İçeriğe git

Resim
- - - - -

sanal kart açmak istiyorum,nasıl yapabilirim ?

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 umut121

umut121

Sergeant

• Members
  • 74 İleti

Yazma tarihi: 03 Ocak 2013 - 07:02 ÖS

ben normalde çoktan bir tane açmıştım ancak baktımki bizde çoğu bankanın kartı yok(turkcell cep t paracard açıcaktım) o yüzden açamadım maalesef.steam'e,onun gibi programlara vede oyunlara verebileceğim bir sanal kart arıyorum,birazcık aradım ancak hep bir bankanın kartı çıktı.Bildiğiniz böyle bir sanal kart varmı ?
  • -1

#2 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 03 Ocak 2013 - 07:50 ÖS

Türkiye iş bankası kartın varsa ordan yapabilirsin. Bildiğim kadarıyla garanti bankasının kartlarındada var

Konu ryujinjakka tarafından 03 Ocak 2013 - 07:51 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#3 TommyCorte

TommyCorte

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 33 İleti

Yazma tarihi: 03 Ocak 2013 - 08:01 ÖS

garanti bankası veya iş bankası internet şubesine giriş yaptıktan sonra kartlar bölümünden sanal kart diye bir şey göreceksin, sanal karttan yoksa ki yok sanal kart oluştur diyorsun ve sana kredi kartı şeklinde bir sanal kart oluşturuyor. sonra normal banka hesabından ( para var ise ) xx miktarda para aktar diyorsun ve sanal kartı seçiyorsun sanal kartına para aktarılıyor harcamak istediğin kadar aktarıp harcamanı rahat bir şekilde yapıyorsun. güvenilir tamamen. kendim kullanıyorum.
  • 0

#4 makusla06

makusla06

Lieutenant General

• Members
  • 1.630 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 03 Ocak 2013 - 08:07 ÖS

Bonus kartta mevcut benim bildiğim

Bonus kartta mevcut benim bildiğim
  • 0

#5 TommyCorte

TommyCorte

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 33 İleti

Yazma tarihi: 03 Ocak 2013 - 08:09 ÖS

garanti banka hesabın varsa bonus kartın yoksa dahil bonus kartın varmış gibi gösteriyor..
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı