İçeriğe git

Resim

RBG BOOST TARTIŞMASI / DAHA MAKUL YOLLAR

• Please log in to reply
Bu konuya 41 yanıt gönderildi

#21 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 06 Ocak 2013 - 01:10 ÖS

Deforcer is nab :ph34r:

Posted Image
  • 1

#22 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 06 Ocak 2013 - 05:30 ÖS

Bak işte bu yorum hoşuma gitti.
Arena hata kabul etmez, oyuncu sayısı arttıkça hata kaldırır duruma geliyor.
Benim şahsi düşüncem şu;
Yıllardır WoW camiasının içindesindir, sayısız Lvl cap class/spec ile oynamışsındır.
Vakit ayıramadığın için, gold/plvl tarzı hizmetler satın alabilirsin, bu oyunculukla ilgili bir ironi çıkarmaz ortaya.

Ama RBG ve Arena Boost, son zamanlarda oldukça ''çirkin'' bir hal aldı.
Şahsen Quad Glad Rogue oynuyorum yıllardır. Bir süredir aktif değilim.
Oyuna girdiğimde, title'a aldanıp bir kaç arena yapalım diyorum ama RBG'den aldığı High Warlord title'ı ile 2 macro ile oynayan healer'lar bile gördüm.
Insanı oyundan soğutuyor bu durum.

Healer lık rbglerde çok sıkıntı olmuyor gerçi ama arenada önemli. Rbglerde dpsler ve bayrakçı sağlamsa healerda biraz oyun dinamiklerden haberdarsa geride dur healle taktiği ile iş yapıyor. Dps se esas sorumluluk o zaman geliyor işte. Rbglerde 7 kişi sağlam olsun 2 kişi lider ne yaparsa onu yapan kesim( kuklamsı bişiy) olsa,, 1 ide keyboard turning yapa yapa oynasa o takım gene 2.2k yı görüyor eh sıkıysa bu tarz arkadaşlar gelsin de arena yapsın. Hayır bir de anlamadığım akıllının biri eksi basıyor komik yani, anlatılanların neresi yanlış ki :) di mi? Amaç nedir yani eksi basan arkadaşa burdan lafımı göndereyim tekrar post atmak istemediğim için oldu ama cevap yerine gider diye düşünüyorum.. Alıntı yaptığım kişi alınmasın sakın :)

Afedersin de eksiyi basıyorsun da ne oluyor yarım akıllı arkadaşım? Doğruları duymak mı gocunduruyor seni? Belki ekmek kapındır bilemeyeceğim ama insanların charı banlandıktan sonra kapına dadanan insanlara banane derken o kapı kaçış kapın olacak sonuçta.(Boostçu grubundan birileri yapıyorsa bunu şayet) ... Neyse, Level yapın, honor farmlayın tamam eyvallah bunlar el emeği göz nuru,item gold da satın hadi tamam çalışan kesim de var sonuçta... Ama arkadaşım birine hiç elde edemeyeceği bir titleyi savaş yapmadan aldırtmanın haklı ne gibi tarafı var ? Oyunu zincirleme etkiliyor yahu... Title ye kanarak arena takımından kovduğum (sayesinde 3 win 16 lost) kac tane insan biliyorum ya artık kim uyuz kim yavuz karışır oldu. Ek gelir kaygısı mı ? O zaman bunun çözümü olan bir sürü risksiz yatırım sitesi var git ordan kazan paranı en azından daha kolay para. Ha iyilik meleği değilsin, sevabına da yapmıyorsun sonuçta olay paraysa bunların yolu yordamı çok; ama şu işe kalkışan insanlara lafımı esirgemiyorum arena ve title boost gibi yardımları(çok şeyiniz de ya insanlara yardım etmek) yapmadan da para kazanabilirsiniz. Bu tarz oyunları kirletmeyin ve burdan herkese söyliyorum kirletmelerine izin vermeyelim . Burada bana uyuz olan gerek mizacım gerek agresif tavırlarımdan dolayı epey insan var evet kabul ediyorum kırmışsam da iş güç nişan stresi hede hödö bir sürü faktörden dolayıdır haklarını helal etsinler ama herşeyi bir kenara bırakalım bu konuda birlik olalım. Bu oyuna para veriyoruz bu denli çevremizi kirletmelerine izin vermeyelim arkadaşlar.

Konu jujinko tarafından 08 Ocak 2013 - 09:45 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#23 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2013 - 05:31 ÖS

zaten rbg denen şey arenada bi halt beceremeyip bol bol QQ yapan oyuncular için çıkarılan pvp den çok pveye benzeyen bişeydir

Rbg ile ilgili gördüğüm açık ara en saçma yorum. Tebrik ediyorum.
  • -1

#24 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 06 Ocak 2013 - 05:37 ÖS

Rbg ile ilgili gördüğüm açık ara en saçma yorum. Tebrik ediyorum.

Yani o yorum olmamış bence de, elrohir belki de arenadan daha kolay olduğunu, daha fazla hata payını tolere ettiğini ve çok iyi olmayan oyuncuların da kalabalığın azizliğinden istifade edip daha kolay bir yerlere geleceğini ima etmiş olabiliri lakin pve olayı değil tabi bu iş. Tek ortak noktası lideri dinle mantığı :)
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#25 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 06 Ocak 2013 - 05:40 ÖS

rbg nin cata boyunca tek noktası pve gearlı ve trinketli dotterları al bi tane de bomb için rogue al,ahanda sana hero of the horde/alliance yani resmen pve gibi bişeydi,şuanda mop oynamadığım için nasıl işlediğini bilemicem ama çok da farklı bişey olmasa gerek.bununla da hala dotterlar roguelar pve gear falan olduğunu söylemiyorum en overpower faktör neyse tüm takımlar onun üzerine kurulur,hepsinin taktikleri aynıdır kim outdamage yaparsa ol alır,%90 budur rbg.

Konu elrohir35 tarafından 06 Ocak 2013 - 05:46 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#26 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 08 Ocak 2013 - 12:01 ÖÖ

rbg nin cata boyunca tek noktası pve gearlı ve trinketli dotterları al bi tane de bomb için rogue al,ahanda sana hero of the horde/alliance yani resmen pve gibi bişeydi,şuanda mop oynamadığım için nasıl işlediğini bilemicem ama çok da farklı bişey olmasa gerek.bununla da hala dotterlar roguelar pve gear falan olduğunu söylemiyorum en overpower faktör neyse tüm takımlar onun üzerine kurulur,hepsinin taktikleri aynıdır kim outdamage yaparsa ol alır,%90 budur rbg.

orası öyle kim daha fazla damage yaparsa öldürür ve yoluna devam eder bayrağı alır kaçar uçar ...rbg nin gerçeği bu zaten :D bazı maplerde taktik istiyor ama mesela madenli bg yi biliyor musun bilmiyorum; ama o sıkıntı azcık

Neyse arkadaşlar bu konumda da boost olaylarını proveke etmek istemediğimi belirteyim; ama evet boosta gold satın alımına -darılma gücenme olmasın karşıyım- bunu kendi köşemde söylerim suya sabuna dokunmam çünkü biraz filmlerdeki kötü kadınlar gibi ortalığı azdırıp kaçar gibi oldum. Admin eğer konuyu proveke edici buluyorsa silebilir. Burası sadece boost etik mi değil mi nedir ne olmalı gibi konular üzerine yürüsün ki suya sabuna dokunmayalım :)
  • 0

#27 orcshaman

orcshaman

Sergeant

• Members
  • 82 İleti
  • LocationMuğla

Yazma tarihi: 08 Ocak 2013 - 09:07 ÖÖ

Blizzard GM'leri de gold alıyo ben derim ki etik olup olmadığını tartışmayalım :D Ticari zekası olan kullansın parasını kazansın
  • 0

#28 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 08 Ocak 2013 - 09:46 ÖÖ

Blizzard GM'leri de gold alıyo ben derim ki etik olup olmadığını tartışmayalım :D Ticari zekası olan kullansın parasını kazansın

Buılunur ille birşey rbg hakkında tartışırız; ama suya sabuna dokunmayalım da sıkıntı çıkmasın :D
  • 0

#29 nethical

nethical

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 14 Ocak 2013 - 10:08 ÖS

Elrohir katılıyorum...

Konu nethical tarafından 14 Ocak 2013 - 10:14 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

#30 Krimo

Krimo

Corporal

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 15 Ocak 2013 - 12:45 ÖS

Arkadaşın arena tecrübesini bilmiyorum rbg ' ye o denli bir laf ettiğine göre eminim yüksektir ve saygı duyuyorum ama rbg için gereksizdir demek saçmalığın daniskası. Karşı tarafa damage bakımından ezildiğimiz halde farm kıvamında hatta , maç kazandığımızı bilirim defalarca. Senin söylediğin gibi rbg de başkalarının hatasını sadece ilk başlarda kapatabilirsin. Çünkü belli bir seviyeden sonra başkalarının hataları yüzünden ilerleyemez hale geliyorsun.

Kuklamsı birşey olmaktan hoşnut değilsin anlaşılan Jujinko ama sende hayatında hep başkaları tarafından yönetilip, organize ediliyorsun ve bundanda rahatsız olmalısın bence. Normal Bg değil orası illa ki organize edecek insanlar olacak ve onların talimatlarına uyacak olan kişiler. Rbg de title almak madem bu kadar kolaydıda o yüzden mi bilmem kaç yüz dolarlara boostlar yapılıyor ve sen buraya gelip bu konuda konu açıyorsun.

Boosta her ne kadar karşı olsamda hiç bir zaman önlenemeyecek birşey bu. Bir hesaptan aylık para kazanan blizzard kolay kolay kimseyi banlamaz. Banlasada bir şekilde o kişiye hesabını kavuşturur daha çok para gelmesi açısından.
  • 0

#31 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 15 Ocak 2013 - 01:41 ÖS

Arkadaşın arena tecrübesini bilmiyorum rbg ' ye o denli bir laf ettiğine göre eminim yüksektir ve saygı duyuyorum ama rbg için gereksizdir demek saçmalığın daniskası. Karşı tarafa damage bakımından ezildiğimiz halde farm kıvamında hatta , maç kazandığımızı bilirim defalarca. Senin söylediğin gibi rbg de başkalarının hatasını sadece ilk başlarda kapatabilirsin. Çünkü belli bir seviyeden sonra başkalarının hataları yüzünden ilerleyemez hale geliyorsun.

Kuklamsı birşey olmaktan hoşnut değilsin anlaşılan Jujinko ama sende hayatında hep başkaları tarafından yönetilip, organize ediliyorsun ve bundanda rahatsız olmalısın bence. Normal Bg değil orası illa ki organize edecek insanlar olacak ve onların talimatlarına uyacak olan kişiler. Rbg de title almak madem bu kadar kolaydıda o yüzden mi bilmem kaç yüz dolarlara boostlar yapılıyor ve sen buraya gelip bu konuda konu açıyorsun.

Boosta her ne kadar karşı olsamda hiç bir zaman önlenemeyecek birşey bu. Bir hesaptan aylık para kazanan blizzard kolay kolay kimseyi banlamaz. Banlasada bir şekilde o kişiye hesabını kavuşturur daha çok para gelmesi açısından.

Ben 2.3k yaptım arkadaşlarla beraber. Hatta 1800 lere başka arkadaş grubuyla, 2.2k lara başka grupla 2.3 e de gene openraid sitesinden bulduğum başka insanlarla geldim. Herkesin tecrübesi demek= başarı katsayısı.İyi de yardırdık,hatta kimisi 4m damage yaparken kimi daha çok cc daha çok damage yaptı ve damageler de bodoslama değildi bir amaç içindi. Elbette birbirini tanıyan 4 kişinin iyi gear ve tecrübesinden yararlandık. Ama o adamcağız yardırıp 8-9 m damage yaparken diğeri 3m yapıp arada adamları ccledim derse bu adam nice hak eder bunu? Ben bir geyik oluyorum sağa sola ucuyorum Tauren popom ter içinde kalıyor min 7-8m heal ve cyclone yapıyorum push back ve root vs vs(özürlü hatalar oluyor biraz paniğe bağlarım ara sıra özellikle warrior ve dklar üzerime çullanırsa) şimdi eyvallah yardım eli almak var bir de tamamen birinin ensesine koala gibi sarılıp medet ummak var. bunlar bir mi?

Şimdi kukla lafını çok demokratik algılamışsın biraz şaşırdım doğrusu. Evet boostun her yanı kötü. Oyunu bilmeyip sırf rbg yöneticisi şimdi buraya git bunu yap demezse herşeyden bir haber ve pasif durursa bu olay sıkıntı yaratır. Kısacası amacım oyunu RBG nin çok etkilediğini ve gerek wintrade gerek carried şeklinde boostların (carried olayında da güya maç yapıyor boostlanan. Oyna diyorlar bir dps ile kuru fasulyeden takılıyor) hiçbiri hoş değil. Hani bunun zevki 'Hacı niye orada benim polylediğim herifi hexliyosun ccni boşa harcıyosun' diyerek kızmak alnın akıyla maç almak olabilir. Ama evet bazılarımızın çevresi öyle güçlü insanlarla dolu ki karakterinin inventorisinin yarısı epiklenmeden pvp progressde çok yol kat edenler var bunlar değerlendirilmeli mesela. Benim de bir iddiam yokki öyle. Ben 2.3 ü sağlam gruplar decent healer arıyor diye restomla katılarak girdim. Dps charım vardı mesela enhancement shaman, kimse seçmedi gene forumlardan ordan burdan hatır gönül 1750 yapmıştım rbg de arena dada 2k yapmıştım 3v3 te. Yani bak görüyor musun insan ne sıkıntı çekerse çeksin allem ediyor kullem ediyor emekle yapabiliyor dostum. Sözüm onlara, birçok arkadaş kolaya kaçmaya çalışıyor ve evet ben oyunu tam kavramadan ortada öyle durup 'nereye gidem neler edem' diyip sürekli takım ve raid arkadaşlarının ağzına bakan adama kukla derim haklı olarak. Hepimizin patronu hepimizin üstünde biri, tavsiyelerini dinlediğimiz insanlar var; lakin sürekli onların ağzına bakmıyoruz, gerektiği yerde büyük sözü dinliyoruz. Sen rica edeceğim benim değinmek istediğim noktaları tekrar bir oku. Yani şaşırıyoprum sizlere bu konularda destek olunacağına köstek olunuyor? Karar da senin, seçim de senin. Tek beklentim kukla lafını yanlış anlamaman

Not: Ben kendime kukla demedim zaten rbglerin arasına kaynayan az tecrübeli insanların da haketmediği achivementlar almasına laf ettim de kukla dedim. Rbg ler bu konulara sebebiyet verebileceği için(her zaman değil) iyiyle kötüyü ayırt ettiremiyor. Ne kadar kapak o kadar şans hesabı yani anla.

Konu jujinko tarafından 15 Ocak 2013 - 01:49 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#32 Krimo

Krimo

Corporal

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 16 Ocak 2013 - 07:30 ÖS

Ben 2.3k yaptım arkadaşlarla beraber. Hatta 1800 lere başka arkadaş grubuyla, 2.2k lara başka grupla 2.3 e de gene openraid sitesinden bulduğum başka insanlarla geldim. Herkesin tecrübesi demek= başarı katsayısı.İyi de yardırdık,hatta kimisi 4m damage yaparken kimi daha çok cc daha çok damage yaptı ve damageler de bodoslama değildi bir amaç içindi. Elbette birbirini tanıyan 4 kişinin iyi gear ve tecrübesinden yararlandık. Ama o adamcağız yardırıp 8-9 m damage yaparken diğeri 3m yapıp arada adamları ccledim derse bu adam nice hak eder bunu? Ben bir geyik oluyorum sağa sola ucuyorum Tauren popom ter içinde kalıyor min 7-8m heal ve cyclone yapıyorum push back ve root vs vs(özürlü hatalar oluyor biraz paniğe bağlarım ara sıra özellikle warrior ve dklar üzerime çullanırsa) şimdi eyvallah yardım eli almak var bir de tamamen birinin ensesine koala gibi sarılıp medet ummak var. bunlar bir mi?

Şimdi kukla lafını çok demokratik algılamışsın biraz şaşırdım doğrusu. Evet boostun her yanı kötü. Oyunu bilmeyip sırf rbg yöneticisi şimdi buraya git bunu yap demezse herşeyden bir haber ve pasif durursa bu olay sıkıntı yaratır. Kısacası amacım oyunu RBG nin çok etkilediğini ve gerek wintrade gerek carried şeklinde boostların (carried olayında da güya maç yapıyor boostlanan. Oyna diyorlar bir dps ile kuru fasulyeden takılıyor) hiçbiri hoş değil. Hani bunun zevki 'Hacı niye orada benim polylediğim herifi hexliyosun ccni boşa harcıyosun' diyerek kızmak alnın akıyla maç almak olabilir. Ama evet bazılarımızın çevresi öyle güçlü insanlarla dolu ki karakterinin inventorisinin yarısı epiklenmeden pvp progressde çok yol kat edenler var bunlar değerlendirilmeli mesela. Benim de bir iddiam yokki öyle. Ben 2.3 ü sağlam gruplar decent healer arıyor diye restomla katılarak girdim. Dps charım vardı mesela enhancement shaman, kimse seçmedi gene forumlardan ordan burdan hatır gönül 1750 yapmıştım rbg de arena dada 2k yapmıştım 3v3 te. Yani bak görüyor musun insan ne sıkıntı çekerse çeksin allem ediyor kullem ediyor emekle yapabiliyor dostum. Sözüm onlara, birçok arkadaş kolaya kaçmaya çalışıyor ve evet ben oyunu tam kavramadan ortada öyle durup 'nereye gidem neler edem' diyip sürekli takım ve raid arkadaşlarının ağzına bakan adama kukla derim haklı olarak. Hepimizin patronu hepimizin üstünde biri, tavsiyelerini dinlediğimiz insanlar var; lakin sürekli onların ağzına bakmıyoruz, gerektiği yerde büyük sözü dinliyoruz. Sen rica edeceğim benim değinmek istediğim noktaları tekrar bir oku. Yani şaşırıyoprum sizlere bu konularda destek olunacağına köstek olunuyor? Karar da senin, seçim de senin. Tek beklentim kukla lafını yanlış anlamaman

Not: Ben kendime kukla demedim zaten rbglerin arasına kaynayan az tecrübeli insanların da haketmediği achivementlar almasına laf ettim de kukla dedim. Rbg ler bu konulara sebebiyet verebileceği için(her zaman değil) iyiyle kötüyü ayırt ettiremiyor. Ne kadar kapak o kadar şans hesabı yani anla.

Ben senin konuna köstek olmuyorum, zaten boost gibi şeylere karşı olduğumu belirttim.

Sadece rbg de liderin dediklerini takip edenlere kukla demen garibime gitmişti. Fakat senin anlatmak istediğin farklıymış ama yanlış yerden ele almışsın. Sadece liderin dediklerini yapan, insiyatif kullanmayan adam zaten oyunu bilmiyordur ve bilmediğin içinde kendine güveni olmadığından liderin lafından çıkmıyordur. Bu gibi kişiler zaten eğer grubun içinde fazla ise rating kasmak imkansız olur. Ama rating ne olursa olsun yada oyun tecrüben, yine o grubun liderinin talimatlarına bir şekilde uymak zorundasın.

Bu kuklamsı dediğin kişileri tam olarak kimler olduğunu söyleseydin eğer, zaten yanlış anlaşılmazdı. Çünkü ben senin beyninin içinde olmadığımdan, senin aslında ne demek istediğini eksik yazımından çıkartamam.
  • 0

#33 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 17 Ocak 2013 - 09:51 ÖÖ

Ben senin konuna köstek olmuyorum, zaten boost gibi şeylere karşı olduğumu belirttim.

Sadece rbg de liderin dediklerini takip edenlere kukla demen garibime gitmişti. Fakat senin anlatmak istediğin farklıymış ama yanlış yerden ele almışsın. Sadece liderin dediklerini yapan, insiyatif kullanmayan adam zaten oyunu bilmiyordur ve bilmediğin içinde kendine güveni olmadığından liderin lafından çıkmıyordur. Bu gibi kişiler zaten eğer grubun içinde fazla ise rating kasmak imkansız olur. Ama rating ne olursa olsun yada oyun tecrüben, yine o grubun liderinin talimatlarına bir şekilde uymak zorundasın.

Bu kuklamsı dediğin kişileri tam olarak kimler olduğunu söyleseydin eğer, zaten yanlış anlaşılmazdı. Çünkü ben senin beyninin içinde olmadığımdan, senin aslında ne demek istediğini eksik yazımından çıkartamam.

Dostum sırf sen o konuyu aman yanlış anlama diye 4 cümlelik yazının içinde saklanmış olan garibim 'kukla' sözünü daha da açamazdım. İlk postumda zaten açıklamışım, sen hala diyorsun ki 'Yanlış ifade ettin önce, eksik yazıdan çıkartamazdım'. Yani akıl var mantık var ve beynimin içinde olmana da arif olmana da gerek yoktur zaten. Lideri robot gibi izle dinle kendin her seferinde kendi başına doğaç yapmaya kalkınca eline yüzüne bulaştır, gear olsun ama skill çok olmasın o lider olmasa kazanamayacağın bir savaşı kazan. Adam lumber mill de kal dediği halde bs ye gitmeye kalk, sazan gibi stables ı boş görüp oraya gitmeye kalk lideri dinlemeden ne olur ozaman. İşte bu tür adamlar hep ağza bakar ve ben anlamadım sen niye çok alındın ki bu sözü açmam konusunda... Sürekli ne yapayım diye haber bekleyen adam kime dalayım diye ağza bakan adamdır kukla. Çünkü 10 kişi vardır orda ve kaynama şansı yüksektir. Anlayan kesim anlamış da, bir tek senin mi beynime girmen lazım gözünü seveyim niye alındın kukla lafına bu kadar neyse dostum ellerine sağlık yorumuna sağlık

iyi forumlar dilerim.

Konu jujinko tarafından 17 Ocak 2013 - 10:05 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#34 Krimo

Krimo

Corporal

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 18 Ocak 2013 - 01:42 ÖS

Dostum sırf sen o konuyu aman yanlış anlama diye 4 cümlelik yazının içinde saklanmış olan garibim 'kukla' sözünü daha da açamazdım. İlk postumda zaten açıklamışım, sen hala diyorsun ki 'Yanlış ifade ettin önce, eksik yazıdan çıkartamazdım'. Yani akıl var mantık var ve beynimin içinde olmana da arif olmana da gerek yoktur zaten. Lideri robot gibi izle dinle kendin her seferinde kendi başına doğaç yapmaya kalkınca eline yüzüne bulaştır, gear olsun ama skill çok olmasın o lider olmasa kazanamayacağın bir savaşı kazan. Adam lumber mill de kal dediği halde bs ye gitmeye kalk, sazan gibi stables ı boş görüp oraya gitmeye kalk lideri dinlemeden ne olur ozaman. İşte bu tür adamlar hep ağza bakar ve ben anlamadım sen niye çok alındın ki bu sözü açmam konusunda... Sürekli ne yapayım diye haber bekleyen adam kime dalayım diye ağza bakan adamdır kukla. Çünkü 10 kişi vardır orda ve kaynama şansı yüksektir. Anlayan kesim anlamış da, bir tek senin mi beynime girmen lazım gözünü seveyim niye alındın kukla lafına bu kadar neyse dostum ellerine sağlık yorumuna sağlık

iyi forumlar dilerim.

Bu konuda aynı fikirdeyiz ayrıca kukla lafından alınmadım sadece yanlış anlaşılabilir olduğundan yazmıştım ben ve yanlış anlaşılabileceğine halende üsteliyorum. Doğru anlayanlar demişsinde, burada ben ve senden başka yorum yapan kimseyi göremiyorum. Eğer insanlar okusun diye burada iki sayfa yazı yazıyorsan bir kişi ya da fark etmez dikkat etmek ve izah etmek durumundasın. Daha fazla uzatmanın alemi yok.

İyi forumlar sanada.
  • 0

#35 nethical

nethical

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2013 - 05:42 ÖS

rbg = noobsquad
  • 0

#36 nethical

nethical

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2013 - 05:54 ÖS

http://www.youtube.com/watch?v=Lvbk5MJNFlI :o

Konu nethical tarafından 19 Ocak 2013 - 05:55 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#37 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 20 Ocak 2013 - 11:55 ÖS

Bu konuda aynı fikirdeyiz ayrıca kukla lafından alınmadım sadece yanlış anlaşılabilir olduğundan yazmıştım ben ve yanlış anlaşılabileceğine halende üsteliyorum. Doğru anlayanlar demişsinde, burada ben ve senden başka yorum yapan kimseyi göremiyorum. Eğer insanlar okusun diye burada iki sayfa yazı yazıyorsan bir kişi ya da fark etmez dikkat etmek ve izah etmek durumundasın. Daha fazla uzatmanın alemi yok.

İyi forumlar sanada.

Kimse o postun üzerine senin gibi yanlış değerlendirip, yanlış anlaşılacağı kaygısına kapıldıktan sonra yorum yapma gereği duymadığı için olabilir sevgili dostum. Konu rbg yi kötülemek olsa zaten bana biri 'ulan düdük sen rbg ile progress yapmısın ne daha konusuon' derdi. Amaç basit; rbg de kaynayarak mı birşeyler elde etmek yoksa gerçekten çabalayarak mı. Neler kabul edilebilir nelere tolere edilmez ... Bence de uzatmanın bir alemi yok sevgi dostluk kardeşlik bla bla bla yeniden iyi forumcuklar
  • 0

#38 Krimo

Krimo

Corporal

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 21 Ocak 2013 - 04:47 ÖS

Kimse o postun üzerine senin gibi yanlış değerlendirip, yanlış anlaşılacağı kaygısına kapıldıktan sonra yorum yapma gereği duymadığı için olabilir sevgili dostum. Konu rbg yi kötülemek olsa zaten bana biri 'ulan düdük sen rbg ile progress yapmısın ne daha konusuon' derdi. Amaç basit; rbg de kaynayarak mı birşeyler elde etmek yoksa gerçekten çabalayarak mı. Neler kabul edilebilir nelere tolere edilmez ... Bence de uzatmanın bir alemi yok sevgi dostluk kardeşlik bla bla bla yeniden iyi forumcuklar

Güzel kardeşim öncelikle rbg yi kötüleme babında ben sana değil bir önceki sayfada bulunan elrohinin yorumundan söz etmiştim. Ve insanların yorumda bulunmaması, okuduklarını gerçekten anladıkları manasına da gemez onuda hatırlatmak isterim ayrıca. Şimdi iyi forumlar.
  • -1

#39 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 22 Ocak 2013 - 10:22 ÖÖ

Güzel kardeşim öncelikle rbg yi kötüleme babında ben sana değil bir önceki sayfada bulunan elrohinin yorumundan söz etmiştim. Ve insanların yorumda bulunmaması, okuduklarını gerçekten anladıkları manasına da gemez onuda hatırlatmak isterim ayrıca. Şimdi iyi forumlar.

Anlattıklarım basit ve nettir dostum ne ne değil konunun başında belli zaten, şurda herkes bu konuyu geçmiş(hatta senin gibi o kısma hiç takılmamış) sen hala bu konu etrafında dolanıyorsun ve sanıyorsun ki millet anlamamış. anlamayan olsa söylerdi bir şekilde ve kaldı ki sessizliğin sesi gibi bunu senin herkes adına konuşabilmen hoş değil. Sen anlamak istediğini anlıyorsun sadece. Bunun da en güzel kanıtı 'RBG BOOST TARTIŞMASI ve Makul Yolları ' başlığının altında millet etikleri ve rbg nin eşitlik sağlamayacağını tartışırken (saygı çerçevesinde) sen geliyorsun bir insanın düşüncesine katılmıyorsun ben geliyorum şu şu konu bence böyle ama gerisi de budur diyorum sen ne istersen onu anlayıp 'Kimse anlamamış o yüzden yazmıyolar' diyosun. Kimse senin gibi bir takıntı içerisine girmemiş ki güzel arkadaşım? Yahu post sayının yarısını şu konuya laf yetiştirerek kasmışsın Allah aşkına değer mi? Konumu saptırma, yönünü değiştirme, herkes adına karar verme. Ben konuyu değiştiriyorum iyi forumlar diyorum,sen hala 'lafı gömen giden ben olayım' tribindesin ve keskin bir laf söyleyip ' şimdi iyi forumlar' diyorsun. Yahu konumu kirletme lütfen,sana mı kalmış milletin anlayıp anlamadığına ezbere kanaat getirmek. Ne yapayım? her kelimeyi incik cincik edip tek bir kelimeyi done kullanarak kendi kendine tribe giren insanlar için ekstra notlar mı döşeyeyim yazı sonlarına .Gördün okudun ve senden başka işin o kısmını irdeleyen yok; artık konumu kirletme yahu... Saygı sevgi çerçevesinde iki gram birşey yazacak olanı da soğuttun şu yaptığınla. Burası forum, 'laf gömeyim de gideyim de hatasını anlasın , sussun' şeklinde atarlarda bulunacağınız bir yer değil. (O tripleri nazınızın geçtiği kız arkadaşlarınıza annelerinize babalarınıza, kankalarınıza yapın arkadaşlar.) Başkasına bu tür yaklaşırsanız ille kötü bir cevap alırsınız. Senden ricam yazma konuma lütfen.

Saygılarımla

Konu jujinko tarafından 22 Ocak 2013 - 11:47 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#40 mesut4244

mesut4244

Knight

• Members
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 22 Ocak 2013 - 11:18 ÖÖ

Genelde boost yaptıranlar zaten 2.2 requiment isteyen weapon için boostlanıyordu blizzard gleen patchde bu requesti kaldırıcak ve normal 2.2 silahı gibi birşey kalmıyor bu da boos olaylarının önüne bi nebze geçicektir
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı