İçeriğe git

Resim
- - - - -

Forumdaki amaçsız eksi verme tripleri

• Please log in to reply
Bu konuya 18 yanıt gönderildi

#1 Mashuk

Mashuk

Advanced Member

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2012 - 03:03 ÖS

Merhabalar wow turk forumu

Benim iki çift lafım var yönetimde görsün istedim.Şimdi bazı arkadaşlar var kendi işlerine gelmeyen yazılar görünce eksi puan basıyor. ben siteyi bızdıklayayım dedim tesadufen gördüm kimlerin verdiğide gözüküyor. Şimdi bu itibar olayını zedeliyorsa neden eksi veriliyor dayı? Şurda iki gramlık esnafız buradada char alıp kastırıp satıyorum hatta yazılarımdada gördünüz belki kendim diyom başka acc ye atın diye. Ticaret yapıyoruz burda gidip saçma sapan işinize gelmeyen konularda bebe gibi eksi verirse kendini bilmezler benim itibarım düşmüyor mu bu eksilerle? Düşmüyosa sitenin sistemi öyle işlemiyosa sorun yok ama bence puana bakar millet. Bu eksi veren arkadaşlar bana deseki Mazhar abi yada nasıl hitap edcekse ben sana katılmıyorum abi desin alıntı yapıp yeter bence. ne gerek var analarına bacılarına küfretmişiz gibi eksi basmaya. Yapmayın böyle gençler eğer eksi puanlar güvenilirlik gibi bişiyse ekmekle oynuyor oluyorsunuz. hadi ona saygınız yok diyelim bari alıntıyla katılmadığınız konularda cevaplayın delikanlı gibi. size hadi lan ordan diyecek halim yokki benim

Okuyana teşekkür
  • 4

#2 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 26 Kasım 2012 - 03:46 ÖS

Normal bi yazıya bile eksi verenler var ne iş anlamdım niye verdin diyorum bişeyi yok arada bazılarına veriyorum mahsurumu var diyor. Biri haberim yok dolaşırken tıklamışım diyor falan. Hakaret etsem yada katılmıyacağı konu olsa tamamda hiç yorum bile yapılmıyacak bişeye de eksi vermek baya bi saçma
  • 0

Bıraktım yokum

#3 HatredRullz

HatredRullz

Legionare

• Members
  • 401 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2012 - 03:58 ÖS

+ ladım sevabına , satışlarından %10 komisyon alırım ama.
  • 2

#4 Mashuk

Mashuk

Advanced Member

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2012 - 04:58 ÖS

Normal bi yazıya bile eksi verenler var ne iş anlamdım niye verdin diyorum bişeyi yok arada bazılarına veriyorum mahsurumu var diyor. Biri haberim yok dolaşırken tıklamışım diyor falan. Hakaret etsem yada katılmıyacağı konu olsa tamamda hiç yorum bile yapılmıyacak bişeye de eksi vermek baya bi saçma

Yani ben üzülüyorum bazen o kafadaki arkadaşların haline biliyon mu abicim. Sallıyom mesela biri vermiş eksi puanı nerfle ilgili yaptığım bi yoruma yani atla deve mi her classa tarafsız bakmaya çalışırım da iki gram yorum yazmışız sonuçta yazsın alıntı yaparak ben eyw öyle düşünüosan derim kimsenin düşüncesine sataşmamki ama gel de anlat

+ ladım sevabına , satışlarından %10 komisyon alırım ama.

Olur valla delikanlı sözü sana adam gibi bir char satacak olursam veya push hizmeti istersen komisyon almadan direk yönlendircem seni :)
  • 0

#5 Valier

Valier

First Sergeant

• Members
  • 261 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2012 - 06:14 ÖS

Abi çok içten yazmışsın hele o ekmek mevzusuna girince tüm mesajlarına artı veresim geldi :D sekmelere açtım 15 tane falan yazını hepsine artı verecektim ki günlük oy kullanma kotası varmış veremedim :D
  • 1
Bana müsade beyler

#6 Hayvansi Terlik

Hayvansi Terlik

Knight

• Members
  • 350 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2012 - 06:47 ÖS

Hesap alım-satım bölümünde takılmıştım bir ara.Hesap alacağım kişinin itibar durumuna bakıyordum şahsen.Sonuçta kimse babamın oğlu değil, nerden bileyim sahtekar olmadığını.Düzgün bir alışveriş sonrası ya da yardımcı bir mesaj sonrası da +'mı veririm.
Güzel yazmışsın.
  • 0

vLGYbD.gif

#7 Mashuk

Mashuk

Advanced Member

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2012 - 08:12 ÖS

Abi çok içten yazmışsın hele o ekmek mevzusuna girince tüm mesajlarına artı veresim geldi :D sekmelere açtım 15 tane falan yazını hepsine artı verecektim ki günlük oy kullanma kotası varmış veremedim :D

Saolasın abicim :) tabi derdimiz ekmek de acıtasyon yapmış gibi olmak da istemiyorum.şurdan bi chardan elde edilen kar neki epi topu.ama olsun millet demesin sonra ne bu adam hırlımı hırsızmı diye :)
  • 0

#8 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2012 - 10:22 ÖS

Şu Darkmoon konusunda yazdığına + verecektim ama telefondan görmüştüm, sonra da unuttum. Şimdi bu konu sayesinde hatırlayıp verdim. :P Zaten bu forumda o rep olayı pek geçen bir şey değil, referanslar önemli.

#9 Mashuk

Mashuk

Advanced Member

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2012 - 09:12 ÖÖ

Şu Darkmoon konusunda yazdığına + verecektim ama telefondan görmüştüm, sonra da unuttum. Şimdi bu konu sayesinde hatırlayıp verdim. :P Zaten bu forumda o rep olayı pek geçen bir şey değil, referanslar önemli.

Hah yaşa o zaman be usta :) haketmediğim müddet genede eksi basmasını istemem kimsenin .kim ister zaten de mi? ;)
  • 0

#10 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2012 - 10:40 ÖÖ

aynen asıl olay referans
  • 0

#11 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 03 Aralık 2012 - 10:43 ÖÖ

"kendi işlerine gelmeyen yazılar görünce eksi puan basıyor." Zaten olay tam olarak bu. İnsanlar kafasına göre + ya da - basacaklar. Sonuçta sana göre doğru olan birşey başkasının işine gelmeyebilir. Madem öyle kafasına göre herkese + basanları da eleştirelim?
  • 0

Resmi ekleyen

#12 Mashuk

Mashuk

Advanced Member

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2012 - 05:30 ÖS

"kendi işlerine gelmeyen yazılar görünce eksi puan basıyor." Zaten olay tam olarak bu. İnsanlar kafasına göre + ya da - basacaklar. Sonuçta sana göre doğru olan birşey başkasının işine gelmeyebilir. Madem öyle kafasına göre herkese + basanları da eleştirelim?

Senin dediğin çok saçma kaçtı be usta. iyi niyetli söyledin biliyorum da bir class için veya öylesine yaptığım yoruma löp diye eksi verirlerse hak yenmiş olur diyorum,yani düşün işte artı da verme durduk yere eksi de verme.olay haybeye bişiler alıp vermek olursa haklı haksız,haksız haklı olabilir.

Benim olaya gelince çok düz ve suya sabuna dokunmayan ve bariz ortada olan bi yazıya eksi verildiğini görünce yazma gereği duydum amacım buna ağlanmak değil. Şuncacık yerde şuncacık insanlar ne dediğimi anlamış babacım sen de şapkanı önüne koy sen de anla. Ben eksi puan boş yere alırım da millet honor kastırma işi vermez se ekmeğimden olurum diye söyledim. ben delikanlı gibi sözümü ederim allaha şükür arkadaşlar da zamanında saolsun 200 tl ekstaradan gelir geliyor 2 kişi 3 kişi oyuın hizmeti alınca. Dile kolay yarım aylık mutfak masrafı ordan çıkıyor belki icabında.Bunlar ayıplama hayatın gerçekleri diye söylüyorum. Bana biri güvenecekken o haksız triplerden kalma puanları görünce iğne dahi almak istemeyebilir. Burda eyv puan çok önemli değilmiş ama olsun ne gerek var öyle şeylere de mi?
  • 0

#13 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 04 Aralık 2012 - 12:57 ÖÖ

Haklı ya da haksız o tartışılır tabii ama dediği gibi sistem öyle ve objektif bir uygulama değil zaten.

#14 Mashuk

Mashuk

Advanced Member

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 04 Aralık 2012 - 09:26 ÖÖ

Neyse zaten bu mevzu 3 mesaj öncesinden hallolmuştu dayı ;) sonuç: önemli olan referans, terbiyesiz ve iş olsun die iş yapanlar gene damara devam yapacak bişiy yok ben sadece özgür düşüncemi paylaştım sıkıntıma tercüman olanlarıda gördüm benim için yeter herkese yardımları için teşekkür ederim Allah razı olsun.
  • 0

#15 HatredRullz

HatredRullz

Legionare

• Members
  • 401 İleti

Yazma tarihi: 04 Aralık 2012 - 01:05 ÖS

Aslında referans , + falan hepsi işin teferruat kısmı.Birinin kolay kolay dolandırıcılık yapamayacağını,yapsa dahi yakayı hemen ele vereceğini düşünüyorum..Sonuçta siz havaleyi satıcının adı ve soyadına olan bir hesaba yapıyorsunuz.Suç duyurusunda bulunmanız ile yakalanması bir olacaktır.
  • 0

#16 Mashuk

Mashuk

Advanced Member

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 04 Aralık 2012 - 01:42 ÖS

Aslında referans , + falan hepsi işin teferruat kısmı.Birinin kolay kolay dolandırıcılık yapamayacağını,yapsa dahi yakayı hemen ele vereceğini düşünüyorum..Sonuçta siz havaleyi satıcının adı ve soyadına olan bir hesaba yapıyorsunuz.Suç duyurusunda bulunmanız ile yakalanması bir olacaktır.

aynen öyle ağzına sağlık kardeşim.ama işte insanın ben bundan almiyim demesi o baştaki kendini otomatikman çekme tavrı sıkıntı yaratıyor bana. isterse 10000 karması olsun dediğin gibi hesap nosuna para yatırıorsun sonuçta adı sanı belli adamın.
bide bizim millet bu boost konularında utangaç yav özelden mesaj yağıyor ama konuya cevap vermiyorlar.forumda bu konularda dalga geçen laf atan kardeşlerimiz mi var acaba çekince sezdim az biraz
  • 0

#17 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 26 Aralık 2012 - 09:25 ÖS

Merhabalar wow turk forumu

Benim iki çift lafım var yönetimde görsün istedim.Şimdi bazı arkadaşlar var kendi işlerine gelmeyen yazılar görünce eksi puan basıyor. ben siteyi bızdıklayayım dedim tesadufen gördüm kimlerin verdiğide gözüküyor. Şimdi bu itibar olayını zedeliyorsa neden eksi veriliyor dayı? Şurda iki gramlık esnafız buradada char alıp kastırıp satıyorum hatta yazılarımdada gördünüz belki kendim diyom başka acc ye atın diye. Ticaret yapıyoruz burda gidip saçma sapan işinize gelmeyen konularda bebe gibi eksi verirse kendini bilmezler benim itibarım düşmüyor mu bu eksilerle? Düşmüyosa sitenin sistemi öyle işlemiyosa sorun yok ama bence puana bakar millet. Bu eksi veren arkadaşlar bana deseki Mazhar abi yada nasıl hitap edcekse ben sana katılmıyorum abi desin alıntı yapıp yeter bence. ne gerek var analarına bacılarına küfretmişiz gibi eksi basmaya. Yapmayın böyle gençler eğer eksi puanlar güvenilirlik gibi bişiyse ekmekle oynuyor oluyorsunuz. hadi ona saygınız yok diyelim bari alıntıyla katılmadığınız konularda cevaplayın delikanlı gibi. size hadi lan ordan diyecek halim yokki benim

Okuyana teşekkür

Eksini verdim güzel kardeşim
  • -3

#18 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 26 Aralık 2012 - 09:53 ÖS

bu arada günlük eksileme kotas koyduğunuzu farkettim, işte problemler karşısında yılmama ve çözen adam olma diye ben buna derim, tebrik ederim çözümünüzden dolayı.

Konu forsaken tarafından 27 Aralık 2012 - 04:07 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -3

#19 Mashuk

Mashuk

Advanced Member

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 27 Aralık 2012 - 10:01 ÖÖ

sen artık çözen adam mı MAL olan adam mı oluyorsun bilemeyeceğim kardeşim de bas eksiyi artık ben zaten puanlamanın alışverişlerde kıstas olmadığını yönetimden öğrenmişim, güvenen iş veren-alan çevrem var Allah razı olsun ve konu eski bi konu. önce bi konuyu gör sırf zırtapozluk olsun diye tarihlere bakmadan atlama birader :) Eksi vermek için uğraştığını yönetimin gözü önünde ısrarla söylemek istemen seni daha iğrenç yapıyor kardeşim bunuda bilmen faydalı olur. ne zararımı gördünde eksi basmak için çabaladın bilmiyorum neyin kafasını yaşadığını da çözemedim. Sen mallık pınarından lamerlik pınarından içmeye devam et dayı. Hadi al şapkanı da asanı da yörü git :D
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı