İçeriğe git

Resim
- - - - -

hand of A'dal ı hala alabilme şansım var yardım gerekli :)

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 canguder

canguder

Scout

• Members
  • 207 İleti

Yazma tarihi: 28 Kasım 2012 - 01:55 ÖÖ

Selamlar herkese. Hand of A'dal questi 2007 ssenesinden beri quest logumda duruyordu. Bugun vashj ve Kael kestim questi tamamladım ancak gordumki maalesef tittle i alamadım. Biraz araştırma yaptım. Bir chain questin tamamlanması gerekiyormuş.

chain in 7. basamağındayım toplamda 11 basamaklı bir quest. Karakterim level 70 olduğundan yardım ihtiyacım var.
ilk olarak alcatraz da konusmam gereken bir mob.
arkadasından level 70 (5man) questi
sonra SSC de fathom lordu kesip arkasında belirecek olan mobdan questi almam gerekiyor.
sonra Al'ar ı öldürücem TK da.
ve son olarak Mount Hyjal da ilk boss u öldürerek attunement questlerini tamamlayacağım.
Bunun sonunda tittle ı almış olacağım. Bu konuda horde olan ve bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlar varsa lütfen bana özelden mesaj atsınlar. Şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla.
  • 0

#2 Zolgar

Zolgar

Scout

• Members
  • 301 İleti

Yazma tarihi: 28 Kasım 2012 - 05:43 ÖS

realm?
  • 0

#3 canguder

canguder

Scout

• Members
  • 207 İleti

Yazma tarihi: 28 Kasım 2012 - 08:06 ÖS

realm bladefist ancak görevlerin çoğu dancında ssc de fathom lord ve tk da al'ar kesmeme yardımcı olabilecek 1 tane level 90 bile yeterli olur :) Gereği neyse alliance charimla yaparım. :)
  • 0

#4 Vladdrakul

Vladdrakul

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 14 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 29 Kasım 2012 - 08:59 ÖS

Hevesini kesmek gibi olmasin ama,SSC de fathom lordu kesip arkasında belirecek olan mob,sunwell patch in sonunda,WOTLK dan once kaldirildi,biliyorum cunku bende o SSC questini atlamistim gerisini yaptim herkes titile aldi ben alamadim o gece son gecesiydi BC nin,ticket actim aynen bu yazdiklarimi soyledi GM quest NPC no more exist eventho you have the quest in your quest log,demis ti GM bana ayni gece kael thas ve lady vashj in vial questini verip title i alamayinca.

Biraz once kontrol ettim wowhead.com dan hala title alanlar var questi yapip tamamlamadiklari icin,belki en azindan denenebilir,benim suan da black temple attunement eskik o da SSC deki NPC e bagli bir chain.sana ozel msj atamiorum cunku 25 iletim yok henuz :(.ama yardimci olmak isterim en azindan beraber yapabiliriz chain i ama benim karakterim hellfire da nasil olacak bilmem.

Konu Vladdrakul tarafından 29 Kasım 2012 - 11:42 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#5 canguder

canguder

Scout

• Members
  • 207 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2012 - 02:52 ÖS

Edit. Achievementi aldım :)
  • 0

#6 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 08 Mart 2015 - 03:45 ÖS

Bu kaldirildimi peki yoksa alinabilmesi icin 70 lvl char yeterlimi konuyu bomlattim ama degerli titlerdan biri kendisi
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı