İçeriğe git

Resim
- - - - -

Iletiyi duzenleme eksikligi

• Please log in to reply
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1 Comingforya

Comingforya

Sergeant

• Banned
  • 65 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 27 Şubat 2013 - 02:51 ÖS

Selamlar, forumda yazdigimiz iletileri belli bir zaman gectikten sonra editleyemedigimizi farkettim bunun nedeni nedir? Powerleveling ile ilgili bir konum var ve ilk postumu editlemek istedigimde moderatorlerle iletisime gecmek istemiyorum (hem onlari ugrastiriyorum hemde gec oluyor) bu konuda birisi beni aydinlatabilirmi veya sadece ilk postu editleyebilmem saglanabilirse sevinirim. Ileti editlemenin kotu yonlerini anlayabiliyorum ama bence buna bir cozum getirilmeli iyi gunler ve iyi forumlar.
  • 0

#2 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 27 Şubat 2013 - 10:31 ÖS

Merhaba,

Açmış olduğunuz konuları düzenlemek için geçen süreden sonra düzenleme yapılmaması bir çok nedenden dolayı. Birisi sizin yazdığınız bir mesaja/konuya cevap verdikten sonra siz o mesajınızı/konunuzu düzenleyerek değiştirdiğinizde size cevap veren kişi olmayan birşeye cevap vermiş gibi oluyor. Bunun dışında tartışma içeren ve bizim müdahelemizi gerektiren durumlarda mesajlar değiştirildiğinde biz bile önceki halini göremediğimiz için karışıklıklar oluşabiliyor.

Moderatörlerin/Yöneticilerin görevleri öncelikle forumdaki düzeni sağlamak ve üyelere yardımcı olmaktır. Düzenlemek istediğiniz konunuzu çekinmeden bölüm moderatörüne, cevap alamadığınız takdirde supermoderator'e; ondan da cevap alamazsanız Admin'lere iletebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.
  • 0

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı