İçeriğe git

Resim
- - - - -

RBG grubumuza oyuncu ariyoruz. (5.2)

• Please log in to reply
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

#1 Cressida

Cressida

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 20 Şubat 2013 - 01:12 ÖÖ

Stormscale-Eu da horde tarafinda 7-8 farkli classtan olusan bir arkadas grubuyuz. Elimizde Flag Carrier opsiyonu da olan 5-6 dps ve 2 healer ( disc priest - holy paladin) mevcut. Aradagimiz healer cesitlilik amaciyla Monk, Druid ya da Shaman. Flag Carrier ve DPS arkadaslarda ellerindeki class ve oynamak istedikleri role gore dertlerini anlatirlarsa bir cozum buluruz, elimizdeki class ve rollere bir degisiklik cekip
istedigimiz takimi olustururuz.

Acikcasi grubumuzda tecrubesiz insanlar cogunlukta oldugu icin inanilmaz tecrubeli insan aramiyoruz, beklentimiz 1 oyun kaybettiginde rage quit atmayacak ve haftanin 3-4 gunu bizle oyun oynayabilecek classina hakim oldugunu dusunen arkadaslar.

Cross-Realm'den raide girebildiginiz icin Stormscale'de olmaniza gerek yok, istediginiz yerden katilabilirsiniz. Arena ve guild muhabbeti istiyorsaniz da migrate edebilirsiniz yanimiza.

Bilgi almak, ulasmak isteyenler buraya class ve specleriyle birlikte battletaglerini yazabilirler ya da oyun icinde Cressida#2923 ekleyebilirler. Tesekkurler.

• 0

#2 checter

checter

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 10 İleti

Yazma tarihi: 21 Şubat 2013 - 12:13 ÖÖ

emedur#2212 shadowpriest yenı geldım bu servera arkadas arıyorum
  • 0

#3 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 21 Şubat 2013 - 10:35 ÖÖ

Yakında full gearlı Resto druidimle stormscaleye geleceğim, rbg lere katılabilirim guilde katılabilirim. Elbette guild oyunu ve combo sağlamsa ...
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#4 cheliski

cheliski

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2013 - 11:57 ÖS

rbg lere cross realm ile katılınabiliyormu ? eğer mümkünse real ide den görüşebilirmiyiz ?
  • 0

#5 Cressida

Cressida

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 18 Mart 2013 - 04:37 ÖS

Katilabiliyorsun, Cressida#2923 eklersen gorusebiliriz bu aksam.
  • 0

#6 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2013 - 09:42 ÖÖ

Healer spotlarınız noldu sizin? Doluydu en son o yüzden :P Healer ekibi sağlammı yoksa yardım lazım mı?
(Sadun ben bu arada)
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#7 cheliski

cheliski

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2013 - 01:23 ÖS

özelden rel idmi göndermek istedim ama burdaki sistem buna müğsade etmiyor tanhanr#2270 bu id bilgisi ile ekleme yapmaya çalıştım ama olmadı
  • 0

#8 Rhom

Rhom

Sergeant

• Members
  • 62 İleti

Yazma tarihi: 23 Mart 2013 - 04:38 ÖÖ

sizin mmr'ınz kaç ? Bir armory bıraksaydınız bizde görebilseydik iyi olurdu kim olduğunuzu :)
  • 0

#9 Cressida

Cressida

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 28 Mart 2013 - 11:47 ÖS

mmr'imiz 1700 civari ratingimiz de 1650-1750 arasi gidip geliyor su an, ranged dps eksikliginden dolayi toplanmamiza ragmen yapamiyoruz bazi aksamlar 8 kisi olmamiza ragmen, yana yakila moonkin aramaktayiz ayrica.

http://eu.battle.net...A_Few_Good_Men/

11 aktif adam var guildde, disardan da 1-2 arkadas var arada gelen. healer spotumuz dolu ranged dps aramaktayiz.

Cressida#2923
  • 0

#10 willbeblood

willbeblood

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 12 İleti

Yazma tarihi: 29 Mart 2013 - 09:51 ÖÖ

Selamlar,

WOW'da yeniyim ancak diğer RPG oyunlarından takım oyunu tecrübem mevcut, karakterimi iyi bir seviyeye getirdiğimi düşünüyorum ve düzenli oynayan bir takıma katılıp RBG yapmak istiyorum. Bir Frost Mage olarak ranged dps kadrosunda aranızda yer almak isterim.

Game id : Willbeblood
(Spinebreaker, blood elf mage)

Battletag : fmvictor#2380
  • 0

#11 lazerci

lazerci

Legionare

• Members
  • 480 İleti
  • LocationİSTANBUL

Yazma tarihi: 05 Nisan 2013 - 03:51 ÖS

Stormsclede MOP dan önce bırakmıştım, diablo 3 e geçiş yapıp geri döndüm. Su an 88 level Orc Hunter ile PVP lerde ve level kasmakdayım. Tek derdim RBG değil, sohbet muhabbet olsada yeter, adam lazım olursa girerim, illa hepsine gelmek istemem, yedek olarak düşünebilirsiniz kısacası.
Akşam eklerim uygun olursa aranıza katılırım.
  • 0

#12 Cressida

Cressida

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 18 Nisan 2013 - 01:06 ÖÖ

Tyrannical Weaponli(veya eski sezon T2) Rogue / Hunter ariyoruz 1.7k CR ortalama grubun, sizinki 0 da olabilir sorun degil. Genel hatlarıyla Çarşamba, Pazar + 1 random gun oynuyoruz aksamları. Daha onceden ekleyen rogue arkadas varsa eskiden o spot doluydu bu hafta itibariyle bosaldi tekrar iletisime gecebilirse cok memnun olurum. Cressida#2923
  • 0

#13 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 18 Nisan 2013 - 02:23 ÖS

Tyrannical Weaponli(veya eski sezon T2) Rogue / Hunter ariyoruz 1.7k CR ortalama grubun, sizinki 0 da olabilir sorun degil. Genel hatlarıyla Çarşamba, Pazar + 1 random gun oynuyoruz aksamları. Daha onceden ekleyen rogue arkadas varsa eskiden o spot doluydu bu hafta itibariyle bosaldi tekrar iletisime gecebilirse cok memnun olurum. Cressida#2923

Güçlü kaslı bir Enhancement shaman lazım mı ?:D Sadun ben. Benim asıl bu charı 2.2k+ yapmam gerekti aslında
  • 0

#14 Hodor

Hodor

Corporal

• Members
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 18 Nisan 2013 - 03:12 ÖS

Rogue spotu için bu akşam bende bir irtibata geçicem. Char ismi Tode. Tarren Mill serverında. 1500CR civarındayım. Düzenli rbg arıyordum tam üstüne güzel oldu :D
  • 0

#15 emrebo

emrebo

Sergeant

• Members
  • 157 İleti

Yazma tarihi: 02 Mayıs 2013 - 08:42 ÖÖ

emrebo#2170 stormscalede orc hunterım tyranical silah var. eğer eklerseniz rbgde size katılabilirim.
  • 0

1 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 1 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı