İçeriğe git

Resim
- - - - -

Pvp karakterler

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 dycex

dycex

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 21 Ocak 2013 - 09:53 ÖS

arkadaşlar ben bir süre wow oynamadımda benim oynadığım zamanlar paladin ve rogue çok iyidi acaba hala şimdi öylemi yada bufflı olan charlar hangisi oynayan biiri varsa bilgi verirse çok iyi (pvp)
  • -1

#2 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 21 Ocak 2013 - 11:09 ÖS

en güçlü darth vader
  • 0

#3 mesut4244

mesut4244

Knight

• Members
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 22 Ocak 2013 - 08:29 ÖÖ

şuan rogueler pek memnun değil en iyi pvp classı melee olarak warrior öne çıkıyor, healer olarak da holy pala ve shaman, caster olarak sp ve warlock iyi durumda
  • 0

#4 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 22 Ocak 2013 - 11:36 ÖÖ

genel olarak herkese ayni seyi yaziyorum... sana da yazayim
hangi karakter seni mutlu ediyor ve sen hangi class ile iyi oynayabiliyorsan bence onu oyna
5.2 ile cok sey degisecek
ama benim tavsiyem
nasil DK ilk ciktiginda Blizzard onu diger class'lara gore biraz daha ustun yapip oynanmasini saglamisti
ayni hikaye su anda Monk icin mevcut
zaten Pandaria oynayacaksan bi panda Monk acip denemen sart
bence ondan basla...
bak mesela yukarida yazan arkadas guzel yazmis ama wow tarihinin neredeyse hic nerf yemeyen karakteri olan mage'i unutmus
bana sorarsan belki eskisi kadar deil ama mage'de hala super... ama tabi oynayabiliyorsan
bak su linki bir tikla Ziqo denen deliyi izle
1v2 arena yapiyor hergun online izleyebilirsin
http://www.twitch.tv...ftw/b/359138364
  • 0
Resmi ekleyen

#5 astyle

astyle

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 45 İleti
  • LocationAmersfoort, The Netherlands

Yazma tarihi: 22 Ocak 2013 - 11:54 ÖÖ

rukenau katiliyorum, ne hosuna gidiyorsa onu oyna. ranged dps, veya mele dps. Ben mele dps cok severim, ama Rogue hic alisamadim hic oyniyamadim 60 lvl geldim hemen biraktim. Sonra Druid basladim, Mele/Ranged/Tank hic hosuma gitmedi. Ama Healer olarak baya oynadim. Sonra cok dusundum ne yapayim ne acayim ne hosuma gidecek. Warrior actim, ve bununla baya oynadim. Simdi Monk actim arkadasin dedigi gibi cok guclu, gucluden siyade iyi spelleri var, uzaktanda vuruyor, area dpste yapiyorsun, adam resmen kungfu yapiyor :) Hersey sana kalmis :)
  • 0

#6 wkdsog_kr

wkdsog_kr

Senior Sergeant

• Members
  • 196 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 23 Ocak 2013 - 01:03 ÖÖ

genel olarak herkese ayni seyi yaziyorum... sana da yazayim
hangi karakter seni mutlu ediyor ve sen hangi class ile iyi oynayabiliyorsan bence onu oyna
5.2 ile cok sey degisecek
ama benim tavsiyem
nasil DK ilk ciktiginda Blizzard onu diger class'lara gore biraz daha ustun yapip oynanmasini saglamisti
ayni hikaye su anda Monk icin mevcut
zaten Pandaria oynayacaksan bi panda Monk acip denemen sart
bence ondan basla...
bak mesela yukarida yazan arkadas guzel yazmis ama wow tarihinin neredeyse hic nerf yemeyen karakteri olan mage'i unutmus
bana sorarsan belki eskisi kadar deil ama mage'de hala super... ama tabi oynayabiliyorsan
bak su linki bir tikla Ziqo denen deliyi izle
1v2 arena yapiyor hergun online izleyebilirsin
http://www.twitch.tv...ftw/b/359138364

5.2 de monkun OP olacağını sanmıyorum,şu an oynaması zaten çok zor,özellikle plate giyen classlara karşı damagei çok düşük her takımdada bir sürü warrior,dk,pala olduğunu düşünürsek...ring of peacein ptr de çok güçlü olduğunu ve değişeceğini blizzard kendiside söyledi zaten onun dışındaki yeni eklenecek özellikler zaten ihtiyacı olan yenilikler abartı yeni bir skill yok.
  • 0

#7 dycex

dycex

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2013 - 02:02 ÖS

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı