İçeriğe git

Resim
- - - - -

Machinima Eastern Kingsdom değişim.

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 emrahilker

emrahilker

Scout

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2013 - 03:09 ÖÖ

Acemice oldu ilk machinimam umarım beğenirsin fragman tarzında yaptım bölüm bölüm olucak :)

• 0

#2 mesut4244

mesut4244

Knight

• Members
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2013 - 09:06 ÖÖ

Kusura bakma olumsuz eleştiri yapmak istiyorum.Font renk ve tip seçimini kötü ve özensiz buldum.Anlatım dilin çok sıkıcı.Sondaki onyxia ne alaka hiç anlamış değilim, en azından King Varian Wrynn'den bahsetmiştin bari onuda film arası efektlerine koysaydın bir anlamı olurdu.480p olduğu içinde görüntü kalitesi iç karartan cinsten olmuş, onuda en az 720p yapmalısın.Umarım devam eden bölümler de eksikliklerini tamamlarısn.Eleştiri için kusura bakma demiştim acımasız gibi görünsede olması gerekenleri bahsettim umarım "sen yapta görelim" gibisinden bir seviyesizliğe inmezsin.

Konu mesut4244 tarafından 24 Ocak 2013 - 09:10 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#3 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2013 - 01:32 ÖS

Mesut'un söylediklerine katılmakla birlikte kameranın görüş mesafesini artırmak daha iyi olabilir. Stormwind gerçekten kötü duruyordu ne yazıkki :)

Ayrıca bu değişimleri yerinde göstermen çok daha iyi olabilirdi. Yani haritada kırmızı bir dikdörtgen içine almak o bölgelerde yaşananları bana yansıtamadı :rolleyes: (Fragman olduğunu biliyorum ama çok kısa tutsan bile olurdu bence.)

Emeğine sağlık, 1. Bölümü bekliyorum :)
  • 1

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#4 emrahilker

emrahilker

Scout

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2013 - 01:36 ÖS

İlk ve acemice demiştim yorum yaptığın için teşekkürler :) inşallah ileriki bölümler iyi olur :)
  • 0

#5 emrahilker

emrahilker

Scout

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2013 - 01:44 ÖS

Moonslam haritadaki yerleri ileriki bölümerde göstericem ama bunun gibi değil film tarzında :)
  • 0

#6 mesut4244

mesut4244

Knight

• Members
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2013 - 01:46 ÖS

Moonslam haritadaki yerleri ileriki bölümerde göstericem ama bunun gibi değil film tarzında :)

Anlatım dilini geliştirmen için forumdaki lore bölümünde biraz takılmanı tavsiye ederim özellikle broxgar çok etkileyici bir lore.Ve oyun içi yardıma ihtiyacın olursa çekimlerde burdan özel msj at sana yardımcı olurum
  • 0

#7 emrahilker

emrahilker

Scout

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2013 - 02:04 ÖS

broxgar gerçekten güzelmiş :)
  • 0

#8 emrahilker

emrahilker

Scout

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2013 - 01:05 ÖÖ

önerilerinizi dikkate alarak 1.bölümü çekiyorum :)
  • 0

#9 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2013 - 01:38 ÖÖ

Kolay gelsin..
  • 1
Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı