İçeriğe git

Resim
- - - - -

RBG takımı aranıyor

• Please log in to reply
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1 movieman55

movieman55

Corporal

• Members
  • 66 İleti

Yazma tarihi: 04 Ocak 2013 - 02:11 ÖÖ

Ally tarafında hunter ım kaliteli bir RBG takımı arıyorum.Xrealmda olabilir Auchindoun serverında da olabilir. Hergün rbg gelebilirim yeterki sürekli ilerleyebilelim. Mop a geç başladığım için gearım şuanda 5 male gerisi deradfull şeklindedir. T2 0/2 silahımda var. 1600 exp var

(ayrıca yeni bir oluşumada katılabilirim bunun için 1 resto druid ve 1 mage arakdaşımda var gearları benle aynı gibi sürekli online ız.)
  • 0

#2 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 04 Ocak 2013 - 10:58 ÖÖ

Ally tarafında hunter ım kaliteli bir RBG takımı arıyorum.Xrealmda olabilir Auchindoun serverında da olabilir. Hergün rbg gelebilirim yeterki sürekli ilerleyebilelim. Mop a geç başladığım için gearım şuanda 5 male gerisi deradfull şeklindedir. T2 0/2 silahımda var. 1600 exp var

(ayrıca yeni bir oluşumada katılabilirim bunun için 1 resto druid ve 1 mage arakdaşımda var gearları benle aynı gibi sürekli online ız.)

openraid.com çok yararlı şahsen ben 1600-1700lere sağolsun bazı arkadaşlarla geldik zamanımızı ayırdık sonrasını openraid.comla comboya uygun adamlarla tamamladık, elbette bir kaç in game tanıdık arkadaşın da oyuna dahil olmasıyla beraber 2.2k ye kavgasız sıkıntısız ulaştık.
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı