İçeriğe git

Resim
- - - - -

WoW bittimi?

• Please log in to reply
Bu konuya 23 yanıt gönderildi

#21 Keari

Keari

Knight Lieutenant

• Members
  • 597 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2013 - 01:58 ÖÖ

Arkadaşları bırakan herkes eninde sonunda oyundan sıkılıyor, güzel çevreniz varsa bitmez tabi oyun. :)
  • 0

#22 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 29 Ocak 2013 - 03:12 ÖÖ

Her versiyonda bir önceki özleniyor ama şu bir gerçek ki kimse Cataclysm'i özlemedi. :D Buradaki mesajları aslında daha önceden okumuştum, bir şeyler yazacaktım ben de anılarımla ilgili ama şimdi şu saatte üşendim. Size tek söyleyeceğim ben bizim sunucuda görev yapmayı sevdim(şu oyunda şimdiye kadar sevemediğim bir şey). x5 hem insanı sıkmayacak hem de değişikliklere alışıp sınıfı öğrenebileceğiniz bir hızmış. Yıllardır alamadığım havayı(en son WotLK başlarında aldım) bizim sunucuda görevlerle hunter kasarken aldım diyebilirim. Eskiyi özleyen varsa WoW-Turk 3.3.5a sunucumuza davet ediyorum. :)

#23 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 29 Ocak 2013 - 10:58 ÖÖ

Her versiyonda bir önceki özleniyor ama şu bir gerçek ki kimse Cataclysm'i özlemedi. :D Buradaki mesajları aslında daha önceden okumuştum, bir şeyler yazacaktım ben de anılarımla ilgili ama şimdi şu saatte üşendim. Size tek söyleyeceğim ben bizim sunucuda görev yapmayı sevdim(şu oyunda şimdiye kadar sevemediğim bir şey). x5 hem insanı sıkmayacak hem de değişikliklere alışıp sınıfı öğrenebileceğiniz bir hızmış. Yıllardır alamadığım havayı(en son WotLK başlarında aldım) bizim sunucuda görevlerle hunter kasarken aldım diyebilirim. Eskiyi özleyen varsa WoW-Turk 3.3.5a sunucumuza davet ediyorum. :)

Ooo Enhancement Shamy'nin pvpde kum torbası olduğu zamanlar. Herkes o dönem dk nın yardıran taraf olduğunu bildiği için, dk açacaklarını öngördüğümden eğlencesine katılmak istemiştim ama çekimserim. Diğer harddiske eski versiyon yükleyerek seve seve oynardım ama ya dk açmak lazım ya da resto dudu da iş görür. Retro ant mode :D Twist dansı için bile resto açılır o dansederkenki dudak hareketleri ve mimikler... :)
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#24 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 20 Nisan 2013 - 09:52 ÖÖ

Bunlar eskiden ne güzel rusça yazardı anlamazdık, şimdi gıgıltransleyt var, hala anlamıyoruz ama en azından türkçe yazıyorlar...

Teşekkürler gıgıltransleyt...
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı