İçeriğe git

Resim
- - - - -

Add-on Kullanmıyorum?!!

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 Sogancucugu

Sogancucugu

Corporal

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2012 - 03:20 ÖÖ

Merhaba arkadaşlar. yaklaşık bir sene önce başladım wow oynamaya bütün characterleri oynadım pvp/pve en sonunda shamanda karar kıldım ve başladım oynamaya. bahsettiğim characterler şu anda minimum 62-63lvl a kasılmıştır :P ama addon kullanmıyorum recount hariç. raidlerde zorluk yaşamıyorum fazla ama bu addonların bana ne gibi faydası olabilir? benim oynayışıma ek bir şey getirir mi? guildimle 25man yapıyoruz genelde healing done'da 1.sırayı alıyorum. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum ciddi anlamda yeni bir oyuncuyum ve addon konusunda pek bir bilgim yok.. Teşekkürler şimdiden.
armory:http://eu.battle.net/wow/en/character/magtheridon/Sogancucugu/advanced
  • 0

#2 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 09 Kasım 2012 - 02:21 ÖÖ

Herşey ioptimum bile yapıyor olsan, bunu yaparken harcadığın eforu düşürür addonlar. Amaçları zaten budur. Kendi classımdan örnek vereyim. targetta biriktirdiği combo pointin sayısını sol üste bakmak yerine nugcombobar isimli bir addon ile ekranın istediğim yerine daha belirgin şekilde taşıyabiliyorum. yaba blizzardın bana sunduğu skill barlar bana az geliyor/ekranda fazla yer kaplıyor. BT4 yardımıyla bunları istediğim gibi şekillendirebiliyorum. targeta bıraktıgım dotları, onun resminin altından değil de ekranın istediğim yerine koydum başka bi addonumdan takip ediyorum. Addon bi kolaylıktır. kendin konfigüre edersen cidden çok büyük kolaylıktır. Addonsuz olmaz değil. Ama varken ne gerek var zevk almak için oynadığın bişeyde extra enerji harcamaya . Hatta sana bi de UImi yolliyim;
Bilen bilir bu ss Warmaster HC fightındandır. ekranımın bu kadar karman çorman olduğunu nadir hatırlarım =)

Resmi ekleyen

Konu Silvernight tarafından 09 Kasım 2012 - 02:22 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Resmi ekleyen

#3 Sogancucugu

Sogancucugu

Corporal

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 09 Kasım 2012 - 11:06 ÖÖ

Ekranda bazı değişiklikler olabilir aslında orası bana da çekici geliyor ama bugüne kadar üşendim de diyebilirim açıkçası :D addon kullanmadıgım için guilddekiler ile çok takıştım da o yüzden buralara taşıyorum konuyu :)
teşekkür ederim cevap için
  • 0

#4 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 09 Kasım 2012 - 01:45 ÖS

Guildindeki biriyle addon yüzünden takıştıysan sebebi kesinlikle DBMdir. Gönderdiğim ssdeki "gariona prepares..." yazan yazı blizzardın kendi uyarısı. Mavi olan biraz daha büyük twilight onslought DBM uyarısı. İkisi de aynı şeyi uyarıyor sadece biri ses çıkarıp ekranın ortasın daha büyük çıkıp senin daha az dikkatini vererek bilglinmeni sağlıyor. Dediğim gibi dbmin haber verdiği herşeyi zaten görebilirsin ama daha dikkatli bakman gerekir. Benim daha önceki guildimden de ben dbm kullanmam diye direten bi arkadaşım vardı. Adam faillemiyordu. ve sakınca olmuyordu. Ama dbm varken çok basit bi anı, onu kullanmadığın için kaçırırsan sana yüklenmelerine karşılık veremezsin. Umarım demek istediğimi anlatabiliyorumdur =)
  • 0

Resmi ekleyen

#5 Sogancucugu

Sogancucugu

Corporal

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 09 Kasım 2012 - 02:52 ÖS

Evet anladım demek istediğini zamandan ve enerjiden tasarruf edeceğiz o zaman biraz :P inada dökmüştüm o eleman yüzünden de zoruna gidiyordu herhalde 1.sırada olmam hehe teşekkürler cevap için
  • 0

#6 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2012 - 12:17 ÖÖ

1. sırada olmanla addonun bi alakası yok ama =) sonuçta kararları addon vermiyor. Tamamen senin her gcd'de doğru skilli kullanmanla alakalı :P Bu arada healing de 1.yim deyince overhealingi merak ettim bak şimdi :D
  • 0

Resmi ekleyen

#7 Sogancucugu

Sogancucugu

Corporal

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2012 - 12:42 ÖÖ

açıkçası onun ne işe yaradığını bilmiyorum 2.de kalıyorum onda genelde :D 25man de
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı