İçeriğe git

Resim
- - - - -

Horde RP-The Ancients_Broxigar The Red AX

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 mesut4244

mesut4244

Knight

• Members
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2013 - 04:33 ÖS

Kadim dostlarım, onurlu savaşçılar.Hepinize uğrunda savaştığımız, yüzyıllardır koruduğumuz kardeşliğimiz adına minnettarım.Irkımızı korumak adına bir çok cesur kardeşimizi, en şanlı şekilde , efsanelik meydanında şerefli bir ölüme uğurladık.Bu şerefe erişmekten hepinizin tereddütsüz can attığına özüm kadar eminim.Ben şerefli kardeşlerim Broxighar, bana duyduğunuz güvenden ve saygıdan ötürü sonsuza kadar canım ve baltam emrinizdedir.Bu beden ırkımız için sunulmuş bir görevdir bana ve damarlarım kuruyana kadar Irkımız için savaşacağım.Kadim kardeşimiz Gaskalın anısına akıttığı her damla kan için düşman cesetlerinden dağlar yaratıp , yıkacağım.Arzumuz bu yol, uğruna ise canımız fedadır.

Herkese kolay gelsin öncelikle alliance kısmında güzel bir RP oluşumu gördüm. bende katılım olursa eğer horde kısmında Broxigar The Red AX' ın hikayesinden esinlenerek bir oluşum içerisine girmek istiyorum.Üniforma sistemine benzer transform gearlarla Grunt kabileleri oluşturulacak.Statü çatışması olmaması için kabile sistemi öykü kısmında yer alıp her üyemezin kendi kabile lideri olacaktır ve kabilesinin ismi ve öyküsü ile birlikte katılmalarını istiyorum.Örneğin katılıcak bir hunter arkadaşımız;

İsim: Ghulghar The Webmaster-Webbringer kabilesinin lideri.

Webbringer Kabilesi Avcı olup Stonetalon Mountainsde Farwatchers Glen e yakın bir köyde yerleşkedir.Özellikle stonetalon taşlıklarında yaşayan tarantulaları eğitmeleri ile tanınırlar.Esnek ve jilet kadar keskin ağlardan kurtulması çok zordur.Dişi tarantulaların zehirlerinide oklarının uçlarına sürerek kısmi felçe uğratacı saldırılar yaparlar.

Ghulghar The Webmaster: Derisi Kabilesininde ortak ten rengi olan koyu ozee yeşili rengindedir.Normalden aşırı Uzun parmakları vardır ve bunların kabilesinde liderlik vasfına ermesinde büyük katkısı olmuştur.Parmakları sayesinde sekizden fazla oku aynı anda atabilmekte ve tek eliyle dahi düşmanlarını fark edemeden seri şekilde öldürmektedir.

Buna bir çok şey daha ekleyebiliriz hayal gücümüzle. ORC race şartı olmak kaydı ile böyle bir oluşum gerçekleştirmeyi düşünüyorum realm seçmedim henüz destekleyen olursa ortak bir realmde kanaat getirip oluşuma girebiliriz

Saygılar Mesut-Broxighar
  • 0

#2 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 11 Mart 2013 - 10:18 ÖS

Selam ne oldu bu iş ses seda çıkmamış,hortlatayım konuyu. =) Realm Argent Dawn bu işlerin merkezidir. Horde Rp farklı olabilir.Varsa katılacak arkadaşlar orda char açıp karakter hikayemi kurgulamaya başlayabilirim. Hatta beraber de başlayabiliriz kasmaya,hem ufak ufak rp olayına alışırız. Oyun ve lore bilgim üst düzey ama açıkçası birkez bile rp yapmadım bende. =)
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#3 mesut4244

mesut4244

Knight

• Members
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 11 Mart 2013 - 11:07 ÖS

aynen dostum bende rp yapmak istiordum acıkcası şöyle oyunun raiddir itemdir o streslerinden uzak kendi rpmizi kendimiz oluşturup oyunun kendi loresine de bağlı kalarak birşeyler yapmak isterdim açıkcası
  • 0

#4 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 11 Mart 2013 - 11:33 ÖS

Tamam o zaman yaparız birşeyler main acc'mi sattım ben sıfır acc aldım. Her yol ankara yani uyarım. Bu gece geçti artık sabah iş var çünkü. Yarın işten gelir gelmez girişebiliriz bu işe sana da uygunsa belki biz birşeylere başlayınca görüp gelenler olur. Hiçbir şey bilmiyorsak Grom'un ölümünü canlandırır ağlarız falan.. :D Ayrıntılar için özel mesajla görüşebiliriz.
  • 0

Resmi ekleyen

#5 mesut4244

mesut4244

Knight

• Members
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 12 Mart 2013 - 12:05 ÖÖ

Aynen bende yarın iş var aksama görüşelm bu işi:D
  • 0

#6 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 12 Mart 2013 - 03:18 ÖÖ

Hayırlı olsun, umarım başlatabilirsiniz. Uzun zamandan sonra foruma girip, horde rp ile ilgili bir konu okumak hoş. :) Bende uzun zaman önce Horde RP yapıyordum, yoğunluklar ve düzensizlikler üst üste gelince dağıldık, bıraktık.

Umarım siz güzel bir şeyler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.
  • 0

#7 dagorak

dagorak

Sergeant

• Members
  • 50 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 09:37 ÖÖ

taylan abi özel mesaj atamıyorumda sana burdan görüşmeye devam edelim,diğer hesaba giremiyorum

• 0

#8 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 10:05 ÖÖ

tamamdır akşam oyundayım bende.

Konu Livatya tarafından 15 Mart 2013 - 10:05 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Resmi ekleyen

#9 dagorak

dagorak

Sergeant

• Members
  • 50 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 10:26 ÖÖ

tamam abi akşam oyunda görüşelim benim nick gene aynı dagorak-9 lvl
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı