İçeriğe git

Resim
- - - - -

T2 weapon lı Resto Druid Arena arkadaşları arıyor (Stormscale)

• Please log in to reply
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 25 Şubat 2013 - 11:04 ÖÖ

Evet arkadaşlar,

Ciddi düşünen ve gearı full male olan mümkünse T2 weaponı olan Stormscale horde tarafından Türk arkadaşlar bana ulaşınız lütfen. Arenalar için tecrübeye sahip olmalısınız;

1- Sadece arenalara cap için girerek full epic yapanlari tecrübesi yoksa değerlendiremeyeceğim (herkese saygım sonsuz tabi)
2- Classı tam bilmeden full gearla 3-4 dakikalık bir maçta burst yememek için kaçan ama dps yapamayan, sadece 400 k dps çıkartıp 'önemli olan dps değil' kalkanının altına sürekli sığınan arkadaşlar, arena tecrübesi olmadığı halde olduğunu söyleyen arkadaşlar için de 'dürüst olun' demek isterim.
3- Healer Cc chaine girdiği zaman 8 saniyede ölüp suçu healer a atacak olan, sinirine hakim olamayan arkadaşlardan pek haz etmiyorum, kalp kırıcı olabiliyorlar.
4- Lütfen classı iyi biliniz ve cc bilginiz sağlam olsun

Son olarak arkadaşlar lütfen 'Abi benim gear dreadfull ağırlıklı ama iyiyimdir ' demeyin. Biliyorum inanıyorum iyisinizdir elbette; fakat sizin gibi iyi olup full male gearı olan bir eleman varsa karşı takımda haliyle benim size over heal yapmam gerekecek çünkü fazla damage alıp az damage vuracaksınız ve haliyle benim manam daha hızlı gidecek, basit bir ccde öleceksiniz belki de bu yüzden herşeyin daha çok geara bağlı olduğu pandaria paketinde bunları iyi düşününüz.

2v2, 3v3 düşünüyorum. Özelden veya buradan bana yazınız, haberleşiriz,

(Sağlam lock, warrior veya dk düşünüyorum)

Herkese iyi oyunlar

Konu jujinko tarafından 25 Şubat 2013 - 11:07 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#2 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 26 Şubat 2013 - 04:28 ÖS

Yok mu beyler sağlam bir dps?
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı