İçeriğe git

Resim
- - - - -

Add-ons hakkında

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 perspective

perspective

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 09 Şubat 2013 - 11:47 ÖÖ

Merhaba arkadaşlar. Wow'a yeni başladım. Addonslar hakkında bilgi almak istiyorum.

Addonsların çalışması için curse client yüklemek şart mı ? Ben gathered diye bir addons yükledim. Denildiği gibi de zip dosyasını interface içine çıkarttım. Sol at köşede Addons butonu çıktı. Hepsini halledip oyuna girdim. Oyunda map in yuvarlağının üzerinde addons u gördüm. ( Map üzerindeki mineralleri, balık çıkan yerleri vs. gösteren bir addons) Fakat sorun şu ki harita üzerinde seçtiğim mineralleri felan göremiyorum. Addons yüklendi sadece fakat yerler görünmüyor. Sizce nedeni ne olabilir ? Ne yapmam gerekiyor ?

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  • 0

#2 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 09 Şubat 2013 - 12:39 ÖS

bildigim kadari ile gatherer addon'u ile birlikte birilerinin onceden cikarttigi profili yuklemen veya kendin bir profil cikartman gerekiyor.
yani sen onden gidip o herb ve mine'leri toplayacaksin ki gatherer onlari animsayip bir sonraki sefere gozden kacirmamana faydali olsun.
ilk addon olarak gatherer ilginc bir secim olmus...

son olarak curse client ben kullanmiyorum. curse veya wowinterface'den aliyorum addonlari ama ikincil bir program kullanmayi sevmiyorum... tercih meselesi...

kolay gelsin
  • 0
Resmi ekleyen

#3 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 09 Şubat 2013 - 12:56 ÖS

şimdi öncelkle her addon bir bilgisayar programı gibidir.hepsinin ayarları farklıdır.
addonlar curse.com dan indirilebilir.orda %90 ı vardır addonların.
curse programı addonların yeni sürümleri çıktığında onları update etmene yarar sadece.blgsayarnda kurulu olsun.güncellemeleri takip edersn.
addonlarn ayarları için gerekli bilgiler addonu indrdğn sayfada mevcuttur.ama inglzce tabiki.
burda her oyuncu her addonun ayarını bilemez.
son olarak da bir kaç addon tavsiye edeyim ayarlarını ayarlayıp kullan.
Bartender 4
Auctinator
Mapster
Ark İnventory
Postal
DBM

bunlar main addonlar olarak sayılabilir.gerisi kişisel artık
  • 0

#4 perspective

perspective

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 09 Şubat 2013 - 04:38 ÖS

bildigim kadari ile gatherer addon'u ile birlikte birilerinin onceden cikarttigi profili yuklemen veya kendin bir profil cikartman gerekiyor.
yani sen onden gidip o herb ve mine'leri toplayacaksin ki gatherer onlari animsayip bir sonraki sefere gozden kacirmamana faydali olsun.
ilk addon olarak gatherer ilginc bir secim olmus...

son olarak curse client ben kullanmiyorum. curse veya wowinterface'den aliyorum addonlari ama ikincil bir program kullanmayi sevmiyorum... tercih meselesi...

kolay gelsin

Çok sağolasın dostum.. Aynen dediğin gibiymiş. Şuan mineralleri gösteriyor..

şimdi öncelkle her addon bir bilgisayar programı gibidir.hepsinin ayarları farklıdır.
addonlar curse.com dan indirilebilir.orda %90 ı vardır addonların.
curse programı addonların yeni sürümleri çıktığında onları update etmene yarar sadece.blgsayarnda kurulu olsun.güncellemeleri takip edersn.
addonlarn ayarları için gerekli bilgiler addonu indrdğn sayfada mevcuttur.ama inglzce tabiki.
burda her oyuncu her addonun ayarını bilemez.
son olarak da bir kaç addon tavsiye edeyim ayarlarını ayarlayıp kullan.
Bartender 4
Auctinator
Mapster
Ark İnventory
Postal
DBM

bunlar main addonlar olarak sayılabilir.gerisi kişisel artık

..

Eywallah kardeşim. Dediğin addonları da kurucam birazdan.
  • 0

#5 nirasus

nirasus

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 11 Şubat 2013 - 11:04 ÖÖ

Hazir konusu acilmisken,

Bendede bu rare_mops alerts birde bu overlay var nerelerde ciktigini gosteren. onlar calismiyor. Catada kurunca calisiyordu. neden olabilir?
  • 0

#6 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 11 Şubat 2013 - 12:18 ÖS

addon'u nereden yuklediysen once ac bir yorumlarini oku...
senin gibi baska problem yasayanlar varsa mutlaka bir cozumu de vardir.
eger bir problem yasayan yoksa, o zaman youtube'dan addon dogru sekilde nasil calistirilir bulup izle...
  • 0
Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı