İçeriğe git

Resim
- - - - -

5.2 hakkında

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 Penthesileia

Penthesileia

Sergeant

• Members
  • 50 İleti

Yazma tarihi: 18 Şubat 2013 - 07:58 ÖS

Arkadaşlar şu çok konuşulan 5.2 paketi hakkında kafama takılan bir kaç şey var cevaplarsanız sevinirim.
-Bu paket ne zaman çıkıyor? Araştırdım ama sadece şubatta çıkacağı yazılmış.
-Öncelikle bu 5.2 paketi pvp için season 13 başlangıcı oluyor yanlış bilmiyorsam. Peki şuan alınan itemler ne olacak bi bilgisi olan var mı?
-Bu season 13 çıkmadan önce ne yapmalıyız? Bütün conquest pointleri harcamak mı gerekir? Honor pointleri fulleyelim mi?
  • 0

#2 cantona52

cantona52

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 19 Şubat 2013 - 11:08 ÖÖ

-Tam tarihi belli değil henüz.
-Pvp sezonları yaklaşık 6 ay da bir değişir. Yada yeni paket ne zaman çıkarsa. Üstündeki itemlere bir şey olmaz. sadece üzerindeki conq. puanlarla aldığın itemleri 5.2 de Honor point le alabilir hale geleceksin ve conq puanlarla yeni gelen daha sağlam itemleri alabileceksin.
-Pach zamanı Conq. puanları - Honor point lere, Fazla gelen Honor pointler ise gold a dönüşür. O nedenle Honor pointi Cap (4000) de tutarsan artan puanlarınıda gold olarak değerlendirebilir, Honor pointlerle eksik itemlerini tamamlayabilirsin.

Bir ip ucu, Eğer pve ile çok ilgilenmiyorsan pach gelmeden Valor ve justice pointleri capleyip, pach den sonra justice pointleri honor a çevirip item alabilirsin.
  • 0

#3 mesut4244

mesut4244

Knight

• Members
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 19 Şubat 2013 - 11:10 ÖÖ

Q-Bu paket ne zaman çıkıyor? Araştırdım ama sadece şubatta çıkacağı yazılmış._?
A- Şubat ayı sonu muhtemel 26-27 arası diye tahmin ediyorum

Q--Öncelikle bu 5.2 paketi pvp için season 13 başlangıcı oluyor yanlış bilmiyorsam. Peki şuan alınan itemler ne olacak bi bilgisi olan var mı?
A- Şuan alınan itemlerin item lvlleri düşürülücek(476a) ve honorla alınabilicek.Yeni sezonda elit pvp itemleri artık 2.2 k rating istemiycek sezon içinde 27.000 conquest toplayanlar bu elit silahlara kavuşabilicekler bi nebze boostun önüne geçme amaçlı yapılmış sanırım

Q--Bu season 13 çıkmadan önce ne yapmalıyız? Bütün conquest pointleri harcamak mı gerekir? Honor pointleri fulleyelim mi?
A- Yapman gereken basit full mavolent gearsan hiçbirşey yapmana gerek yok ama hala dreadfullarla sürünüyorsan conquest kas honorla uğraşma.Çok ekstra brşey yapmana gerek yok full mavi gearlı karakter bile 1 haftada full mavolent gearlı olucaktır zaten sezon yeni sonuçta tyrannical gear toplarsın yavaş yavaş takım bulmanda fayda var rbg o yüzden playerlığını geliştirebilrsin

Konu mesut4244 tarafından 19 Şubat 2013 - 11:11 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 Penthesileia

Penthesileia

Sergeant

• Members
  • 50 İleti

Yazma tarihi: 19 Şubat 2013 - 03:08 ÖS

http://eu.battle.net...hesileia/simple karakter bilgisi burada kısmen sürünüyorm dediğin gibi dagger konusu sıkıntı benim için daha onun için gereken conquest point i toplayamadm
  • 0

#5 mesut4244

mesut4244

Knight

• Members
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 19 Şubat 2013 - 03:11 ÖS

sıkıntı yapma rogue zevkli class pvp için bence yakın zamanda toplanırsın
  • 0

#6 Penthesileia

Penthesileia

Sergeant

• Members
  • 50 İleti

Yazma tarihi: 19 Şubat 2013 - 03:32 ÖS

zevkli olmasına zevkli de şu haftalık limit olmasa daha hoş olurdu benim açımdan 1 günde fulleyip ardından boş boş dolanıyorm dagger da yok :)
  • 0

#7 mesut4244

mesut4244

Knight

• Members
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 19 Şubat 2013 - 03:35 ÖS

evet ama ozamanda bir anda herkes full gear olurdu adaletsizlik olur item herşey değil achvment ve title kasabilirsin pvpciysen battlemaster hem zevkli hem zor arenamasterda bi hayli epic yakında khan title gelicek onuda kasabilirsin illa honor kasayım item manyağı olmaya şartlama kendini
  • 0

#8 Mark

Mark

Corporal

• Members
  • 114 İleti

Yazma tarihi: 25 Şubat 2013 - 10:39 ÖÖ

O değilde bu pvp nin hali nedir. Daha da kötü hale getiriyorlar çok enteresan...
Bende her classtan level 90 karakter var ama oyun resmen class ı iyi olan ezer e döndü mesela bir warlockun warrior karşısında hiçbir sansı yok bana hiç taş kağıt makas demeyin zira o sistem her ne kadar etkili olsada böyle bir taş kağıt makas sistemi olamaz :D eskiden oyuncu iyi oynuyorsa şansı oluyordu şimdi o da kalmamış. Mesela full mavi gear toplamış bir hunter BM talent oluyor petleri üzerine salıp kaçıyor gidemiyorsunda adama :D ölüyorsun. yada iyi bir seti olan mage geldiği anda bir DF de %80 can alıyor adam şaka gibi :D hiç oyunculuk gerektirmiyor mesela eskiden biz her türlü ufak şansı değerlendirirdik ama şimdi hadada hudada pat biri yattı yetenek gerektirmiyor sadece cdleriniz öğrenin yeter :) buda wowdan aldığım keyifi öldürüyor zaten günde 1 saat anca girebiliyorum yoğunluktan dolayı o 1 saattede gülüyorum sadece bu saçmalıklara bıraksammı ne yapsam acep diyorum ama daha iyi bi oyun da göremiyorum yeni gelen patchle dk yı monku bufflamışar cok ihtiyaçları vardı ya :D rogun vardı gerçi ama o da biraz abartı olmuş gibi geldi bana bence patchde hunter dk warrior monk mage vs hepsinin şu instant cc ve burst lerine çözüm bulacakları yerde dahada artırıyorlar yakında arenalar vahşi batı duelloları gibi olacak sanırım önce ateş eden kazanır :)
  • 0

#9 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 06 Mart 2013 - 10:16 ÖÖ

O değilde bu pvp nin hali nedir. Daha da kötü hale getiriyorlar çok enteresan...
Bende her classtan level 90 karakter var ama oyun resmen class ı iyi olan ezer e döndü mesela bir warlockun warrior karşısında hiçbir sansı yok bana hiç taş kağıt makas demeyin zira o sistem her ne kadar etkili olsada böyle bir taş kağıt makas sistemi olamaz :D eskiden oyuncu iyi oynuyorsa şansı oluyordu şimdi o da kalmamış. Mesela full mavi gear toplamış bir hunter BM talent oluyor petleri üzerine salıp kaçıyor gidemiyorsunda adama :D ölüyorsun. yada iyi bir seti olan mage geldiği anda bir DF de %80 can alıyor adam şaka gibi :D hiç oyunculuk gerektirmiyor mesela eskiden biz her türlü ufak şansı değerlendirirdik ama şimdi hadada hudada pat biri yattı yetenek gerektirmiyor sadece cdleriniz öğrenin yeter :) buda wowdan aldığım keyifi öldürüyor zaten günde 1 saat anca girebiliyorum yoğunluktan dolayı o 1 saattede gülüyorum sadece bu saçmalıklara bıraksammı ne yapsam acep diyorum ama daha iyi bi oyun da göremiyorum yeni gelen patchle dk yı monku bufflamışar cok ihtiyaçları vardı ya :D rogun vardı gerçi ama o da biraz abartı olmuş gibi geldi bana bence patchde hunter dk warrior monk mage vs hepsinin şu instant cc ve burst lerine çözüm bulacakları yerde dahada artırıyorlar yakında arenalar vahşi batı duelloları gibi olacak sanırım önce ateş eden kazanır :)

Katılıyorum...Gear > yetenek=şans olayına dönmüş. Gear varsa dünyanın en rezil playerı bile olsan bekle defansif cdlerini rakibin, ardından da burst (basit makrolar bile piyasada dolaşıyor) yap zaten mage isen adam dediği gibi arkadaşın %20 de. Warrior zaten fena burstu var vs vs...

Bu arada hocam sen zaten rbg boost ile silah almamış mıydın? Silahı aldıysan o zamana kadarki elde edilen cplerle üzerine iyi kötü set parçaları da almışsındır. Şimdi anlamadığım şu: :Setli halliykende böyle oluyorsa sıkıntı vardır resi veya pvp power dengesinde. Ya da sadece title için yapmıştın. Son ihtimal ben karıştırdım :)
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı