İçeriğe git

Resim

Mysterious orb hk.

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

#1 Jhelom

Jhelom

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2012 - 04:40 ÖS

Arkadaşlar bildiğiniz üzere panther mountları jewellar'lar recipelarla yapıyorlar. Serverda da ort. 25k'dan başlıyor fiyatlar. Recipe'daki bir malzeme hariç diğer tüm malzemeler auction house'da 2k'ya falan toplanabiliyor, ancak mysterious orb sadece vale of eternal blossoms'daki bir vendorda satılıyor ve 18k.
Bu malzemeyi bulabilmenin başka bir yolu var mıdır?
  • 0

#2 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 03 Kasım 2012 - 04:43 ÖS

yok
  • 0

Bıraktım yokum

#3 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 04 Kasım 2012 - 04:03 ÖÖ

Ben daha kibar ve açıklayıcı bir cevap vermek isterim:

benim bilidğim başka yol yok... belki bir zaman sonra drop olarak düşme ihtimali de olur ; fakat akabinde o 25k lık panterciklerin fiyatı düşer :) 25 k ya satmıyor mesela bizim serverdakiler 2-3k kar yetmiyor ,onlar da 30k ya satıyor. Serverınız buna elverişsizse ve çok jw rekabeti varsa çok takılmayın bu panter konusuna :)
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#4 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 04 Kasım 2012 - 12:32 ÖS

Cevabım kabamı? Destanmı yazmam gerekiyordu ben kısa cevap vermek istedim o kadar
Soru: Bu malzemeyi bulabilmenin başka bir yolu var mıdır?
Cevap yok
Yorum yapmak istiyorsan altına yazarsın bilidiğini tartışma çıkarmadan

Konu eseruyar tarafından 04 Kasım 2012 - 12:37 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Bıraktım yokum

#5 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2012 - 01:33 ÖS

Cevabım kabamı? Destanmı yazmam gerekiyordu ben kısa cevap vermek istedim o kadar
Cevap yok

Arkadaşım ben sana kaba demedim ki?Eseruyar sen kabasın dedimmi alıntı yaparak senden laf ettimmi? Destan yaz da demedim, sadece ben daha açıklayıcı konuşcam daha az tepki verircesine yazacağım dedim. hatta biraz ''arkadaş gerekli cevabı vermiş ama ben daha kibar yaklaşayım bari' cevap belli olsa da havası vermiştim. Bu kadar over-react davranma yahu her şeye

Ayrıca sen niye her şeyde atarlı tutarlı ve alıngansın? Aman diyim yanlış yerlere çekme, kimsenin polemik yaptığı yok sen destan yazmak zorunda değilsin de ben de sen alınma diye editlemek zorunda veya şurda sırf sen kırılma diye bu postu yazmak zorunda değildim.Neyse, şimdi dostların gelecek gene bir lafıma kabahat bulacak diye açıklayıcı yazdım. Ben sana bir şey demedim ben daha kibar cevap vereyim dedim onca hevesle sorulmuş soruya sadece 'yok' demek karşıdaki arkadaşlarımızın hevesini kırabilir. Sen takılma benim insanlara verdiğim cevaplara böyle problem kalmasın?

Konu jujinko tarafından 04 Kasım 2012 - 01:45 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#6 Mashuk

Mashuk

Advanced Member

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2012 - 01:39 ÖS

Cevap yok

Dayı sende konulardaki şeylere öyle cevaplar veriyonki geçen seferde dedim ya bir keresinde bir konuya verdiğin cevapta dövseydin adamı cevap verirken bari diye :D Dostum sonuçta mimik kullanabilme jest yapabilme imkanı olmadığı için şakasına veya iyi niyetine bile bu şekilde cevap versen karşı tarafa kaba gelebilir yalanı yok şimdi :P tek kelimelik cevaplar başından defedercesine gözükebilir.

Konu Mashuk tarafından 04 Kasım 2012 - 01:39 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#7 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 04 Kasım 2012 - 01:43 ÖS

Atarlı tutartlı (ne demek olduğunu sende bilmiyorsundur) veya alıngan değilim. Sana cevap vermek için arkadaşlarıma ne gerek var bişey varsa söylerim ben zaten sitede kimseyle yüzyüze görüşmüşlüğüm yok burdan konuştuğum adamlar. Söylediğin şeye daha dikkat edersen tartışma çıkmaz bana demediğini söylüyorsunda tek cevap veren benim. Yoksa benmi göremiyorum? Neyse boşver tartışmaya değmez

Dayı sende konulardaki şeylere öyle cevaplar veriyonki geçen seferde dedim ya bir keresinde bir konuya verdiğin cevapta dövseydin adamı cevap verirken bari diye :D Dostum sonuçta mimik kullanabilme jest yapabilme imkanı olmadığı için şakasına veya iyi niyetine bile bu şekilde cevap versen karşı tarafa kaba gelebilir yalanı yok şimdi :P tek kelimelik cevaplar başından defedercesine gözükebilir.

Bakış açısına göre değişir o :D Seninde dediğin gibi sonuçta mimik kullanabilme jest yapabilme imkanı olmadığı için nasıl okuduğuna bağlı cevap vermiş diye okursan sorun olmaz

Konu eseruyar tarafından 04 Kasım 2012 - 02:11 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Bıraktım yokum

#8 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2012 - 03:11 ÖS

Atarlı tutartlı (ne demek olduğunu sende bilmiyorsundur) veya alıngan değilim. Sana cevap vermek için arkadaşlarıma ne gerek var bişey varsa söylerim ben zaten sitede kimseyle yüzyüze görüşmüşlüğüm yok burdan konuştuğum adamlar. Söylediğin şeye daha dikkat edersen tartışma çıkmaz bana demediğini söylüyorsunda tek cevap veren benim. Yoksa benmi göremiyorum? Neyse boşver tartışmaya değmez

Bakış açısına göre değişir o :D Seninde dediğin gibi sonuçta mimik kullanabilme jest yapabilme imkanı olmadığı için nasıl okuduğuna bağlı cevap vermiş diye okursan sorun olmaz

Atarlı tutartlı demek istedim, sırf rencide edebilmek adına cümlelerdeki yanlısları tek tek toplaman hoş olmuyor.Atarlı tutarlıdan ise kastın bu gayet açık,agresif olmasan bile agresif gibi cevap veriyorsun.Söylediğim şeye yeterince dikkat ettim, lafım sana bile değildi. Belki de ben onu başka bir amaçla demişim ? Sana itafen yazmamışım bu da senin adına 'alınganlık' oluyor. Sitede kimseyle yüzyüze görüşmüşlüğün yok da sonucta seni kollayan arkadaşların seni seven arkadaşların var.(bu güzel bir şey) haliyle kendilerince haklı olarak bir laf söylüyorlar ortada kalan ben oluyorum geçen sefer de böyle olmuştu. Ben senin verdiğin cevabı belki de kaba olarak değerlendirdim/değerlendirmedim bu da benim kendi düşüncem, burada destanlar da yazsan değişmeyeceğine göre ne sen kendini boş yere yor ne ben yorayım. Yeni sözlenmişim senin polemiğinle uğraşamayacağım . Bu arada Mashuk da sana demiş ki mimik kullanamıyoruz o yüzden kısa kelimeler bazen yanlış anlaşılabilir demiş. Sen de evet öyle zaten demişsin, madem bunu biliyorsun forum arkadaşlarına karşı daha açıklayıcı olabilirdin. Ben sadece daha kibar cevap veriyorum dedim , sana kaba demişim dememişim bunu sen kendin yorumlarsın ve cevabı bu şekilde verdiğine göre alınmışsındır demektir. Neyse yahu nasıl anlıyorsan öyle anla arkadaşım. Sana laf eden yoktu kendi kendine kurmuşsun bir şeyler sen de kendince haklı şekilde çıkışmışsın evet; ama değmez gereksiz çıkışlara bu konu kapansın da arkadaşa kibar bir şekilde yardımcı olsunlar. Kendi konum olsa sana daha yapıcı bir şekilde açıklardım ama başkasının konusuna saygım var o yüzden kapanmalı bu muhabbet.

Hadi iyi forumlar

Konu jujinko tarafından 04 Kasım 2012 - 04:09 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#9 Mashuk

Mashuk

Advanced Member

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2012 - 03:15 ÖS

Babacım madem bunu görme imkanımız yok ne diye o şekilde cevap verdinki. Ben senin yazdığın çoğu postta sezdim bunu o yüzden şaka ile karışık biraz da abi tavsiyesiyle uyardım geçen sefer. Boşver oyun bu dayım. Herkes özgürce söyler düşüncesini şimdi eleman da senden alıntı yapmadığı için ben sana söylemedim ki der boşyere keyfi kaçan insan sen olursun.Salla

Konu Mashuk tarafından 04 Kasım 2012 - 03:16 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 2

#10 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2012 - 11:43 ÖÖ

aslinda bir yolu daha var, ama kesin ya da beklenilebilir bir sey degil.
insanlar server degistirirken, 50k dan fazla gold gecirebilmek icin bu esyalari beraberlerinde getirip yeni serverda tradeden bin altin falan daha ucuza satarlar.
dedigim gibi, pek de guvenilir bir yol degil ama aceleniz yoksa ve goc alan bi serverdaysaniz trade chati kontrol edin surekli.

Konu Powah tarafından 05 Kasım 2012 - 11:58 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

Powah - Stream -  Off

Bir sonraki yayın için isteklerinizi Bu başlığa yazabilirsiniz.

#11 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 05 Kasım 2012 - 05:43 ÖS

Konu cevaplanmis,
kapatiyorum
ayrica Jujinko ve eser PM attim

In the end, death claims us all

but HORDE will live on