İçeriğe git

Resim
- - - - -

Time-Lost Proto Drake Mountu ! :)

• Please log in to reply
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

#1 hzrhp

hzrhp

Sergeant

• Members
  • 90 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2012 - 06:15 ÖÖ

Merhaba arkadaslar dun geceden beri bu mountun pesındeyım ama nafıle bulamadım . Bu mountla ılgılı bu forumdakı konuları hepsini okudum nerdeyse butun forumları gezdım okudum dolastım ama herkes aynı seylerı soyluyor neredeyse. Neyse sorum sorunum su . Bu mountu nasıl bulucam gezmekle olucak gıbı degıl acaba bıldıgınız bır yontem bır sekıl varmıdır varsa yardımcı olursanız cok sevınırım :) (twistnether serverında ve horde 'm ) :)
  • 0

#2 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2012 - 09:25 ÖÖ

Bi addon vardı NPCScan mi başka bir şey miydi bilemiyorum rare bir mob bulduğu zaman altta güzel bir ses eşliğinde fırlıyordu. Onu kullanabilirsin hem haritana gerekli rotayı da çiziyordu hatırladığım.
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#3 hzrhp

hzrhp

Sergeant

• Members
  • 90 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2012 - 11:04 ÖÖ

Anladım peki bulunması cıkma sansı ne kdardır bu rare mobun ?
  • 0

#4 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2012 - 11:21 ÖÖ

belli bir spawn süresi oluyor o zaman dolunca rota üzerinde bir yerde spawn oluyor.

Ayrıca server restarttan sonra çok hızlı bir şekilde araştır o bölgeyi. Bildiğim kadarıyla her rare mob o zaman spawn oluyor...
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#5 hzrhp

hzrhp

Sergeant

• Members
  • 90 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2012 - 11:57 ÖÖ

Anladım . Spawn derken o neoluyor ve kesıldıkten sonra kac saatte bır gerı gelıyor ?
  • 0

#6 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2012 - 01:43 ÖS

O bilgileri hatırlamıyorum ama WoWHead'de detaylı yorumlar var. Ayrıca daha nice geceler geçireceksin ararken, iyi şanslar. :)

#7 hzrhp

hzrhp

Sergeant

• Members
  • 90 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2012 - 01:45 ÖS

Anladım sağolasın cevabın ıcın :)
  • 0

#8 Cay_laQ

Cay_laQ

Senior Sergeant

• Members
  • 141 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2012 - 04:12 ÖS

Tam net hatırlamıyorum ama Stormpeaks de 3 tane farklı rare olması lazım ve bu 3 unden 1 isi random spam oluyor ve o ölmeden başka rare spam olmuyordu sanırsam. Rare ları bulmak için belli addonlar var onları kullanarak buldugun butun rareları kesmen lazım eger hatırladıgım dogru ise dogru deilse bile gene kes sen rareleri :P
  • 0

#9 hzrhp

hzrhp

Sergeant

• Members
  • 90 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2012 - 04:46 ÖS

Cevabınız ve bilgilendirdiğiniz için çok tesekkurler :) . Öncelikle şimdi npcscan addonuyla dedıgınız gıbı daha rht bulma sansım var . Şımdı bu addonu ındırıcem ama nasıl kullanıcam bılen bırısı varsa yardımcı olursa cok sevınırım . Son bır soru daha bu addon rare mountun kesılıp kesılmedıgını soyluyor gosterıyor yerını soyluyormu ? Detayı bılgı verırsenız cok sevınırım :) Tesekkurler .
  • 0

#10 Negative

Negative

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2012 - 07:36 ÖS

Cevabınız ve bilgilendirdiğiniz için çok tesekkurler :) . Öncelikle şimdi npcscan addonuyla dedıgınız gıbı daha rht bulma sansım var . Şımdı bu addonu ındırıcem ama nasıl kullanıcam bılen bırısı varsa yardımcı olursa cok sevınırım . Son bır soru daha bu addon rare mountun kesılıp kesılmedıgını soyluyor gosterıyor yerını soyluyormu ? Detayı bılgı verırsenız cok sevınırım :) Tesekkurler .

Addon o map'de olduğunda rarelerin yakınındaysan uyarı verip ekranın altında resmini ve ismini yazıyor ve map'de işaretliyor yuvarlak olarak, o altta çıkan resme tıkladığında targetine alıyorsun ve targetinin üstüne yeşil mark koyuyor.Yazmayı unuttum addon ölmüş olan rarelerde de uyarı veriyor targetine aldığında ölmüş olabilir.

Konu Negative tarafından 17 Kasım 2012 - 07:39 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#11 emre329

emre329

Legionare

• Members
  • 578 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2012 - 08:05 ÖS

Ben cok kostum peşinden gerek addon ile gerek addonsuz sonuc 0
boşuna vakit kaybetmişim

Ben cok kostum peşinden gerek addon ile gerek addonsuz sonuc 0
boşuna vakit kaybetmişim
  • 0

#12 hzrhp

hzrhp

Sergeant

• Members
  • 90 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2012 - 09:43 ÖS

Anladım zaten isminden de belli oldugu uzere zaman kaybı (time-lost) . Ama olsun bır kac kez sansımı denıcem olmassa olmaz :) Cevablarınız ve bılgılendırmenız ıcın cok tsekkurler :)
  • 0

#13 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2012 - 09:47 ÖS

Bence çok boşa kasılmış bir binek. Renkleri güzel değil ve çok çok uğraştırıcı. Diğerleri daha iyi bence. Ben tüm event achilerini yapıp mor olanı aldım, severek kullanıyorum.

#14 hzrhp

hzrhp

Sergeant

• Members
  • 90 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2012 - 10:05 ÖS

Dogru soyluyorsun . Ama bu oyunda dıl bılgın olmassa cok bocalıyor cok tokezlıyorsun ach.yaparak gelen mountlar zaten cok guzel sımdı zaten warrioru 84 yaptım ıns pazartesıye 90 level olup baslıcam ach.le mount kasmaya .
  • 0

#15 grayfox

grayfox

Scout

• Members
  • 60 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2012 - 10:50 ÖÖ

Selamlar,

Uzunn uzun kamplaman lazım . Ayrıca bu bahsettiğin Rare mob spawn olduktan 20 dk sonra kesilmezse despawn oluyor. Aeonaxx var Deppholm de onun spawn süresi diğerlerine göre daha kısa . Bu 2 rare spawn ı oldukça kovalayan var. Bunları kıstırmak biraz nasip işi.

Başarılar.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı