İçeriğe git

Resim
- - - - -

Esteva Assassination Rogue

• Please log in to reply
Bu konuya 39 yanıt gönderildi

#1 Esteva

Esteva

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 14 Mart 2013 - 04:14 ÖÖ

Elimde cok guzel fraps ler var aslında ama sadece deneme amaclı 1-2 video hazırladım özellikle ilerliyen zamanda arena da yaptığımız macların videolarını buraya ekliyeceğim ne demek istediğimi ozaman anlıyacaksınız :) bir mod arkadasımız umarım yardımcı olur 3 sene once ki uyelık ismimi unutmusum baya olmus girmeyeli :) Outland EU

Konu Esteva tarafından 14 Mart 2013 - 04:30 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 14 Mart 2013 - 02:27 ÖS

a) muzikleri beyendim
B) goruntu kalitesi de oldukca net, onu da beyendim.
c) oyun kismina geldigimizde gordugum ufak tefek hatalar var istersen onlari pm atayim duzelt, pvp'de hic yapilmamasi gereken seyler.
veya online oldugunda bir whisp at (bugrayo veya rukènau / outland) biraz anlatayim.
onlara dikkat ederek cekersen video'lari, pvp sevenler ve bilenler tarafindan daha az elestirilirsin muhtemelen.

gorusmek uzere
  • 0
Resmi ekleyen

#3 Heroess

Heroess

Sergeant

• Members
  • 62 İleti

Yazma tarihi: 14 Mart 2013 - 03:07 ÖS

54. snde yok yere blind atmışın.Varsa geçerli bi sebebi bizede söyle
  • 0

#4 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 14 Mart 2013 - 03:11 ÖS

muhtemelen cooldown'larinin gelmesini beklerken bir yandan hpala'nin takim arkadasini reslemesini engelliyor
ve stealth'i bozmamaya caliyor
  • 0
Resmi ekleyen

#5 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 14 Mart 2013 - 06:06 ÖS

ufak tefek lol tabi
  • 0

#6 Esteva

Esteva

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 14 Mart 2013 - 11:02 ÖS

a) muzikleri beyendim
B) goruntu kalitesi de oldukca net, onu da beyendim.
c) oyun kismina geldigimizde gordugum ufak tefek hatalar var istersen onlari pm atayim duzelt, pvp'de hic yapilmamasi gereken seyler.
veya online oldugunda bir whisp at (bugrayo veya rukènau / outland) biraz anlatayim.
onlara dikkat ederek cekersen video'lari, pvp sevenler ve bilenler tarafindan daha az elestirilirsin muhtemelen.

gorusmek uzere

tabikide elestrilere acığım ne demek :) Kazzak Horde dan geldım Outland de turk olduğunu pek bilmiyordum ^^ bu videolar okadar fazla onemsedığım şeyler değil zaten deneme amaclı bir kısmı lvl kasarken ki. pvp frapslerı ılerde koyduğumda ne demek istediğimizi anlarsınız yazdığınız yorumlar ıcın cok tesekkur ederım

Blind olayına gelırsek

skıllerın CD larının azalmasını bekledım

ufak tefek lol tabi

olacak okadar lol :D

Konu Esteva tarafından 14 Mart 2013 - 11:16 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#7 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 11:06 ÖÖ

Yok yere değil o blind. Her blindın bir sebebi var nınınınım
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#8 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 12:03 ÖS

senin karşına sadece kötü oyuncular gelmiş :D
  • 0

#9 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 12:43 ÖS

senin karsina iyiler mi geliyor?
senden bile mi iyi?

peki karsindakinin iyi oldugunu bile bile neden oldurmeye calisiyorsun?

yoksa sen mi kotusun?
  • 0
Resmi ekleyen

#10 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 02:06 ÖS

Yav arkadaşlar yapmayın böyle şeyler. Buraya video koyup paylaşılıyorsa, keza deneme amaçlı yazılar, hikayeler maalesef her yoruma açık olmak gerekir. Çok insafsızca ve şuursuzca eleştirenlerin kendi terbiyesizliğidir.

Örn: Adamın teki tek yanlısımı bulmak için bir keresinde kısa bir süre backpeddling yaparak reju atısıma kahkahalarla güldü vs vs. Lafı yapıstırmayı bilmek lazım instant spell atan bir healer ister e tusuyla capraz giderek 0 saniye bile surmeyen bildiğin instatn spelli Michael Jackson gibi geri geri enu vocu vokke diye diye atar isterse atmaz. Bazı classlarda affı yoktur eyv vs vs. Yani diyeceğim niye burda stunladın niye burda blinladın niye burda hedehödeledin onlar işi bilmiyormuş gibi yorumlar atacağınıza saygı gösterin yahu. Pressure break yapmak için atılabilir pekala. Ya da cd beklemek icin oyalama taktiği. Oyunları bile böyle mota mot kurallara koymayı bırakın. Herkesin bir tarzı var yendikten sonra sıkıntı yok.
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#11 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 02:39 ÖS

Yav arkadaşlar yapmayın böyle şeyler. Buraya video koyup paylaşılıyorsa, keza deneme amaçlı yazılar, hikayeler maalesef her yoruma açık olmak gerekir. Çok insafsızca ve şuursuzca eleştirenlerin kendi terbiyesizliğidir.

Örn: Adamın teki tek yanlısımı bulmak için bir keresinde kısa bir süre backpeddling yaparak reju atısıma kahkahalarla güldü vs vs. Lafı yapıstırmayı bilmek lazım instant spell atan bir healer ister e tusuyla capraz giderek 0 saniye bile surmeyen bildiğin instatn spelli Michael Jackson gibi geri geri enu vocu vokke diye diye atar isterse atmaz. Bazı classlarda affı yoktur eyv vs vs. Yani diyeceğim niye burda stunladın niye burda blinladın niye burda hedehödeledin onlar işi bilmiyormuş gibi yorumlar atacağınıza saygı gösterin yahu. Pressure break yapmak için atılabilir pekala. Ya da cd beklemek icin oyalama taktiği. Oyunları bile böyle mota mot kurallara koymayı bırakın. Herkesin bir tarzı var yendikten sonra sıkıntı yok.

haklisin...
bu sonucta bir oyun ve hepimiz zaman gecirmek icin oynuyoruz
sanmiyorum ki burada abuk subuk yorum yapanlarin hicbiri bu isten para kazanmiyor
sanki oyle bir yazmislar ki, okuyan da reckful talbadar zanneder.

sonucta tabii hatalari olacak, hanginizin yok ki
  • 0
Resmi ekleyen

#12 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 02:47 ÖS

Mantıken, karşına çıkan tüm oyuncular senden iyi ise sen en kötüsüsün demektir.
Kötüler her zaman iyi olanı eleştirir.

Güzel, aksiyonu bol bir video olmuş. Başarılarının devamını dilerim.

Konu lAmonRA tarafından 15 Mart 2013 - 02:54 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#13 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 02:49 ÖS

Mantıken, karşına çıkan tüm oyuncular senden iyi ise sen en kötüsüsün demektir.
Kötüler her zaman iyi olanı eleştirir.

haha cok guzeldi... mantikli :)
  • 0
Resmi ekleyen

#14 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 03:25 ÖS

Ben arkadasin oynayisina elestiri yapmadim ama karsidaki kisiler garip .. Kotusun derken ? malevolent gladiator olmak kotu ise ben kotu oldugumu kabul ediyorum :)
  • 0

#15 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 03:33 ÖS

Görüldüğü üzere kimse kötü olduğunu düşünmez, herkes kendince iyidir. Kesinlikle kötü bir oyuncu olduğunu idda etmiyorum, ya da ima etmiyorum. Benim amacım herkesin kendisini bir adım önde gördüğünü bu şekilde ortaya çıkarmaktı ki hepimizin doğasında bu vardır, sen, ben ya da bir başkası. Olay sadece biraz daha egolardan arınarak yorum yapmakta, yoksa benim açımdan kimse kötü oyuncu değildir :)
  • 1

#16 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 04:06 ÖS

Görüldüğü üzere kimse kötü olduğunu düşünmez, herkes kendince iyidir. Kesinlikle kötü bir oyuncu olduğunu idda etmiyorum, ya da ima etmiyorum. Benim amacım herkesin kendisini bir adım önde gördüğünü bu şekilde ortaya çıkarmaktı ki hepimizin doğasında bu vardır, sen, ben ya da bir başkası. Olay sadece biraz daha egolardan arınarak yorum yapmakta, yoksa benim açımdan kimse kötü oyuncu değildir :)

Senin her mantıklı ve makul yorumların için denize bir adet taş atsaydım kesinlikle taştan köprü oluşturabilirdim :) Güzel yorumdu dostum, iyi özetlemişin genel durumu :)
  • 0

#17 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 04:18 ÖS

Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim.
Umarım kimseyi üzmeden derdimi anlatabilmişimdir :)

Konu lAmonRA tarafından 15 Mart 2013 - 04:20 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#18 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 04:24 ÖS

Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim.
Umarım kimseyi üzmeden derdimi anlatabilmişimdir :)

neden boyle dedigini hatirliyor gibiyim :P
  • 0
Resmi ekleyen

#19 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 06:56 ÖS

Görülüğü gibisi falan yok bence , benim malevolent gladiator olmam ne kadar iyi olduğumu gösterir bu kadar . gerçekler acıdır biraz ama dayanmak ta insan ruhu :)
  • 0

#20 Antimage

Antimage

First Sergeant

• Members
  • 264 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 07:06 ÖS

Görülüğü gibisi falan yok bence , benim malevolent gladiator olmam ne kadar iyi olduğumu gösterir bu kadar . gerçekler acıdır biraz ama dayanmak ta insan ruhu :)

Nekadar iyi oldugunu gosterir mesela? :) Her gladiator olan kralmi simdi ? Peki bu kadar millet senin win-trade ile `ne kadar iyi ` olmadigini nasil bilebilir?

Aci gerceklerle karsi karsiyamiyiz acaba :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı