İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 Oy Kullanılmış

Dark Lion Onslaught (Aktif - Eski C.o.t.L - Argent Dawn)

• Please log in to reply
Bu konuya 165 yanıt gönderildi

#41 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 26 Aralık 2012 - 12:56 ÖÖ

Crusade of the Lion için, savaş öncesi okunmalık küçük bir şiir yazdım. Campaignde saldırıya geçmeden önce iyi gider gibi(manyaklık lvl: over 9000)

From the ashes of time lost steppes

To the sacred roads with sacred torches.

They'll take the lead in name of light.

And bring war to cursed darkness.

Green skin armies will fight for land.

Till lions of Lothar swiftly marshes.

Then silence will end by a skull crack.

So they'll know the righteousness.

Attack, might lions, at dawn of hope!

Show the power of light to unbelievers.

Umarım beğenirsiniz. Saygılar sevgiler.

Doğa.

(not: Bu müzikeşliğinde iyi gider gibi... )

Konu dogabeey tarafından 26 Aralık 2012 - 12:59 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 2

Dark Lion Onslaught.

#42 boratay

boratay

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 44 İleti

Yazma tarihi: 26 Aralık 2012 - 01:18 ÖÖ

Event sslerine baktikca eglencenin, maceranin ve oyuncularin sayisinin arttigini goruyorum. Ayrica hikaye de guzel isliyor. Etkilenmedim desem yalan olur. :) Hatta yarin hesabimi actirip gelmeyi dusunuyorum umarim hala yer vardir. Bu arada doga, siirini basarili buldum. ;)
  • 0

#43 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 26 Aralık 2012 - 07:28 ÖS

Event sslerine baktikca eglencenin, maceranin ve oyuncularin sayisinin arttigini goruyorum. Ayrica hikaye de guzel isliyor. Etkilenmedim desem yalan olur. :) Hatta yarin hesabimi actirip gelmeyi dusunuyorum umarim hala yer vardir. Bu arada doga, siirini basarili buldum. ;)

Teşekkürler, seni de bekliyoruz :D
  • 0

Dark Lion Onslaught.

#44 Pechvarry

Pechvarry

Moderatör

• Moderators
  • 124 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 28 Aralık 2012 - 05:56 ÖS

Bu akşam 19:30 TR Saati event vardır , yine yüksek katılım bekliyoruz.
  • 0

#45 Erodion

Erodion

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 23 İleti

Yazma tarihi: 29 Aralık 2012 - 10:43 ÖS

Edit : nvm

Konu Erodion tarafından 29 Aralık 2012 - 11:03 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#46 Êlrond

Êlrond

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 30 Aralık 2012 - 12:23 ÖÖ

Başvuru Şablonu

-----Karakter Bilgileri-----

Karakter İsmi: Êlrond Breaddock
Sınıfı:Paladin
Fiziksel ve Psikolojik Özellikler:Acık tenli siyah kısa düz saçlı top sakkallı çabuk sinirlenen ve içmeyi seven Dürüst ve onurlu itibar sahibi dostlarına sadık olan.Duruma göre kurnaz davranan neşeli insandi Êlrond
Genel Olarak Hayata Bakış: Hayat'ta sadece güclü olan kazanir!!
Hoşlandıkları / Hoşlanmadıkları : Ara sıra içer. Özgürlüğüne çok düşkündür fakat çabuk sinirlenen iyi huylu birisidir..
Karakter Hikayesi ( En az iki paragraf):
Êlrond Stormwind diyarinda ,çok zengin olmayan bir ailenin ilk çocuğuydu 2 kız 3 erkek kardeşi vardi.Cocuklugu Stormwindde geçti.
Uther The Lightbringer'dan çok etkilendi bu yüzden The Silver Hand'a katılmak istedi.Bir serüvene çıktı ve orda onurlu bi paladin olan Leonardo FireSword ile tanıştı Leonardo Elrond'dan çok etkilenmişti onu kendisi gibi onurlu yapmak için en iyi eğitimi verdi .The Silver Hand'a katılmasını sağladı ve bir çok Guruh üyesi katlettikten sonra bir serüvene çıktı bu sırada The Silver Hand katledildi.Bir grup Elrond'u psikolojik olarak etkilemek istedi ve ailesini katletti babasi sayesinde en kücük erkek kardesi sağ kaldı diğerleri eğitimini tamamlamıştı ilk basta 2 kız kardesini ve annesini katletmişlerdi 3 erkek kardesi ve babasi onlara direndiler en kücüklerini evlerindeki gizli geçitten geçirerek kurtardılar. Ailesinden kalan orta derece parası vardı itibar sahibiydi ve onurluydu arkadaşlarından yolları ayrıldı.Ailesinin bir grup tarafından katledildigini öğrenince psikolojik sorunlar yasadı.Arkadaşları serüvene gidiyordu orklarla birlikteydiler ama bu orklar arkadaşlarını arkadan bıcaklamak istiyordu Êlrond bunu anladı ve arkadaşlarını kurtarmaya calısırken Êlrond çok büyük bi yaraya sahip oldu bu yüzden evine geri gitmek zorunda kaldı fakat kendisine ait olan bir birlik ile grubun arkada kalip arkadaşlarını katletmek isteyen kücük kücük birliklerini katletti. Ailesinin katledilişi onu gerçekten psikolojik olarak etkilemişti fakat bu durum sonradan değişti artık normala dönmüştü.Ailesinden kalan parası yağmalanmıştı hiç parası kalmadı arkadaşları ona çok değer veriyordu ailesinin hazinesi yağmalanirken kardeside katledilmişti arkadaşları Êlrond'a baktı iş buldular para sağladılar zırh ve silah sağladılar kendisi iyi arkadaşlar seçmişti ve Êlrond itibarini geri kazandı.. Stormwind'in asker birliğine katıldı 5 yıllık tecrübeden sonra ayrıldı ve bir gün kafasını toparlamak için hana gittiğinde bir kaç kişinin Aslan'in seferinden konustugunu duydu fazla ilgilendigini ve macera duygusunun arttıgını hisseti. Han sahibine Aslan'in seferini sordugu zaman han sahibi ona afişi gösterdi.

Bu arada ben gece gece yazdım aceleyle uyumam lazımdı bide kendimi çok kaptırdım birazcik sacma oldugunu farkettim direkmen değiştirdim.

Karakterinizi Motive Eden Şey : Guruh üyelerini kanlı bi şekilde ortadan kaldırırken yanında kendisine sadık askerleri ve dostlarının olmasıdır.

Karakterinizin Birliğe Katılma Sebebi:Daha çok müttefik ve itibar araması.
-----Gerçek bilgiler-----
Gerçek Adınız Soyadınız :Ocan Berk Özdemir (Ocan Özdemir) olarak geçiyor.
Yaşınız:14,5

İngilizce Düzeyi(Zayıf/orta/iyi):Orta
Online olabileceğiniz süre:10 günlüğüm var su anda bitince pre-paid alicam daha aktif etmedim 10u
Real id adresi ( Size ulaşabilmemiz için): [email protected]

Not: Ben daha önce katılmıştım kendimi bi yaş büyük göstermiştim katılabilmek için o gün duygusal sorunlarım vardı o yüzden fazla dikkatli değildim çıkmak zorunda kaldım simdi hazir olduğumu düşünüyorum. Insallah bi sans daha verebilirsiniz. Daha önce saygılı değildim ama şimdi bunu düzelttim....... Sinir hastaligim vardi ve benim kişiliğimi değiştiriyordu duygusal sorunlardan biride buydu diğerleri aile içi sıkıntılar felan işte şimdi yavaş yavaş hastalığım geçiyor o yüzden kendimi hazır hissediyorum :)

Konu Êlrond tarafından 30 Aralık 2012 - 04:16 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#47 Êlrond

Êlrond

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 30 Aralık 2012 - 01:01 ÖÖ

Event Özeti ve Screenshotlar :

Güzel bir eventle devam ettik Crusade of The Lion ' a. Kısaca olanları sıralamak gerekirse :

- Stromgarde'da konaklama sonrası tekrar atlara atlayıp güneye doğru yolu çıktık.
-Wetlands ve Loch Modan arasındaki tünellerde çökme tehlikesi geçirdik.
-Sonunda Thelsamar'a ulaştık ve burada geceyi geçirmeye karar verdik.
-Düellolar yapıldı sonra hana geçip çılgınca eğlenildi.
-Handa masa etrafında toplanılıp kadehlerle birlikte Far Over Misty Mountains şarkısı söylendi.
-Hana saldırmaya çalışan Dağ Troog'u pişman edildi.

Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen

Benim asıl yerim bu guildin yanıymışta haberim yokmuş adamlar Far Over Misty Mountains Cold'u söylüyor o kadar çok dinledim ki artik ezberledim resmen :D
  • 1

#48 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 30 Aralık 2012 - 06:47 ÖS

Başvuru Şablonu

-----Karakter Bilgileri-----

Karakter İsmi: Êlrond Breaddock
Sınıfı:Paladin
Fiziksel ve Psikolojik Özellikler:Acık tenli siyah kısa düz saçlı top sakkallı çabuk sinirlenen ve içmeyi seven Dürüst ve onurlu itibar sahibi dostlarına sadık olan.Duruma göre kurnaz davranan neşeli insandi Êlrond
Genel Olarak Hayata Bakış: Hayat'ta sadece güclü olan kazanir!!
Hoşlandıkları / Hoşlanmadıkları : Ara sıra içer. Özgürlüğüne çok düşkündür fakat çabuk sinirlenen iyi huylu birisidir..
Karakter Hikayesi ( En az iki paragraf):
Êlrond Stormwind diyarinda ,çok zengin olmayan bir ailenin ilk çocuğuydu 2 kız 3 erkek kardeşi vardi.Cocuklugu Stormwindde geçti.
Uther The Lightbringer'dan çok etkilendi bu yüzden The Silver Hand'a katılmak istedi.Bir serüvene çıktı ve orda onurlu bi paladin olan Leonardo FireSword ile tanıştı Leonardo Elrond'dan çok etkilenmişti onu kendisi gibi onurlu yapmak için en iyi eğitimi verdi .The Silver Hand'a katılmasını sağladı ve bir çok Guruh üyesi katlettikten sonra bir serüvene çıktı bu sırada The Silver Hand katledildi.Bir grup Elrond'u psikolojik olarak etkilemek istedi ve ailesini katletti babasi sayesinde en kücük erkek kardesi sağ kaldı diğerleri eğitimini tamamlamıştı ilk basta 2 kız kardesini ve annesini katletmişlerdi 3 erkek kardesi ve babasi onlara direndiler en kücüklerini evlerindeki gizli geçitten geçirerek kurtardılar. Ailesinden kalan orta derece parası vardı itibar sahibiydi ve onurluydu arkadaşlarından yolları ayrıldı.Ailesinin bir grup tarafından katledildigini öğrenince psikolojik sorunlar yasadı.Arkadaşları serüvene gidiyordu orklarla birlikteydiler ama bu orklar arkadaşlarını arkadan bıcaklamak istiyordu Êlrond bunu anladı ve arkadaşlarını kurtarmaya calısırken Êlrond çok büyük bi yaraya sahip oldu bu yüzden evine geri gitmek zorunda kaldı fakat kendisine ait olan bir birlik ile grubun arkada kalip arkadaşlarını katletmek isteyen kücük kücük birliklerini katletti. Ailesinin katledilişi onu gerçekten psikolojik olarak etkilemişti fakat bu durum sonradan değişti artık normala dönmüştü.Ailesinden kalan parası yağmalanmıştı hiç parası kalmadı arkadaşları ona çok değer veriyordu ailesinin hazinesi yağmalanirken kardeside katledilmişti arkadaşları Êlrond'a baktı iş buldular para sağladılar zırh ve silah sağladılar kendisi iyi arkadaşlar seçmişti ve Êlrond itibarini geri kazandı.. Stormwind'in asker birliğine katıldı 5 yıllık tecrübeden sonra ayrıldı ve bir gün kafasını toparlamak için hana gittiğinde bir kaç kişinin Aslan'in seferinden konustugunu duydu fazla ilgilendigini ve macera duygusunun arttıgını hisseti. Han sahibine Aslan'in seferini sordugu zaman han sahibi ona afişi gösterdi.

Bu arada ben gece gece yazdım aceleyle uyumam lazımdı bide kendimi çok kaptırdım birazcik sacma oldugunu farkettim direkmen değiştirdim.

Karakterinizi Motive Eden Şey : Guruh üyelerini kanlı bi şekilde ortadan kaldırırken yanında kendisine sadık askerleri ve dostlarının olmasıdır.

Karakterinizin Birliğe Katılma Sebebi:Daha çok müttefik ve itibar araması.
-----Gerçek bilgiler-----
Gerçek Adınız Soyadınız :Ocan Berk Özdemir (Ocan Özdemir) olarak geçiyor.
Yaşınız:14,5

İngilizce Düzeyi(Zayıf/orta/iyi):Orta
Online olabileceğiniz süre:10 günlüğüm var su anda bitince pre-paid alicam daha aktif etmedim 10u
Real id adresi ( Size ulaşabilmemiz için): [email protected]

Not: Ben daha önce katılmıştım kendimi bi yaş büyük göstermiştim katılabilmek için o gün duygusal sorunlarım vardı o yüzden fazla dikkatli değildim çıkmak zorunda kaldım simdi hazir olduğumu düşünüyorum. Insallah bi sans daha verebilirsiniz. Daha önce saygılı değildim ama şimdi bunu düzelttim....... Sinir hastaligim vardi ve benim kişiliğimi değiştiriyordu duygusal sorunlardan biride buydu diğerleri aile içi sıkıntılar felan işte şimdi yavaş yavaş hastalığım geçiyor o yüzden kendimi hazır hissediyorum :)

Karakter geçmişi çok kanlı olsa da fena değil. Ancak rp'de işin edebiyat kısmına başvurudakinden daha fazla dikkat etmen gerekiyor(imla kuralları ve paragraf düzeni vs.). Son kararı Onur (Pechvarry) verir ancak ben şahsen seni yeniden aramızda görmeye sevinirim. İyi oyunlar.

Konu dogabeey tarafından 30 Aralık 2012 - 06:49 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Dark Lion Onslaught.

#49 Êlrond

Êlrond

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2012 - 08:11 ÖÖ

Üstteki yorumda yanlıslık oldu düzeltemedim bende yazmiyor gözüküyor ama mesaj yazarken gözüküyor:

Arkadan kasklı çektim bu arada kalkan Stormwind kalkanı oldu gerçekten iyi bi şövalye :D

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Herkesin yeni yılı kutlu olsun..

Konu Falven tarafından 04 Ocak 2013 - 05:42 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#50 Pechvarry

Pechvarry

Moderatör

• Moderators
  • 124 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 01 Ocak 2013 - 03:51 ÖS

Herkesin yeni yılı kutlu olsun , Guild 25 level olmuştur
  • 0

#51 zypherius

zypherius

Scout

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 01 Ocak 2013 - 09:13 ÖS

• 2

#52 Vastielo

Vastielo

Advanced Troll

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 43 İleti

Yazma tarihi: 04 Ocak 2013 - 06:57 ÖS

Bu akşamki event öncesi birkaç screenshot ile burayı canlandırmak istedim.

Resmi ekleyen
Aslan'ın Seferi toplantı yaparken.
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Yolculuk sırasında.
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Blasted Lands görevi öncesi Stormwind Blue Recluse'da eğlenirken.
  • 0

#53 Êlrond

Êlrond

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 04 Ocak 2013 - 11:52 ÖS

Hey hey hey hey bu SS'lerin hiç birinde ben yokum ???
  • 0

#54 yerge

yerge

Sergeant

• Members
  • 91 İleti
  • Locationistanbul

Yazma tarihi: 05 Ocak 2013 - 09:13 ÖÖ

Tanıdık tanımadık tüm arkadaşlarıma, kardeşlerime selam olsun. Bugün 12:30 itibariyle ben yine dönüyorum vatani görevime devam etmeye.. Beş ay sonra, yani mayıs ayında tekrar geri döneceğim ve RP yapmaya tekrar geleceğim aranıza :) Kendinize çok ama çok iyi bakın, dualarınızı, iyi dileklerinizi eksik etmeyin.

Bir kamyon arkası yazısıyla sizlere veda ediyorum (şimdilik)
DÖNÜCEM DEDİYSEM DÖNERİİİMM...

hadi kalın sağlıcakla.. :)
  • 5

#55 cranius

cranius

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 05 Ocak 2013 - 11:01 ÖÖ

Atılan son ssler geçen haftanın
Êlrond
  • 0

#56 Pechvarry

Pechvarry

Moderatör

• Moderators
  • 124 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 06 Ocak 2013 - 01:15 ÖS

Resimleri yüklerken bir hata oluştu , Normalde 15-16 tane resim olması gerekirken sadece bunları yükleyebildim.

Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen

Konu Pechvarry tarafından 06 Ocak 2013 - 01:27 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 2

#57 Vastielo

Vastielo

Advanced Troll

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 43 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2013 - 06:12 ÖS

Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
  • 0

#58 Dendrien

Dendrien

Sergeant

• Members
  • 72 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2013 - 11:47 ÖS

Arkadaşlar, 3 hafta sonra Outland'de RP-PvP eventine katılıyoruz, bu yüzden level atlamaya herkesin ekstra özen göstermesini rica ediyoruz, çoğunuzu en azından level 80 olarak görmek istiyoruz.
  • 0

#59 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 12 Ocak 2013 - 02:20 ÖÖ

Yarınki CotL eventını kaçırmayın. Sürpriz olaylar, Dark Portal'den geçiş ve daha fazlası @nethergarde_keep Estarriol, Erodion, Vastiel ve 7 diğer kişi ile birlikte.

Edit: TR saatiyle 20:00'da olsa gerekmiş.

Konu dogabeey tarafından 12 Ocak 2013 - 02:21 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Dark Lion Onslaught.

#60 Êlrond

Êlrond

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 12 Ocak 2013 - 04:51 ÖS

Ya o Portaldan bende geçmek istiyorumda süre yok işte :S Sırf rp için hesabimi Battlechest indireyim dedim o da olmadı.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı