İçeriğe git

Resim

MoP darkmoon card'lar hakkında

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 Sogancucugu

Sogancucugu

Corporal

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2012 - 01:34 ÖS

Merhaba arkadaşlar. Bu darkmoon cardları hakkında bir sorum olacaktı ben şimdi 30k gold bayılıp cardımı aldım daha darkmoon başlamadıgı için çeviremiyorum sizce saçma bir yatırım mıdır değil midir? işime yarar mı? Gold tamamen kendi emeğimle farmlandı bu arada tl ile alınmadı :P fiyatları daha düşer mi cardların?
  • 0

#2 Metket

Metket

Sergeant

• Members
  • 59 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2012 - 01:37 ÖS

Dostum olay şu:
günde 1 tane kart yapabiliyor inscription skilline sahip olanlar.
4 çeşit kart var(healer,sp,(str-agi) ve tank)
bu kartlardan 10 tane aynı seriden tamamlayıp itemi yapıyorsun.
Ben ilk hafta 80 k ve 40 k dan 2 tane trinket sattım.
2 gün sonra tekrar darkmoon başlıyor ve sen gidip darkmoon bölgesinde questini yapıp trinketini alıcaksın ve bizim gibi kart satıcılar bütün kartları ortaya çıkardığı için haftaya 20 k civarına düşecek ve o aralarda sabitlenecek.
sen raidersan ve bu konuda hardcore çalışıyorsan bu ay almak zorundaydın, ama casual oyuncuysan darkmoon zamanı alıcaksın ki millet elinde ki kartları satabilsin.

açıklayıcı olduysam ne mutlu bana =)
  • 0

#3 Phistikuffs

Phistikuffs

Scout

• Members
  • 194 İleti
  • LocationKonya

Yazma tarihi: 02 Kasım 2012 - 04:37 ÖS

İlk darkmoon satışları çok iyiydi. İkinci darkmoona kadar herkes alt karekterlerini kastı.Ve ayrıca bazı kişiler meslek silip inscription kastı. Birde üstüne üstelik 10 ink of dreams ile 1 tane stairlight ink takası geldi. Fiyatlar haliyle düştü.Daha da düşeceğini düşünüyorum. 3. darkmoon da ekmek yemeyiz pek. Ama kartları tek tek satmak deck satmaktan daha hızlı ve karlı gibi
  • 0

#4 Sogancucugu

Sogancucugu

Corporal

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2012 - 05:52 ÖS

Anladım yani oynama olayı 10k kadar olur diyorsun neyse bence verdiği trinket gayet iş görür bir şey baya bir idare eder :) 25man normal raid için idare eder herhalde?
  • 0

#5 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2012 - 08:15 ÖS

verdiği trinket gayet iş görür. Fakat önümüzdeki pazardan önce alamyacağını göz önünde bulundurarak. Deck şeklinde değil de parçaları tek tek toplamayı deneseydin. 13k ya Tiger deck topladım (5 güne yayarak)
  • 0

Resmi ekleyen

#6 Veqeta

Veqeta

Advanced Member

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 42 İleti
  • LocationFrance/Strasbourg

Yazma tarihi: 02 Kasım 2012 - 11:23 ÖS

yeni darkmoon olayın da en karlı ben çıkacam gibi gözüküyor :)
alt çarların Enchanter olsun JC olsun çok önemli mesleklerini silerek sadece 1 K gold'a (tabi çar başı) 6 tane çarıma Incription kastım.
Böylelikle gün de 6 tane card yapabiliyorum.işe yatırımsız girim fakat elimde şu an 12 tane deck var 2 tane Tiger Deck'i satsam şurda 2 gün sonra zaten kafadan 50 60k :) bu darkmoon olayı süper para kazandırıyor bence Catalysm de 250k kasmıştım 2 hafta da ve 10k gold ile girmiştim Darkmoon işine şimdi elimde bir sermaye olmadan girdim ama en az 200k gold çıkartırım gibime geliyor.
  • 0

#7 Sogancucugu

Sogancucugu

Corporal

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2012 - 12:13 ÖÖ

ama bildiğim kadarı ile zahmetli bir iş bu yani tiger deck'i toplayabilmek için yapılan kartlar random olarak gelmiyor mu? yanlış mı biliyorum?
  • 0

#8 Metket

Metket

Sergeant

• Members
  • 59 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2012 - 02:13 ÖÖ

öyle de eline de bir sürü kart geliyor onu satıyorsun 15k ya başka kart alıyorsun 1k ya.
  • 0

#9 Cay_laQ

Cay_laQ

Senior Sergeant

• Members
  • 141 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2012 - 10:45 ÖÖ

Takas diye bir olay var sende olan baskasına yarıyor baskasında olana senin ihtiyacın oluyor bu sekilde elinde ki fazlaları degerlendirip deck i yapabiliyorsun.
  • 0

#10 Zephyros

Zephyros

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.115 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 04 Kasım 2012 - 07:10 ÖÖ

1 günde bazen ''10x'' card yapabiliyorum.
http://www.wowhead.com/object=214388

Hiç ilgimi çekmemişti ilk başlardı, daha sonra içinden çıkanları görünce bir kaç arkadaş farmladık.
Sonuç günde 50k gold.
  • 0

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı