İçeriğe git

Resim

RBG BOOST TARTIŞMASI / DAHA MAKUL YOLLAR

• Please log in to reply
Bu konuya 41 yanıt gönderildi

#41 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 22 Ocak 2013 - 11:43 ÖÖ

Genelde boost yaptıranlar zaten 2.2 requiment isteyen weapon için boostlanıyordu blizzard gleen patchde bu requesti kaldırıcak ve normal 2.2 silahı gibi birşey kalmıyor bu da boos olaylarının önüne bi nebze geçicektir

Eee silah nasıl alınacak? Herkes eşit mi olacak? Şampiyon da eşit olacak gıdım gıdım ilerleyip sonunda tüm epiklerini dizen adam da gear bazında eşit olacak? E bu süper bir haber tam olarak buysa tabi :) Bence upgrade olayını geliştirsinler silahlarına gearına kazandıkları cp pointslere göre modifiye yapabilsinler. Sonuçta az emek ile çok emek arasında hatrı sayılır bir fark da olmuş olur olay çözülür bence
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#42 Krimo

Krimo

Corporal

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 22 Ocak 2013 - 10:43 ÖS

Anlattıklarım basit ve nettir dostum ne ne değil konunun başında belli zaten, şurda herkes bu konuyu geçmiş(hatta senin gibi o kısma hiç takılmamış) sen hala bu konu etrafında dolanıyorsun ve sanıyorsun ki millet anlamamış. anlamayan olsa söylerdi bir şekilde ve kaldı ki sessizliğin sesi gibi bunu senin herkes adına konuşabilmen hoş değil. Sen anlamak istediğini anlıyorsun sadece. Bunun da en güzel kanıtı 'RBG BOOST TARTIŞMASI ve Makul Yolları ' başlığının altında millet etikleri ve rbg nin eşitlik sağlamayacağını tartışırken (saygı çerçevesinde) sen geliyorsun bir insanın düşüncesine katılmıyorsun ben geliyorum şu şu konu bence böyle ama gerisi de budur diyorum sen ne istersen onu anlayıp 'Kimse anlamamış o yüzden yazmıyolar' diyosun. Kimse senin gibi bir takıntı içerisine girmemiş ki güzel arkadaşım? Yahu post sayının yarısını şu konuya laf yetiştirerek kasmışsın Allah aşkına değer mi? Konumu saptırma, yönünü değiştirme, herkes adına karar verme. Ben konuyu değiştiriyorum iyi forumlar diyorum,sen hala 'lafı gömen giden ben olayım' tribindesin ve keskin bir laf söyleyip ' şimdi iyi forumlar' diyorsun. Yahu konumu kirletme lütfen,sana mı kalmış milletin anlayıp anlamadığına ezbere kanaat getirmek. Ne yapayım? her kelimeyi incik cincik edip tek bir kelimeyi done kullanarak kendi kendine tribe giren insanlar için ekstra notlar mı döşeyeyim yazı sonlarına .Gördün okudun ve senden başka işin o kısmını irdeleyen yok; artık konumu kirletme yahu... Saygı sevgi çerçevesinde iki gram birşey yazacak olanı da soğuttun şu yaptığınla. Burası forum, 'laf gömeyim de gideyim de hatasını anlasın , sussun' şeklinde atarlarda bulunacağınız bir yer değil. (O tripleri nazınızın geçtiği kız arkadaşlarınıza annelerinize babalarınıza, kankalarınıza yapın arkadaşlar.) Başkasına bu tür yaklaşırsanız ille kötü bir cevap alırsınız. Senden ricam yazma konuma lütfen.

Saygılarımla

Haklısın kardeşim aynen öyle sen biliyorsun. Halen iki cümlelik cevabıma bir sayfa boyunca cevap verip ders vermekte ısrarlı olan sensin ben değil. Halen cümle aralarında gönderme yapmaya çalışanda ben değilim. Ve şunuda söyliyim yargıya vardığın türde bir insan hiç değilim. Buna cevap verip vermemekte senin elinde olan bir şey. He şunuda belirtiyim ben saygımı bozmadım eğer öyle düşünüyorsan hani.

Eee silah nasıl alınacak? Herkes eşit mi olacak? Şampiyon da eşit olacak gıdım gıdım ilerleyip sonunda tüm epiklerini dizen adam da gear bazında eşit olacak? E bu süper bir haber tam olarak buysa tabi :) Bence upgrade olayını geliştirsinler silahlarına gearına kazandıkları cp pointslere göre modifiye yapabilsinler. Sonuçta az emek ile çok emek arasında hatrı sayılır bir fark da olmuş olur olay çözülür bence

Sezon içinde 25.000 Conquest kastığında conquest ile alınanlar honor ile alınabilir olacak. Rating isteyen elite itemlar ise conquest ile alınabilecek. Bu farklı speclere sahip classlar için oldukça güzel birşey olacağa benziyor.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı