İçeriğe git

Resim

-* Honor Farming *- Sezon 13

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 11 Mart 2013 - 04:55 ÖS

Merhaba arkadaşlar ,

İşiniz okulunuz vs den dolayı meşgul olup müsait değilseniz , kendi el emeğimle yani herhangi bir bot vs asla kullanmadan honor kasıp full sezon 13 hizmetini sunmak istiyorum

Accountunuzdaki istediginiz charinizi en kısa sürede full sezon 13 halinde olmasını istiyorsanız kesinlikle doğru adresteniz :) güvenirlik konusunda garanti verebilirim . Eğer düşünüyorsanız benimle burdan iletişime geçebilirsiniz ve daha detaylı konuşabiliriz.

Ayrıca karakterinizdeki yeterli gold a bağlı gem+enchantlarını da yapabilirim isteğiinize bağlı.

Dediğim gibi kesinlikle herhangi bir bot kullanmıyorum ve güvenilirlik konusunda hiç bir şüpheniz olmasın.

Daha detaylı bilgi için lütfen mesaj atınız,

Saygılar

Konu restoshaman tarafından 11 Mart 2013 - 04:59 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

#2 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 12 Mart 2013 - 06:51 ÖÖ

Ayrıca şunu belirtmeliyim örnek olarak Druid classiniz var ve siz feral spec'i icin Honor Farm aldınız . İsteğinize göre Resto veya Balance için de full sezon 13 dizebilirim . Tabi buda ekstra maliyet demek oluyor .

- Hızlılık, en kısa sürede karakterinizin full sezon 13 olmasının garantisini veriyorum
  • 1

#3 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 12 Mart 2013 - 08:10 ÖS

Pazartesiye kadar iş alınmıştır. Pazartesiden sonrası için yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz :)
  • 1

#4 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 14 Mart 2013 - 08:05 ÖÖ

Bu arada büyük bir yanlış yapmışım ... Conquest item'ları değil Malevolent olanlar için demek istedim karıştırmışım kusuruma bakmayın...

- Pazartesi ve pazartesiden sonrası için yerini hala ayırtabilirsiniz

Saygılar
  • 1

#5 Unicaja

Unicaja

Üye

• Members
  • 64 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2013 - 05:59 ÖÖ

Ne kadara?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor