İçeriğe git

Resim
- - - - -

Çevrenizin warcraft yorumları & terimleri :D

• Please log in to reply
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#1 Nakavt

Nakavt

Knight Lieutenant

• Members
  • 561 İleti

Yazma tarihi: 27 Şubat 2013 - 05:44 ÖS

evet arkadaşlar herkes yazsın bakalm :D

Ben başlıyım

Kardeşim (5yaşında)

erkek night elflere = Gözlüklü adam

red flying cloud = Uçan tepsi

paladin = paladin ( :D:D )

Rogue = Bıçaklı adam

bide arenadayken görünce blind at blind at diyor skype'dan duya duya aklına girmiş :D

ev ahalisi :D

gelip gene dağ bayır tepe koşuyonmu diyolar bu standart ztn

kadın karkaterdeysem eğer bu kadın senmisin şimdi niye kadın yaptın diyolar :D

sabahtan akşama kadar uçuyosun bu kadar nereye gidiyosun bi varamadın diyolar :D
  • 2

#2 wkdsog_kr

wkdsog_kr

Senior Sergeant

• Members
  • 196 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 27 Şubat 2013 - 06:19 ÖS

Güzel konu,
On iki yıllık arkadaşım;Bir kere wow dan kendisi yıllardır hiçbir şey anlamıyor,noluyor şimdi burada sen hangisisin gibi tipik sorular soruyor,wowa worldcup gibi birşey diyor bende anlamıyorum:) Wow karakterlerinin satılabildiğini duyunca,sen bu karakterleri neden satmıyorsun satsana diyor kendisi sırf bu yüzden,işin ucunda para olduğu için birkaç kere oynamaya kalkışsa da başarılı olamamıştır.

En komiği 15 yaşındaki kuzenim tam bir liseli ergen;Abi en güçlü mage,mage ile oynasana,abi hunter çok güçlü hunter aç gibi forumda her gün açılan topiclere benzer şeyler söylüyor.
  • 1

#3 Phistikuffs

Phistikuffs

Scout

• Members
  • 194 İleti
  • LocationKonya

Yazma tarihi: 27 Şubat 2013 - 06:53 ÖS

Güzel başlık..:)
Gold seller çalışanı olarak wowda ikamet ettiğim için
Bir gün bir dizi ihtiyar teyze odama daldılar. Maşşallah! maşallah! tu tu tu... dua mırıltıları arasında bir yandan da ekranı dikizlediklerini farkettim. Taureni Druidi görünce
-bu öküz mü gııı!
Ben olayı anlamaya çalışırken aralarında ki muhabbet devam ediyordu.
- He gııı!(z) bu işte.
O esnada kuş formuna geçince
- Kuş oldu gıı! vayyy başıma geleennn.
- He işte bu kuş bişiycikler yapıyor, oğlum anlat kocakarıya.Kuş parasını anlat.
Meseleyi anladığım gibi ne ben anlatabilirim 80+ teyzelere ne de öğle bir sabır sahibiyim. Odadan sıvışıp kaçtım.
- Aralarında anlamsız ve şaşkın gözlerle öküz ve kuş üzerine bir dizi dialog geçse de ben çoktan tüymüştüm... Ama odadan bir saat çıkmadıklarını ve ekranı izlediklerini biliyorum.:))
  • 2

#4 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 27 Şubat 2013 - 09:34 ÖS

İnternet kafe de orc warrior umu kasarken küçük bi çocuk yanıma gelip abi bu Hulk mu diye sormuştu.Gülmekten cevap verememiştim :)
  • 2
THE NORTH REMEMBERS!

#5 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 27 Şubat 2013 - 09:54 ÖS

Ben bu ve benzeri sebeplerden bilmeyen adamın yanında WoW oynamıyordum çünkü böyle şeylerle ilgili sorulan sorular beni acayip sinirlendiriyor niyeyse. :D Şöyle bir düşündüm, bu konuya gerçekten yazabileceğim bir şey yok löl.

#6 OzeL

OzeL

Genel Yönetici

• Administrators
  • 948 İleti

Yazma tarihi: 27 Şubat 2013 - 10:07 ÖS

Salonda laptopumda orc hunterim ile skinning icin grind yapıyordum, klasik yemek saati geldi ve bilgisayarı kenara koydum neyse yemegi yedik ailecek.. Ellerimi yıkayıp geri salona döndüm babam "oğlum senin yaratığa baska yaratık saldırdı bende kaçıp boş bi alana çektim." Dedi ben mala bağladım "nası ya?!?" fln diye ekrana baktım combat log'da dranei dusuk level bi karakter saldırmış babam oturup karakteri haritanın obur ucuna kadar kosturmus :P çok güldüm sonra babamı oyuna baslatmak icin uğraştım ama olmadı :P
  • 2

#7 DasviDania

DasviDania

Senior Sergeant

• Members
  • 155 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2013 - 05:47 ÖÖ

cafede rogue oynuyordum , çocuğun biri geldi ' abi bi kere heal basabilirmiyim ?'' dedi , çocuğumu döveyim , healer class mı açayım bilemedim :(
  • 0

Huntress is nothing without a hunt, you're nothing without me.

http://eu.battle.net...edesbyrd/simple

RETIRED !

#8 mesut4244

mesut4244

Knight

• Members
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2013 - 09:44 ÖÖ

Bende eşimle aynı komik dialoglara giriyorum koş koş kesiolar seni diyo (arada feyk atıo:) Senin adamın çok çırkın diyor hep(Undead Warrior) Bide ne zaman bitiyor muhabbeti de var tabi :) Sargerası kesince biticek diorum
  • 1

#9 Batlemon

Batlemon

First Sergeant

• Members
  • 241 İleti
  • LocationZonguldak

Yazma tarihi: 28 Şubat 2013 - 06:26 ÖS

Her zaman ben wow oynarken 5 yaşındaki kuzenim bizdeyse yanıma gelir ve abi sen hangisin diye sorar.Sonra Gnome u gosterince O çok küçük onu ben bile döverim der.. O kadar tatlıdır ki odadan kovamam :(
  • 0

Twisting nether is full     Position in queue : 1200
Estimated time : 56 mins Şaka yapıyor heralde?

#10 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2013 - 07:24 ÖS

Annem in lafı: ne zaman görsem bu kuş uçuyor.hayır kuş adamıda taşıyamıyor beli kırılmış hayvanın.
Babamın lafı:
-ulan küçüklüğünden beri oynuyon pu allah belanı versin .kaç yaşına geldi hala oyun oynuyor.

-Bu Bulldozer die bi şirket var o senlemi alakalı (kredi kartındaki extreyi görünce verdiği tepki)

Arkadaşların lafları:
-kaç levelsin ? her sefernde de 90 veya 85 dememe rağmen hala daha soruolar.

-Ne zaman görsem bu şehirdesin

-bu oyun çok sıkıcı hiç aksiyon yok.

-ben bu oyunu hayatta oynayamam hem ingilizce hemde bu ekrandan hiç bişe anlamıorum.

-ben bi oyuna para veremem.

Salonda laptopumda orc hunterim ile skinning icin grind yapıyordum, klasik yemek saati geldi ve bilgisayarı kenara koydum neyse yemegi yedik ailecek.. Ellerimi yıkayıp geri salona döndüm babam "oğlum senin yaratığa baska yaratık saldırdı bende kaçıp boş bi alana çektim." Dedi ben mala bağladım "nası ya?!?" fln diye ekrana baktım combat log'da dranei dusuk level bi karakter saldırmış babam oturup karakteri haritanın obur ucuna kadar kosturmus :P çok güldüm sonra babamı oyuna baslatmak icin uğraştım ama olmadı :P

oha adamın babasına bak :D :D
  • 0

#11 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 02 Mart 2013 - 01:04 ÖS

arkadaşla arena yapıyorduk ve beklendiği üzere babam odaya girdi " yeter olum bırak bunları ya sabahtan akşama kadar sinek kovalıyorsun " diyince alt f4 =)
  • 0

#12 boratay

boratay

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 44 İleti

Yazma tarihi: 04 Mart 2013 - 11:38 ÖS

"Ne bu simdi adam mi olduruyorsun? Aferin oglum. Manyak misiniz la siz?"

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı