı. Nitekim Ramsayların yürek burkan hikayesi bütün Gilneas'a yayılmıştı.

Toprak Oyunları
Burton'lar ve Ramsay'lar arasında gerilim hızla tırmanırken, hayatta kendisi ve topraklarından başka hiç kimsesi olmayan yaşlı bir toprak sahibi şüpheli bir şekilde öldü ve -şok edici bir şekilde- sahip olduğu geniş otlakları Ramsay ailesine bıraktı. Estarriol bundan oldukça memnunken, Burton lordu sinir krizi geçirdi. Yine de Burton'lar çabuk toparlandı ve Craig her zaman en iyi yaptığı şeyi yapmak için kolları sıvadı: Plan.

Asi kız kardeşi sürekli evden kaçarken ve amiral olup geri dönen oğlu sürekli başının etini yerken, Craig için plan yapmak sandığından daha zor olacaktı. Bu sırada onurlu Ramsay ailesinin, aile terbiyesinden nasibini almamış ferdi Vastiel, oldukça hain bir plan yaptı ve uygulaması için ağabeyi Estarriol'u ikna etti. Plana göre; Stormglen kasabasına saldırıp bunu Burton'lar yapmış gibi gösterecekti. Ne var ki Ramsay'ların içindeki bir köstebek ve Burton lordunun erken davranması sayesinde bu plan ters tepti ve Ramsay'lar Stormglen'den taşlarla, sopalarla uğurlandı. Halkı ise Burton'lara bağlılık yemini etti. Böylece skor 1-1 oluyordu. Bu hezimetten sonra Ramsay ailesi bir daha böylece kirli oyunlar oynamayacağına ant içti. Köstebek ise Keel Limanında idam edildi.

Kılıç ve Ok Sesleri
Bilindiği gibi; Burton ve Ramsay ailelerinin tek düşmanları birbirleri değildi. Onlardan önce ortada çok daha büyük tehditler vardı. Bunların başında yabani worgen'lar ve tabii ki forsaken'lar geliyordu. Burton'ların yaşadığı Tempest Reach düzenli olarak forsaken casuslarının saldırısına maruz kalırken, her daim yemek kokuları tüten Keel Limanı ve Stormglen kasabası yabani worgenların gözde yağma mekanıydı. Yine böyle bir gün, Ramsay'lar ateşe verilmiş bir deniz fenerini incelemek için giderlerken bir grup serserinin ve worgenın saldırısına uğradılar. Bu karmaşada Erodion Ramsay nehre düştü ve akıntıda kayboldu. O sırada açık arazide forsaken avlayan Burton'lar onu gördü ve onu denizden çıkarmak için koştuklarında Ramsay ailesiyle burun buruna geldiler. Her türlü ölümcül silahın konuştuğu kavgada iki taraf da büyük yaralar aldı.

Bu olaydan sonra iki aileden de günlerce hiç çıt çıkmadı. Bu sırada, tam da iyileşmeye başlayan Craig Burton; evinin bodrumundan çıkan gizemli bir worgen tarafından yaralandı. Oğlu tarafından son anda kurtarılan Burton lordu sağ gözünü kaybetti. O yaratığın bodrumda ne aradığı ve Lord Burton'ın onu niye sakladığının sırrı ise hala çözülebilmiş değil.

Fenris Krizi ve Sonrası
Günün birinde, Ramsay ve Burton lordlarına gizemli bir davetiye geldi. Fenris adası ve daha birçok toprağın sahibi olan bir adam; Ramsay ve Burton'ı bir barış yemeğine davet ediyordu. Lord Seth olarak anılan bu kişinin çok az ömrü kaldığı ve topraklarını diğer ailelere miras olarak bırakmak istediği biliniyordu. Dolayısıyla iki aile de bu daveti düşünmeden kabul ettiler. Bilinmeyen şey ise Lord Seth'in hastalığına çare bulmak için masum insanlar üzerinde deney yapıp onları delirttiğiydi. İki aile de bundan habersiz davet geldi, atışmalar yaşansa da engellendi. En sonunda iki aile de Gilneas için olan planlarını teker teker dile getirdi. Konuşma sonunda, Lord Seth Gilneas'ın güneybatısındaki küçük bir adacığı ve üstündeki balıkçı evini Ramsay'lere bıraktığını açıkladı. Bu sırada, hasta olup delirmiş yüzden fazla evsiz elinde taşlarla Lord Seth'in malikanesine saldırıya geçti. Burton ailesinin üyeleri çil yavrusu gibi dağılırken Ramsay'lar savaştı. Bu kargaşa sonundaRamsay ailesinin neredeyse bütün fertleri yaralanmış ve Burton'lar da ortadan kaybolmuştu. Lord Seth'in akıbeti ise belli değildi.

Devam Edecek...

Konu dogabeey tarafından 18 Kasım 2012 - 08:12 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

 • 0

Dark Lion Onslaught.


#3 Pechvarry

Pechvarry

  Moderatör

 • Moderators
 • 124 İleti
 • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 12:03 ÖÖ

Çekirdek Kadro


Onur  (Estarriol Ramsay)
Doğa  (Craig Burton)
Özgür  (Vastiel Ramsay)
Mahir  (Andrei Burton)
Deniz (Erodion Ramsay)
Oğuzhan  (Edward Burton)

Başvuru Şablonu: (Çekirdek kadro için zorunlu değildir)

Karakter ismi:
Sınıf:
Irk:
Doğum Yeri:
Yaş:
Fiziksel tabir:
Aile Kökeni:
Ekipman:
Karakter özellikleri: (Karakter özelliklerinize göre size katılmanız için bir aile ya da grup tavsiye edeceğiz, tavsiyeye uymanız zorunlu değildir, fakat iyi olur.”)

Karakter Hikayesi (2 Paragraf ve fazlası)

Gerçek isim:
Gerçek Yaş:
Real ID kayıtlı mail:
Aktif olduğunuz Süreç:

 


Konu Pechvarry tarafından 05 Ağustos 2016 - 01:33 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

 • 2

#4 Dendrien

Dendrien

  Sergeant

 • Members
 • 72 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 12:07 ÖÖ

Bu sefer olacak. Bu sefer olacak.
 • 4

#5 Vastielo

Vastielo

  Advanced Troll

 • Members
 • Pip*Pip*Pip*
 • 43 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 12:32 ÖÖ

Bu sefer gerçekten çeşitli sistemler eklemeyi düşünüyoruz.Detayları yakında paylaşırız.
Ör: Bazı bölgelerin ele geçirilmesi ve bunun sonucu getiriler. Ya da aylık malzeme durumu gibi.
 • 1

#6 Dendrien

Dendrien

  Sergeant

 • Members
 • 72 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 12:36 ÖÖ

Bu sefer gerçekten çeşitli sistemler eklemeyi düşünüyoruz.Detayları yakında paylaşırız.
Ör: Bazı bölgelerin ele geçirilmesi ve bunun sonucu getiriler. Ya da aylık malzeme durumu gibi.


Yeni account? Too much trolling?
 • 2

#7 Pechvarry

Pechvarry

  Moderatör

 • Moderators
 • 124 İleti
 • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 01:25 ÖÖ

Kaynaklar , Bögleler ve Savaş Sistemi

Haftalık Gelir


Her Cuma event olduğu sürece ailelerin önde gelenleri sırasıyla yemek için 400-1000 ve maden için ise 600-1000 arasında roll atar. Bu roller ailenin haftalık gelirlerini belirler. Madenler birikebilir ama yemek sadece o hafta için geçerlidir. Her Cuma ailelerin kazandığı madenler buradan güncellenicektir.

Kaynaklar


Maden: Madenler savaş açmak için gereklidir , 5000 madene ulaşan aile bunu herhangi bir bölgeyi istila etmek için madenleri kullanabilir ama bu istilanın başarılı olduğu anlamına gelmez , Rakip aile buna karşılık verebilir ve istila altındaki bölgeyi savunmak için kendi askerlerini gönderebilir. Savunma herhangi bir kaynak gerektirmez , Eğer rakip aile başarıyla savunursa o bölgeyi kendine alır.
Yemek: Her Cuma yapılan roller sonucunda o ailenin haftalık yemek stoku belli olur , Yemek stoku daha fazla olan aile savaşlarda ve duellolarda +10 roll bonusuna sahiptir. Sadece o hafta için geçerlidir.


Bölgeler


Resmi ekleyenEmberstone Madeni: Eğer herhangi bir aile bu madeni kontrol ederse her Cuma atılan madenler için roll 600-1000 arası değil , 750-1000 arası olur.


Tarlalar: Eğer herhangi bir aile tarlaları kontrol ederse her Cuma atılan yemekler için roll 400-1000 arası değil , 750-1000 arası olur.


Tempest’s Reach: Pek bir önemi yoktur , Sadece barınak işlevini görür.


Greymane Malikanesi: Pek bir önemi yoktur , Sadece barınak işlevini görür.


Burton Ailesi: Burton ailesinin kendi toprağıdır , Buraya saldırı düzenlenemez veya istila edilemez.


Ramsay ailesi: Ramsay ailesinin kendi toprağıdır , Buraya saldırı düzenlenemez veya istila edilemez.


İktidar puanı: Eğer bir aile tüm toprakları elinde bulundurursa iktidar puanına sahip olur. İktidar puanı duello ve savaşlarda attığı rollere +30 bonus puan kazandırır. (Yemek puanı dahil)
Savaş sistemi


Bir aile herhangi bir yeri işgal etmek istediğinde rakip aile savunmaya karar verirse veya aileler arasında savaş çıkarsa belirli bir sistem kullanılır. Savaş esnasında herkes birbiryle karşı karşıya gelir (Asil kan taşıyanlar savaşmak zorunda değildir) ve kendileri arasında duellolar olur. En çok duelloyu kazanan taraf galip gelir. Kimin kiminle duello yaptığının bir önemi yoktur.


Konu Pechvarry tarafından 29 Ekim 2012 - 07:20 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

 • 2

#8 zypherius

zypherius

  Scout

 • Members
 • 56 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 02:15 ÖÖ

Başarılar sanırım human worgen üstüne kurdunuz RPyi?
 • 0

#9 Vastielo

Vastielo

  Advanced Troll

 • Members
 • Pip*Pip*Pip*
 • 43 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 02:18 ÖÖ

Açıkçası sonradan katılacakların bir kan bağı olmayacağından dolayı tamamen serbestsiniz.
 • 1

#10 ruhban

ruhban

  Advanced Member

 • Members
 • Pip*Pip*Pip*
 • 42 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 02:19 ÖÖ

daha cok asker tarzı bisi olacak o zaman sonradan gelenler sanırsam
 • 0

#11 Vastielo

Vastielo

  Advanced Troll

 • Members
 • Pip*Pip*Pip*
 • 43 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 02:30 ÖÖ

daha cok asker tarzı bisi olacak o zaman sonradan gelenler sanırsam

Hikayenizde belirttiğiniz şekilde konuya dahil olabilirsiniz.Örneğin uzak bir akraba ,bir destekçi ya da sizin dediğiniz gibi bir asker,büyücü.Bunlar sadece şuan aklıma gelenler.Yani karakterinizi oluştururken bulabileceğiniz yüzlerce dahil olma yöntemi var.O yüzden yaratıcı olun ırk / sınıf serbesttir.

Konu Vastielo tarafından 29 Ekim 2012 - 02:31 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

 • 1

#12 boratay

boratay

  Advanced Member

 • Members
 • Pip*Pip*Pip*
 • 44 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 02:33 ÖÖ

Hayırlısı olsun, yarın hikayemi yazar başvurumu yaparım.
 • 0

#13 Dendrien

Dendrien

  Sergeant

 • Members
 • 72 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 02:55 ÖÖ

Başarılar sanırım human worgen üstüne kurdunuz RPyi?


Dwarf da kabul edilebilir, zorlasan gnome da sokarız ama elf, draenei maalesef.

Tabi dwarf/gnome olarak soylu olunamaz, sonuçta Gilneas insan krallığı.

daha cok asker tarzı bisi olacak o zaman sonradan gelenler sanırsam


Ya mesela benim karakterim, Manfred Aylsworth diye bir adam, para pul peşinde bir eşkıya tayfasının başında olacak, Burton'lar için pis iş yapacak, yol kesecek, arada Gilneas Muhafızlarıyla çatışacak. Yani şu anda konuyu açık uçlu bıraktık, ne kadar erken girersen o kadar iyi.
 • 0

#14 Falven

Falven

  Moderatör

 • Moderators
 • 405 İleti
 • LocationBodrum

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 12:45 ÖS

Jesus, i missed RP'ing.
 • 1

Resmi ekleyen


#15 Dendrien

Dendrien

  Sergeant

 • Members
 • 72 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 07:21 ÖS

Jesus, i missed RP'ing.


My name is Emre, silly.
 • 1

#16 Pechvarry

Pechvarry

  Moderatör

 • Moderators
 • 124 İleti
 • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 08:08 ÖS

Kaynaklar , bölgeler ve savaş sistemi güncellenmiştir , İlk event tarihi 2.11.12
 • 0

#17 ruhban

ruhban

  Advanced Member

 • Members
 • Pip*Pip*Pip*
 • 42 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 09:38 ÖS

peki oyundan size nasıl ulasabilirim bir kac sorum varsa onları ingame sormak isterim.
 • 0

#18 Pechvarry

Pechvarry

  Moderatör

 • Moderators
 • 124 İleti
 • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 09:42 ÖS

peki oyundan size nasıl ulasabilirim bir kac sorum varsa onları ingame sormak isterim.


[email protected] , Real ID'den eklerseniz bana ulaşabilirsiniz.
 • 0

#19 hellfire peninsula

hellfire peninsula

  Member

 • Members
 • Pip*Pip*
 • 17 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2012 - 08:44 ÖS

karakter ismi: grogis
sınıf: rogue
ırk: human
doğum yeri: northshire
yaş: 20
fiziksel tabir: esmer, uzun boylu ve atletik.kısa, siyah saçlı ve keçi sakallı
aile kökeni: babası eski bir paladin, annesi ise priest, abisi ise argent crusade üyesi bir paladin.
ekipman: net bir ekipmanı yok ama hançerleri çok sever.
karakter özellikleri: sessiz, sakin ve melankoli biri.konuşmaktan çok kafasında plan kurmayı ve hayata geçirmeyi seven bir tip.sessiz, sakin görünse de damarına basıldığında çabuk parlayan biri.

karakter hikayesi: grogis paladin bir baba ve priest bir annenin oğlu olarak northshireda doğdu.babası oğullarının kendisi gibi paladin olmasını istiyordu.büyük oğlu paladin eğitimleri alıyordu ve oldukça yetenekliydi ama grogis abisi gibi onurlu ve erdemli bir çocuk değildi ve paladin olmak istemiyordu ama babası onu zorluyordu.grogis içine kapanık bir çocuk olarak yetişti.abisi önce argent dawna katıldı ama daha sonra tirion fordringin emriyle argent crusade bünyesine katıldı.babası oğluyla gurur duyuyordu ama grogis her geçen gün daha da yalnızlaşıyordu.sonunda bir gün babasıyla kavga etti ve northshirea geri dönmemeye yemin ederek ayrıldı.hayatta kalabilmek için köy köy, kasaba kasaba gezerek milletin ayak işlerini yaparak para kazanmaya ve hayatta kalmaya başladı.grogis hala köy köy, kasaba kasaba gezerek insanlara para karşılığında yardım etmektedir.

gerçek isim: mehmet akkaya
gerçek yaş: 20
gerçek iletişim maili: [email protected]
aktif olduğum süreç: günlük 2-3 saat
 • 0

#20 Dendrien

Dendrien

  Sergeant

 • Members
 • 72 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2012 - 08:46 ÖS

karakter ismi: grogis
sınıf: rogue
ırk: human
doğum yeri: northshire
yaş: 20
fiziksel tabir: esmer, uzun boylu ve atletik.kısa, siyah saçlı ve keçi sakallı
aile kökeni: babası eski bir paladin, annesi ise priest, abisi ise argent crusade üyesi bir paladin.
ekipman: net bir ekipmanı yok ama hançerleri çok sever.
karakter özellikleri: sessiz, sakin ve melankoli biri.konuşmaktan çok kafasında plan kurmayı ve hayata geçirmeyi seven bir tip.sessiz, sakin görünse de damarına basıldığında çabuk parlayan biri.

karakter hikayesi: grogis paladin bir baba ve priest bir annenin oğlu olarak northshireda doğdu.babası oğullarının kendisi gibi paladin olmasını istiyordu.büyük oğlu paladin eğitimleri alıyordu ve oldukça yetenekliydi ama grogis abisi gibi onurlu ve erdemli bir çocuk değildi ve paladin olmak istemiyordu ama babası onu zorluyordu.grogis içine kapanık bir çocuk olarak yetişti.abisi önce argent dawna katıldı ama daha sonra tirion fordringin emriyle argent crusade bünyesine katıldı.babası oğluyla gurur duyuyordu ama grogis her geçen gün daha da yalnızlaşıyordu.sonunda bir gün babasıyla kavga etti ve northshirea geri dönmemeye yemin ederek ayrıldı.hayatta kalabilmek için köy köy, kasaba kasaba gezerek milletin ayak işlerini yaparak para kazanmaya ve hayatta kalmaya başladı.grogis hala köy köy, kasaba kasaba gezerek insanlara para karşılığında yardım etmektedir.

gerçek isim: mehmet akkaya
gerçek yaş: 20
gerçek iletişim maili: [email protected]
aktif olduğum süreç: günlük 2-3 saat


Hikayeni beğendim, eğer Roleplay sırasında büyük-küçük harfe dikkat edebilirsen hiçbir sorun yok. Eğer karakterinin pis işler yapmakla sorunu yoksa paralı askerlere katılmanı öneririm, hayır temiz bir hayat yaşıyorsa Ramsay ailesinin himayesinde (ward) genç, öksüz bir adam olabilir.
 • 0
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı