İçeriğe git

Resim
- - - - -

Mümkünmü böyle bişey ?

• Please log in to reply
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#1 Game-Over

Game-Over

Üye

• Members
  • 109 İleti

Yazma tarihi: 27 Aralık 2012 - 10:16 ÖÖ

http://www.warcraftm...w.php?id=224915

80 lvl dk baleroc 25 man hc

izlerken has.......... dedim kafama takıldı hakkaten böyle bişiy olması mümkün mü
10 man normal olsa çok ballıymış belki derim ama 25 man hemde hc bana imkansız gibi geliyo sizce ?
  • 0

#2 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 27 Aralık 2012 - 12:26 ÖS

http://eu.battle.net...latius/advanced
Adam 3defa kesmiş. Altında açıklamış nasıl yaptığınıda armory vermese fake derdim bende mümkün gibi gelmedi
  • 0

Bıraktım yokum

#3 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 27 Aralık 2012 - 06:17 ÖS

videonun tamamını izlemedim ama baleroc un her vurduğu parry geçiyor ilk 3 dk adamın hp hiç inmedi gerisini izleyemedim internet yavaş =)
  • 0

#4 Game-Over

Game-Over

Üye

• Members
  • 109 İleti

Yazma tarihi: 28 Aralık 2012 - 01:48 ÖÖ

armory de verse charın şifreyide verse bana hiç mantıklı gelmiyor başka bişey var bu işte bi düşünsene 25 tane 85 in kestigi elemanı 80 lvl adam tek kesiyor hemde hc ryujin in dedigi gibi boss habire dodge pary geçiyor üst üste bu kadar sekmesi ilginç ve yanlış görmediysem 1.200.000 küsür dmg vurdu 80 lvl adam ingilizcem çok az eser açıklamayı okuyabildiysen işin püf noktasını söylemişmi eleman yazıda çünki sadece baleroc a özel degil bu mevzu adam lk yıda kesiyor ve ondada pary hep ve bu şahsın hp si 82k

panda gelmeden önce oyuna ara verdim ve bişiy dikkatimi çekti bu elemanda 8 parça 409 i lvl item var pandada i lvl ile alakalı bi degişiklik mi oldu ?
  • 0

#5 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 28 Aralık 2012 - 11:43 ÖÖ

124+ % avoidance la yapılır sanırım ya. Hayvan gibi dodge parry mastery var adamda. Sonlara doğru vurduğu dmgler vengeance mekanikleriyleyle alakalı sanırım. İtemler mop daki boe drop itemler lvl 80de giyiliyor. Üşenmesem 80 dk yapıp deniycem ya bende merak ettim yapabilirmiyim diye
  • 0

Bıraktım yokum

#6 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 28 Aralık 2012 - 12:29 ÖS

benim asıl merak ettiğim kim 80 lvlda böyle birşeyi denemeye kalkar ?? Sonuçta 85 lvl raidi bu
  • 0

#7 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 28 Aralık 2012 - 12:34 ÖS

Cevap veriiyorum o adam:P Can sıkıntısı bence ya:D
  • 0

Bıraktım yokum

#8 Game-Over

Game-Over

Üye

• Members
  • 109 İleti

Yazma tarihi: 30 Aralık 2012 - 12:32 ÖÖ

yanılıyorsam düzeltin ama 85 den aşagısı girebiliyormuydu oraya sadece orası için degil diger raid lerdede lvl farkı olunca girilmiyordu diye anımsıyorum uzun süredir oynamıyorum yanlış da hatırlıyor olabilirim belki bu elemanı gördükten sonra biraz gaza geldim dogrusu oyunu oynasam mı acaba diye düşünmekteyim :)
  • 0

#9 CihanKarabulut

CihanKarabulut

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 30 Aralık 2012 - 03:16 ÖÖ

Now with 5.1 patch its possible to enter 85 raids as level 80 - yep simply enter the portal when someone is inside.

burda yazana göre girilebiliyo
  • 0

#10 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 30 Aralık 2012 - 08:41 ÖÖ

Yalnızca 2 target'lı bossa 240k dps yapan lvl 80 mage'i kendi gözlerimle gördükten sonra inanırım. (Tüm cdleri açılmış 502 ilvl ele shaman'ımın dps'inden 20k daha fazla yaptı hayvan)

Şimdi lvl 80 karakterlerin alabilecekleri bonuslara bakalım

Mop mavileri: 409 ilvl (DS HC kalitesinde)
Cata mavileri: 308 ilvl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. (özellikle trinketler, adamda porcelein trinketi var mesela) (LK 25 hc dropları bile 288 civarı birşeydi)
Mop meslek bonusları: Level 80 iken 600 skill kasmak mümkün. meslek başına 320 main stat bonus alıyorsunuz. lvl 80 için oldukça yüksek bir değer yine.
Cata flaskları, potları.
MoP ve Cata enchantleri. (Özellikle silah mop mavisi ise, en sağlam mop enchanti basılabiliyor silaha)

Ayrıca unutulmasın, mesela 1000 haste lvl 90 adama %3 gibi bir haste veriyorsa, lvl 80 adama %20+ haste verebilir (rakamlar sallama)
Haliyle sağlam parry dodge miktarlarıyla neredeyse hit almaz bir duruma ulaşmak mümkün olabilir.
Blood DK mastery'sinden bahsetmiyorum bile. Self healing ve absorb olayını baleroc mekaniğiyle birleştirirseniz oldukça mümkün oluyor.

Hit chance konusuna gelirsek, mesela lvl 60 ama %15 spell hit'e ulaşmış bir mage 63 lvl moblar'a ve "herhangi" bir boss'a karşı dps yaparken misslemez. Bu boss sha of fear bile olsa.

Bu arada şu anki armory'sinde görünen zırh herald of the titans zırhı, fight sırasında kullandığı zırhı gösteriyor ikonlardan anlayabilirsiniz.

Mümkünlüğünü tartışmaya zaten gerek yok, elemanın armory sayfası mevcut, private server değil, zira world of logs linki de vermiş.
http://www.worldoflo...2cmfaqiz7wjhcj/

edit: Bu arada yanlış anlaşılmasın eleman her lvl 85 bossu sololayamaz zaten, baleroc görüldüğü üzere sololanırken hiç bir raid ability'sini kullanmıyor, melee abilityleri ve normal attackları zaten hard avoidance cap'ten ötürü bi işe yaramıyor.

Konu Powah tarafından 30 Aralık 2012 - 08:46 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Powah - Stream -  Off

Bir sonraki yayın için isteklerinizi Bu başlığa yazabilirsiniz.

#11 orcshaman

orcshaman

Sergeant

• Members
  • 82 İleti
  • LocationMuğla

Yazma tarihi: 05 Ocak 2013 - 05:50 ÖS

http://eu.battle.net.../Aelobin/simple twitter hesabından takip ediyorum adamı biraz fazla çılgın
kendisi ve guild'i linklerden ne demek istediğimi anlayacaksınız

• 0

#12 Almasxxx

Almasxxx

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 42 İleti

Yazma tarihi: 18 Ocak 2013 - 03:40 ÖS

neden olmasın ki zor diye birşey yok
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor