İçeriğe git

Resim

5,2 daily leri

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 ibo998877

ibo998877

Üye

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 06 Mart 2013 - 07:23 ÖS

bugun 5,2 nin dailylerine başladık ama benim anlamadığım bir kaç nokta var ingilizcem kısıtlı oldugu için tam çözemedim . ilk olarak yeni gelen lfr haftaya açılcak diyorlar dogru mu ? birde girmek için bi achi istiyor mu ? diger sorumda daily leri yaparken Key to the Palace of Lei Shen gibi bir nesne cıktı bu nesneyi kullanarak bi tane scenarios a girdim ve ordan shan ze ritual stone cıktı. bu işlmeleri günde bir kez mi yapabiliyoruz yoksa anahtarı istedigimiz kadar srop layım scenarios a girebiliyoz mu ? son olarakta lfm rare diyor herkes neyi kassediyolar anlatırmısınız . şimdiden tessekur ederim
  • 0

#2 sunupcuyuz

sunupcuyuz

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 06 Mart 2013 - 07:34 ÖS

selam dostum ilk önce sa tarzı bosslar oyunda bu rare dedikleri o dinazor kesiyorsun o anahtar olayıda gunde bir kezmi yarın gorucez bugun bende yaptım 13 adet charm kazandım. artık pandariada alt kattan aldıgımız charm yerınden yenı bir şey alıyoruz. şu an raid normal olarak giriyorsun quartmasterin orda adada 13 uydu sanırım lfr olarak gelicek raid finderdan girebiliceksin.. görsel ekliyeceğim birazdan bu bossun nerde çıktıgını
  • 0

#3 ibo998877

ibo998877

Üye

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 06 Mart 2013 - 07:39 ÖS

eyw. çok sağol peki scenarios ta stage 2 ye geçtin mi ? bir tane daha anahtar istiyor kapıyı açmak için anahtarda npc te satılıyor 3 charm a ?
  • 0

#4 sunupcuyuz

sunupcuyuz

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 06 Mart 2013 - 07:49 ÖS

stage 2 şu anki söylentiye göre mapa geldiğinde dolan bi bar var o komple serverın questleri yapmasıyla alakalı oldugu söylenıyor orası tamamkandıgı zaman stage 2 ye geçeceğiz..

Resmi ekleyen

flood oldu ama resime tam boyut bakarsan bu ve çevresinde az yukarısında bu bossu gorursun parti bulman gerekicek bunun için şu an çok kalabalık biraz rahat pt buluyorsun... raidede girdim 92 lvl yaratıklarla başlıyor..
  • 0

#5 ibo998877

ibo998877

Üye

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 06 Mart 2013 - 07:54 ÖS

çok teşekkur ederim
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı