İçeriğe git

Resim
- - - - -

5.2 PTR notes

• Please log in to reply
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

#1 wkdsog_kr

wkdsog_kr

Senior Sergeant

• Members
  • 196 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 22 Aralık 2012 - 12:42 ÖS

http://www.mmo-champion.com/content/

özellikle rogue,monk ve shamanda ciddi bufflar ve yeni skiller var.Ama bunların çoğunun live olacağını sanmam bazı skiller abartı güçlü gibi görünüyor rogue özellikle,assassination rogue 170 energy...30 yarddan ambush,cheap shot..Elemental shamanlarda artık shamanistic rage kullanabilecekler ve flame shock vurduğunun yarısı kadar iyileştirecek,monk paralysis dispell olmuyor,talentsiz 20 yarddan yapılabiliyor,warcraft 3 den hatırlayacağımız storm,earth and fire skillini sonunda monka ekleyecekler.
  • 0

#2 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 22 Aralık 2012 - 11:50 ÖS

Hep 170 energy full olmıyacağı için buffdan saymam onu
  • 0

Bıraktım yokum

#3 wkdsog_kr

wkdsog_kr

Senior Sergeant

• Members
  • 196 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 23 Aralık 2012 - 02:29 ÖÖ

İçtiğin bardaktaki suda her zaman dolu olmuyor değil mi ? İçiyorsun bitiyor.
  • 0

#4 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 23 Aralık 2012 - 11:34 ÖS

Bende onu diyorum bitiyor.
  • 0

Bıraktım yokum

#5 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 24 Aralık 2012 - 01:42 ÖS

Hep 170 energy full olmıyacağı için buffdan saymam onu

tamam sen git 50 energyle oyna ozaman löl,rogue bufflarının ipinin ucu kaçmış oyun pok gibi afedersiniz.
  • 0

#6 Mashuk

Mashuk

Advanced Member

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 26 Aralık 2012 - 11:55 ÖÖ

tamam sen git 50 energyle oyna ozaman löl,rogue bufflarının ipinin ucu kaçmış oyun pok gibi afedersiniz.

E kardeş sen warrior mevzusunda abartı dedikleri zaman kızıyordunya :D Nöldu şindi rogue çok buff yapmışlar diyosun bi rogue da çıkıp yok öle bişiy gayet dengeli dese küfretcek kıvama gelcen. Bu işler böyle kardeş, hep kendi klasman charlarınız iyiyken etrafı sallamazsınız işinize gelmeyen şeyler oldumuda oyun pok oldu dersiniz. Salla yarın da warrior gene akar gider . ama madem haktan yanasın ozmanda warrior çok güçlenmiş acımıyor demeyi bilmelisin. Her klassın zamanı gelir kardeş artık bunu yüzlerce kez gördük yani. Bu yazıma da eksi vermede işine gelmediği için. ben sadece düşüncemi söyledim :D

Konu Mashuk tarafından 26 Aralık 2012 - 11:56 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#7 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 26 Aralık 2012 - 12:04 ÖS

armory linkime tıklarsan zaten warrior değil rogue oyuncusu olduğumu görürsün mashuk :) ayrıca warriora ben abartı dedim başta,tartışmasız en iyi meleeydi şimdi de öyle zaten.
  • 0

#8 Mashuk

Mashuk

Advanced Member

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 29 Aralık 2012 - 02:00 ÖÖ

armory linkime tıklarsan zaten warrior değil rogue oyuncusu olduğumu görürsün mashuk :) ayrıca warriora ben abartı dedim başta,tartışmasız en iyi meleeydi şimdi de öyle zaten.

Eksküze mi diyorum kardeş. ne bilem warrior övünce çok aklıma başka bişiy gelemezdi :D
  • 0

#9 astyle

astyle

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 45 İleti
  • LocationAmersfoort, The Netherlands

Yazma tarihi: 15 Ocak 2013 - 11:42 ÖÖ

Gelecek patch belki ondan sonra, boyle seyler gelmesi guzel.
Buy The Farm
  • Players that have grown attached to working the land at Sunsong Ranch can now purchase the land from Farmer Yoon. Once the farm is owned by a player, it becomes a rest point like an Inn, where the player can bind and instantly log out. Work orders will pour into the farm from factions across Pandaria, and completing a work order will earn a reputation boost with the issuing faction.
  • Please note: The new Sunsong Ranch features are not available on the PTR, but will be coming soon.

• 0

#10 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 15 Ocak 2013 - 12:13 ÖS

Rogue 170 olması çok fena birşey. Adamlar 2 kere üst üste 5 combo yaparlar... 1. Talentlerindeki %100 energy azaltma bu yüzdzen nerflenmiş %75 olmuş.... Monklara Trinket vermişler o çok kötü oldu. Eğer aynı CD olmaz ise bütün monklar human olur... Gerisini siz düşünün:..
  • 0
Resmi ekleyen

#11 Almasxxx

Almasxxx

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 42 İleti

Yazma tarihi: 18 Ocak 2013 - 03:38 ÖS

evet cok abarti güclenme var monklarda :)
  • 0

#12 Caesa

Caesa

Senior Sergeant

• Members
  • 113 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 18 Ocak 2013 - 06:02 ÖS

Rogue'deCrit rate yine 15 20 arası seyredicek anlaşılan....

• 0

#13 husobaba1903

husobaba1903

Scout

• Members
  • 517 İleti

Yazma tarihi: 28 Ocak 2013 - 04:17 ÖÖ

Rise of Engineers olacak sanırım 5.2 yeni gelecek mountla.Valla yettiydi artık diğer profflar paranın dibine vururken biz izliyoduk.Derman olur iinşallah bu yeni mount ve pet.Ayrıca afedersiniz ama paladin ve priest t15 bi poka benzememiş.Judgement ve Lightbringerla devam..Monkun böyle olması normal DK nın Wotlk zamanı gbi.
  • 0

#14 mesut4244

mesut4244

Knight

• Members
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 28 Ocak 2013 - 11:32 ÖÖ

ağzımıza etti bir priest oyuncusu olarak gram zevk alamıyorum oyundan doğru düzgün bi diğişiklik yok pasif durumdayız yani ne healde iyiyiz ne dpsde alt karakter warrior kasıom
  • 0

#15 Krimo

Krimo

Corporal

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 29 Ocak 2013 - 04:37 ÖS

Bir rogue oyuncusu olarak gözü kör olsun bütün değişikliklerin diyorum. Fazlasında gözüm yok alsınlar hepsini hatta preperation da olduğu gibi kalsın böyle devam edelim, yeter ki crit ratingimizi geri versinler. :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı