İçeriğe git

Resim
- - - - -

Irkların Gorunusu Durusu Degısecekmı ?

• Please log in to reply
Bu konuya 15 yanıt gönderildi

#1 hzrhp

hzrhp

Sergeant

• Members
  • 90 İleti

Yazma tarihi: 18 Kasım 2012 - 10:49 ÖÖ

Evet arkadaslar MoP gelmesıyle beraber hep bunu merak ettım arastırdım ama pek elle tutulur kesın bırsey yok bu forumda da offıcal röportajlar var ama benim yine içime yatmadı bıde sıze soruyim dedım . Sımdı Orc, undead , tauren , troll bunlar hep wow classıcte geldı dıgerlerı burnıng cursed , cata , mop da geldıler. (bu arada kendı tarafımın ırklarını aldım dıger ally ırkları ıcınde gecerlı bu soyledıklerım) . Soruma merakıma gelmek gerekırse bır orc cok eskı onlıne oyunlarını anımsatır durusu var goblın ve panda dıgerlerıne nazaran grafık olarak cok daha ustun tamm sonradan gelmelerı dogrudur haklısın ne dıcegınızı sımdıden duyar gıbıyım :) ama blızz amcanın bu yonde calısması varmı acaba wow classıcte gelen ırkların gorunuslerını grafıklerını gelıstırme degıstırme gıbı ? Bılgı paylasan cevap veren herkese tesekkurler :)
  • 0

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 18 Kasım 2012 - 11:29 ÖÖ

Bir ayar çekseler iyi olurdu, köşeli parmaklı ve garip yüzlü Human ırkına özellikle.

#3 hzrhp

hzrhp

Sergeant

• Members
  • 90 İleti

Yazma tarihi: 18 Kasım 2012 - 12:41 ÖS

Evet iki taraf ıcınde gecerli bu dedıgın . Bence ılk oncelıgı bu olmalı ve hemen yapmalılar . :) Acaba calısmalar baslamısmıdır ne bılıyım boyle nasıl olcana dair ornekler vıdeolar paylasabılırler tabı boyle bır proje varsa :)
  • 0

#4 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 18 Kasım 2012 - 02:19 ÖS

Blizz yetkilisi birisi buraya bakarsa cevap verir birazdan.
  • 0

Bıraktım yokum

#5 Fluffyfister

Fluffyfister

Corporal

• Members
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 18 Kasım 2012 - 09:48 ÖS

Kişiden kişiye göre değişebilir ama bence bu haliyle gayet güzel :P Alliance karakterleri hakkında en ufak bir fikrim yok orada oynamadım hiç fakat horde şuan ki haliyle gayet iyi durumda...
  • 0

#6 hzrhp

hzrhp

Sergeant

• Members
  • 90 İleti

Yazma tarihi: 18 Kasım 2012 - 10:54 ÖS

Doğrudur bu gorunus kısıseldır ona bırsey dedıgım yok ama yenılıkte kotu degıldır dıye dusunuyorum :)
  • 0

#7 Caesa

Caesa

Senior Sergeant

• Members
  • 113 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 19 Kasım 2012 - 09:52 ÖÖ

Bir ayar çekseler iyi olurdu, köşeli parmaklı ve garip yüzlü Human ırkına özellikle.

Human ırkının asimetrik vücut ve garip yüzü düzeltilirse faction, race change oranlarında patlama olur.Hem raciali imba hep görsel bakımdan iyi olmasını istemiyorlar bence :D
  • 0

#8 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 19 Kasım 2012 - 12:32 ÖS

Eski ırkları yenilemekten çok bazı Female karakterlere çekidüzen verseler daha iyi olur. Blood Elf ve Human Female karakterler resmen aşifte gibi yürüyor :D
  • 0

#9 Caesa

Caesa

Senior Sergeant

• Members
  • 113 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 19 Kasım 2012 - 01:07 ÖS

Valla bilmiyorum.En çok gözüme batan humanın garip kolları, koca koca elleri.Taurenlerin de fazla büyük ayakları var daha uzun boylu daha ince yapılabilir .
  • 0

#10 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 19 Kasım 2012 - 01:35 ÖS

Estetik algımız yüzünden göze en çok Human batıyor tabii.

#11 Qualin

Qualin

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2013 - 01:08 ÖÖ

Humanın kaşlarına Trollün ayaklarına bir çeki düzen versinler yeter.
Bir de humanın yürüyüşüyle ellerinin duruşuna vermeliler. Odun gibiler yemin ederim.
  • 0

#12 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2013 - 01:45 ÖÖ

Butun grafiklere bir ayar cekseler super olur.
Karakter modelleri, animasyonlar, efektler falan soyle guild wars 2 kivamina gelse tadindan yenmez, yaninda yatilir.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#13 Qualin

Qualin

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2013 - 06:45 ÖÖ

Butun grafiklere bir ayar cekseler super olur.
Karakter modelleri, animasyonlar, efektler falan soyle guild wars 2 kivamina gelse tadindan yenmez, yaninda yatilir.

Wowun olayı kendine has grafiklerinde çok ufak detaylar hariç hiçbir şeyi değiştirmemeliler. Hele hele ki guild wars kıvamına falan kesinlikle getirmemeliler. Wow bu kadar oynanıyor ve seviliyorsa bunun %40ını falan grafikler sağlıyodur.
  • 1

#14 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2013 - 09:08 ÖÖ

Zaten bahsettigim sey oyunu oldugu gibi gw2 yapmak degil.
Genel olarak grafik kalitesini yukseltmek demek istedigim.
Boyle bir iyilestirmeye kimsenin ciddi sekilde tepki gosterecigini de sanmiyorum.
Bu benim gorusum tabii, baskasi farkli dusunur, onu bilemem.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#15 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 21 Temmuz 2013 - 02:56 ÖS

Aşağıdaki videoda Garrosh'un yeni modeli ve mimikleri var. Karakterlere önce bosslar üzerinden yenilikler getiriyorlar. Pandalar zaten yeniliklere göre yapılmış bir ırk, yani mimikleri, elleri vs daha ayrıntılı hareket ediyor. Bunu blizz belirtmişti zaten. Ayrıca Dwarfların ve bi' kaç ırkında modellemesinin bittiğini bildirmişlerdi ve yeni modellemelerin çok olumlu tepkiler aldığı haberler arasındaydı. Blue postlarda dip notlar olarak mevcuttu. Ama henüz tanıtıma çıkan yeni modeller yok. Orclar için Garrosh'a bakabilirsiniz ama. Ondan pek farklı olacağını sanmıyorum.

• 0

#16 spinaker

spinaker

Sergeant

• Members
  • 148 İleti

Yazma tarihi: 23 Temmuz 2013 - 11:20 ÖÖ

Açıkcası mimiklerdeki bu düzenleme güzel olacağı kanısındayım, Nem'im paylaştığı video'da da izlediğimiz gibi eskiden kazma gibi hareket eden Orc sınıfı'nın hareketlerine sevimlilik gelmiş bence,

Mimiklerin yanı sıra benim bu noktada biraz daha radikal bir önerim var açıkcası, hangi ırk olursa olsun seçtiğimiz classa göre charımızda da en azından bir iki değişiklik sağlanması.

Örneğin, Dwarf ırkı, biliyoruz bunlar savaşçı bir ırk, bilhassa da yakın dövüş savaşçıları, vücut yapıları da bu tarzda, ama herhangi bir caster açtığımızda aynı kaslı vücut yapısında bir charımız oluyor. Bu durum bana komik görünüyor, her bir ırkın mensuplarının aynı tornadan çıkmış gibi olması görünmesi Melee sınıfı classları biraz daha kaslı, caster sınıfı olanların ise biraz daha tıknaz olarak gösterilmesini sağlamak sanırım, görsel olarak oyuna yeni bir hava katabilir düşüncesindeyim.
  • 0

Dwarf,
Yes they are stubborn and prideful.
But when speaking of dwarf, there is really only one thing to remember;

"Dwarfs, quite simple, are born for BATTLE"
citation

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı