İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 Oy Kullanılmış

Kız Tavlama Yolları - Gizli Kamera Video Örneği - HD 1080

• Please log in to reply
Bu konuya 15 yanıt gönderildi

#1 PlayBoyTuran

PlayBoyTuran

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2013 - 05:11 ÖS

Slm arkadaslar. Ben eskiden tam bir oyun delisiydim, dorusunu soylemek lazimsa daha da delisiyim. Ama buzamanlar zamanim yok. Age of Empires 2 The Conquerors cok yuksek seviyede oynadim. Custom scenario's da en iyi oyunculardan birisiydim. Simdi bile taniliyorum AOCde. Mediëval Total War 2 dunya kupasinda Turkiyeye temsil etmek icin cagirildim. Ve Hollandada tarih okuyorum. Ama eninde sonunda yeni bir OYUN buldum, ve bu oyun kiz tavlama oyunu. Ve oyunlardaki kullandigim zekami kizlara cevirdim ve Kiz Tavlama Sanatini oyrendim sayilir. Tabiki herzaman yeni seyler oyrenebiliriz olune kadar, ama allaha sukur idare ederim :) Hollandada simdi Flort Koclugu yapiyorum. Sizinle bir videomu paylasmak isterim. Belki sizi guldurur yada baska bir turde yardim edebilir. Videoyu beyendiyseniz Youtube kanalimda daha cok var, bir zahmet oraya da bir goz atin.
  • -3

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2013 - 05:19 ÖS

Adam pua beyler. O.o :P İlginçmiş. Aslında yeri tam burası değil, taşıyorum.

#3 PlayBoyTuran

PlayBoyTuran

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2013 - 05:28 ÖS

Slm Ezekeel kardes, Evet hemen anladin sen ! :D
  • -1

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2013 - 05:52 ÖS

Bizim ülkede çok bilen yok, genel olarak tek bildiğimiz "P*ç olcan olm." lafı. :D

#5 astyle

astyle

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 45 İleti
  • LocationAmersfoort, The Netherlands

Yazma tarihi: 25 Ocak 2013 - 12:32 ÖS

Gulecek bir sey gormedim, ama kendini acayp sekilde guveniyor. Yanlis kelimeler kulanmadan sohbetti surduruyor, yakisikli olmana gerek yok, kendine bakimli duzgun giyinip, iyi konusup isi bitiriyor. massallah :)
  • 0

#6 PlayBoyTuran

PlayBoyTuran

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2013 - 03:40 ÖS

@ Ezekeel. Pualik Turkiyede cok buyuk kardes. Youtubedan yada baska forumlardan cok message aliyorum ben. Ben sanmiyordum bukadar tanidik olacagini Turkiyede PUALIK. Bence Pualik erkekler icin kisisel gelisimden baska birsey digil. Her ulkedede hayatta basarili olmak isteyen erkekler olacaktir. PUALIK de iste ask hayatinda gelisim sagliyor.

Konu PlayBoyTuran tarafından 25 Ocak 2013 - 03:40 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -1

#7 PlayBoyTuran

PlayBoyTuran

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2013 - 04:01 ÖS

@ Astyle. Bazi insanlar komik buluyor bir erkegin tanimadigi kizi tavlamasi :D haha. Bencede okadar komik digil. Sende benim gibi Hollandadansin gordugum gibi :)
  • -1

#8 PlayBoyTuran

PlayBoyTuran

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 28 Ocak 2013 - 12:30 ÖS

Slm arkadaslar,

Yeni bi video yuklendi. Sizinle paylasmak istedim:

• -1

#9 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 28 Ocak 2013 - 01:12 ÖS

Türkiye deki kızlarda denedinmi bunları?
  • 0

Bıraktım yokum

#10 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 28 Ocak 2013 - 01:40 ÖS

Türkiye deki kızlarda denedinmi bunları?

son deneyen arkadasdan 1 aydir haber alinamiyor.... :D

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#11 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 28 Ocak 2013 - 01:47 ÖS

gobelspor
  • 0

#12 PlayBoyTuran

PlayBoyTuran

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 28 Ocak 2013 - 08:50 ÖS

Slm eseruyar. Evet denedim. Turkiyedede kocluk yapiyorum. Bu sene 2013 Istanbula bile yerlescem orda isleri yurutmek icin.
  • -1

#13 zeyfesk

zeyfesk

Senior Sergeant

• Members
  • 193 İleti

Yazma tarihi: 29 Ocak 2013 - 06:28 ÖS

öffffffffffffffffffffffff
sokakta ac ac dolasip sarkan adam hic yok istanbulda zaten, gel de bi fark yarat -.-
kadikoyde cicek satan cingeneler cok etkilenir bu ucuz, kalitesiz, sig hallerinden, tabi parasini verirsen..

• 1

#14 Rhombeus

Rhombeus

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 10 İleti

Yazma tarihi: 29 Ocak 2013 - 10:54 ÖS

Turan kardeş Allah beni affetsin sen de kusurabakma ama bu sıfatla flash tv de ki huzurevi temalı evlilik programına çıksan 2-3 ayda belki bir tane talibin gelir.Türk erkekleri arasında şehir efsanesi olan 'Abi İsveçli,Holandalı dilberler esmer adama hasret' muhabbeti de seni kurtarmaz.Eş dost arkadaşlarla video çekeceksen halı sahada çek,iki üç figür yap alkışlayalım tebrik edelim ama Cem Yılmaz'ın bir gösterisinde Hindistan'dan Türkiye'ye gelip,çakra&aura ayağına milleti yüzlerce dolar söğüşleyen 'guru'lar için söylediği gibi;bizim gibi kapalı çarşı görmüş çocuklar yemez bu işleri.
  • 3

#15 PlayBoyTuran

PlayBoyTuran

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 30 Ocak 2013 - 02:10 ÖÖ

Arkadaslar neden bukadar negatifsiniz? Genc erkekler kizlarla tanismasi dogal birsey digilmi ? Sadece ben digil daha cok kisi Turkiyede simdi bunun koclugunu yapiyor. Ve PUAik 6 senelik tarihi var Turkiyede. Bu konustugum adamlar kezbanlari kaldiriyorlar. Ama siz negatif kalmak istiyorsaniz siz bilirsiniz. Ben buraya ego tatmini icin gelmedim. Eskiden yalniz bir oyun delisiydim ve simdi sosyal problemlerimi yendim ve baska arkadaslara yardim etmek istiyorum bedava videolarla. Ve Turkiyede cok zengin erkekler var ve cok para veriyorlar bu kocluga. Fiyatlar gunde 500 dollarla basliyor. Ben bu foruma iyilik yapmak icin geldim. Alan alsin almayan almasin.
  • 0

#16 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 30 Ocak 2013 - 02:35 ÖÖ

Bu arada forumdan eski bir üyenin pualık üzerine bir forumu ve sitesi vardı, kimliğini sakladığından vermiyorum. Yıllar önceydi aslında, duruyor mu şimdi bilmem.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı