İçeriğe git

Resim
- - - - -

Resto shaman için Addon ve target sorunu

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 Kılıçbalığı

Kılıçbalığı

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2012 - 11:10 ÖÖ

Arkadaşlar bu videoda sol taraftan ortaya yakın olan takım arkadaşlarını gösteren addonu bilen varmı. Araştırdım forumda bir arkadaş benzer bir addonu sormuş ama cevaplanmamış.

Birde buradaki oyuncu target seçerken nasıl bu kadar seri target seçip değiştiriyor çok rahat ve pürüzsüz oynuyor .Ben mouse ile hangi target falan filan diye tıklamaya çalışırken yatıyorum hemen yada takım arkadaşlarını ayakta tutamıyorum. :) tabi şu an çok acemiyim shaman (resto) ile pvp ye yeni başladım şimdilik battle larda alışmaya çalışıyorum ama en büyük sorunum target seçme .Healer işi zormuş ya :)
  • 0

#2 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 26 Kasım 2012 - 11:37 ÖÖ

addon değil o zaten blizzardın kendi raid frameleri ayarlayabiliyosun büyüklüğünü küçüklüğünü yerini,target için de macro kullanıyodur sanırım
/target party1
/target party2 şeklinde
  • 0

#3 BoRriZ53

BoRriZ53

Senior Sergeant

• Members
  • 111 İleti
  • LocationAnkara , Rize

Yazma tarihi: 26 Kasım 2012 - 12:48 ÖS

evet kendi Raid bölümünü istedğin yere sürükleyebilrsin... Party bölmesini aç "unlock" bas.. ve party bölümü (veya raid) istediğin yere sürükle sonra "lock" a bas...

f1 veya f2 bunlarla seri değişim olablr Healing vs için..
  • 0

Resto Druid 641 ilvl @ Twisting Nether

Raekor Barbarian @ Diablo 3 (250+ paragon)

Shaman @ T.N. (Liberator of Orgrimmar) (retired)

#4 Kılıçbalığı

Kılıçbalığı

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2012 - 01:28 ÖS

Teşekkür ederim cevaplar için.3 gündür hangi addon diye araştırıp duruyordum :).Peki rakip oyuncular nasıl target alınıyor
  • 0

#5 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 26 Kasım 2012 - 01:44 ÖS

/target arena1,2,3 macroları,tabla da olabilir ya da mousela tıklarsın artık ama pek tavsiye etmem bunu arena için,tıklıcaksan da hiç olmadı gladiusdan tıkla
  • 0

#6 Mashuk

Mashuk

Advanced Member

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2012 - 02:28 ÖS

Aç gladiusu veya en olmadı blizzardın kendi verdiği targetleri tıkla dayım.alt tusuna basılı tutarken kendine heal atarsın targete tıklayıp alt tusuna basmassan diğer dayılara heal atarsın.bu anlattığım en basiti tabi. rakip takımdaki adamları cclemek için sağ tık focus target macroları çok şükela olur. hexlersin windshear yaparsın zaten healerken gidip dps yapmaya çalışırsan ve adamlarının ölümüne sebeb olursan birden ikiden sonra çivili zopayla kovalarlar :D
  • 1

#7 Kılıçbalığı

Kılıçbalığı

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti

Yazma tarihi: 04 Aralık 2012 - 05:09 ÖS

Teşekkür ederim, takım arkadaşımı target almaktaki sorunumu keybinds menüsünden çözdüm .Mouse scroll yukarı çevirince target alıyor fakat fazla çevirince arkadaşı geçip pet'ini target alıyor ve tekrar tekrar çevirmek zorunda kalıyorumki buda çoğu zaman anlık hasarlarda sorun oluyor. Bunu düzeltmemin bir yolu varmı acaba ?
  • 0

#8 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 04 Aralık 2012 - 05:42 ÖS

macro yap.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı