İçeriğe git

Resim
- - - - -

Esteva Assassination Rogue

• Please log in to reply
Bu konuya 39 yanıt gönderildi

#21 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 07:51 ÖS

Görülüğü gibisi falan yok bence , benim malevolent gladiator olmam ne kadar iyi olduğumu gösterir bu kadar . gerçekler acıdır biraz ama dayanmak ta insan ruhu :)

Arınılması gereken ego buydu işte ama o seviyede bir olgunluğa sahip olmak da herkesin harcı değil (Bkz: Alıntı yapılan post). Fazla kibir başa büyük beladır. "Ben şöyleyim, böyleyim... " derken peşinden gelecek her türlü yergiye de hazır olmak lazım (Bkz: Bir önceki post). Birazdan birileri senden armory linki istiycek, pvp achimentlarının alınma tarihleri sorgulanacak, belki alay konusu olucaksın belki hiçbirisi olmıycak vs vs... Birisini alaycı bir dille eleştirmeden önce (eleştirmiyorum desen de hep kötü rakipler gelmiş sözü düpe düz sen iyi değilsin demektir) gelecek tepkileri de daha gelmeden sindirmek gerekir. Ama dediğim gibi bunun için de gerekli olgunluğa sahip olmak şart.
  • 0

#22 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 09:14 ÖS

Görülüğü gibisi falan yok bence , benim malevolent gladiator olmam ne kadar iyi olduğumu gösterir bu kadar . gerçekler acıdır biraz ama dayanmak ta insan ruhu :)

bir ustte yazdiklarin ne kadar umut vadediyordu
bir anda 180° donmussun...

ben sana malevolent gladiator olamazsin demedim ki .... duymusmuydun bu lafi?

Konu rukenau tarafından 15 Mart 2013 - 09:14 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Resmi ekleyen

#23 Esteva

Esteva

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 11:17 ÖS

herkese yorumları icin ve guzel dusuncelerı ıcın tesekkur ederım eğlence amaclı oynuyorum ve eğlence amaclı video cekıyorum TBC zamanı hunter olarak basladım oyuna rog olarak devam edıyorum artık Hesabımdakı HK sayılarını toplasanız 500000 rahat bulurum heralde yani yeni bir oyuncu değilim sert olsun iyi yada kötu olsun elestrılere acığım ama deneme yada eğlence amaclı koydum bu iki video yu kötu diyebilirsiniz eyvallah iyi de diyebılırsınız tesekkur ederım maksat sizin gibi iyi oyunculardan daha iyilerını beklemek ve birseyler gormek :) - yada + iyi yada kötu herturlu yoruma acığım ve sızdende bundan daha iyi eğlenceli videolar beklıyorumkı izliyelim izlerken zevk alalım birbirinizle atısmanıza gerek yok ^^ For the Horde aaa pardon artık For the Alliance :D

Konu Esteva tarafından 15 Mart 2013 - 11:19 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#24 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 16 Mart 2013 - 10:09 ÖÖ

Kucuk bir elestiri yaptim karsi dusmanlarinla alakali bana ordan sen kotusun dediler .. MALEVOLENT GLADIATOR um dedim ego diyorlar :) ben daha da yazmiyorum buraya ne desek birsey ordan win-trade diyor .. Sunuda soyleyeyim son olarak gladiator olan kral olmuyor ama malevolent gladiator olan kral oluyor malum rank 1 :) neyse birilerini " incittiyse " kusura bakmasin :)

Videonu izlerken de gayet zevkle izledim ayrica
  • 0

#25 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 16 Mart 2013 - 01:31 ÖS

malevolent gladiator olan kral oluyor malum rank 1 :) neyse birilerini " incittiyse " kusura bakmasin :)

Videonu izlerken de gayet zevkle izledim ayrica

yazsana nickini buraya o zaman... ne ugrastiriyosun?
madem bu kadar melo'sun ver bi armory vs...
kimsin nesin ortaya ciksin...

ama verebilecek olsan verirdin coktan ... biz anladik olayi melo :) takil kafana gore
  • 0
Resmi ekleyen

#26 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 16 Mart 2013 - 02:49 ÖS

Armory verip kendimi Ifsa etmeme gerek yok bilenler bilir o bana yeter . Birazda terbiyeli olursan iyi olur alayci tavirlarin can sıkıcı :) yalan soyleyecek kadar kucuk yasta degilim buda sana yeter :) hafif kiskanclik seziyorum :P

Neden vermiyorsun diyenlere : 2 kez hacklendim zamaninda .
  • -1

#27 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 16 Mart 2013 - 02:54 ÖS

Armory verip kendimi Ifsa etmeme gerek yok bilenler bilir o bana yeter . Birazda terbiyeli olursan iyi olur alayci tavirlarin can sıkıcı :) yalan soyleyecek kadar kucuk yasta degilim buda sana yeter :) hafif kiskanclik seziyorum :P

Neden vermiyorsun diyenlere : 2 kez hacklendim zamaninda .

ya birak bu dumenleri... seni kim taniyor ki burada? bir kisi taniyorum bu cocuk harbi ikiden fazla arena yapmistir yazsin da inanayim...
nick soylediginde seni kim neden ve nasil hack'lesin ki ayrica?
o zaman bu forumda herkesin nick'ini gizlemesi gerekir...
boyle sacma bahaneler ile milleti kendine guldurme...
son olarak evet kiskaniyorum, ama cahil cesaretini kiskaniyorum...
  • 0
Resmi ekleyen

#28 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 16 Mart 2013 - 03:04 ÖS

Sana terbiyeni takin diyorum " birak bu dumenleri " gibi laflar kullanmamani oneriyorum arkadasin yok karsinda , belliki yasin kucuk . beni burda tanimazlar nedeni : 4 tane turk arkadasim bar world of warcraft ta onlarda benim gercekten arkadaslarim . Turk oldugumu kimseye soylemem ilk once ingiltere derim ; ana dilim gibi konusurum ingilizceyi

2. Hack yedigim icin uslandim oraya buraya artislik olsun diye armory vermiyorum hani bazilari yapar ya anlamissindir ne dedigimi ama soylemeklede olmuyor demekki

3. Seninle polemige girmek istemiyorum " melo " degil malevolent bir kere ;) Cem Yılmaz'ın gosterisindeki seyirci gibisin : " var midir ucagi ?? Yoktuuur caniiim " suan gercekten oyle gozukuyorsun .

Daha baska soyleyecek lafim yok :) Burdada kapatalim konuyu iyice kirlettik arkadasin basligini :)
  • -1

#29 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 16 Mart 2013 - 03:18 ÖS

arkadasin yok karsinda , belliki yasin kucuk . beni burda tanimazlar nedeni : 4 tane turk arkadasim bar world of warcraft ta onlarda benim gercekten arkadaslarim . Turk oldugumu kimseye soylemem ilk once ingiltere derim ; ana dilim gibi konusurum ingilizceyi

hahaha

ya melo sen beni guldurdun Allah ta seni guldursun :)
ana dili gibi ingilizce konusuyormus, ozgecmisini de koysaydin bari ;)
o 4 arkadasindan baska kimse tarafindan bilinmiyor kim oldugun demek melo... daha fazla detay verirsen oldurmen gerekecek muhtemelen melo ;)
muhuhaua ya o kadar guldum ki... supersin ya

benim bir tane var senin kendini benzetmeye calistigin Turk Shaman, muhtemelen onu ornek alip, o oldugun zannedilsin istiyorsun... O'da Auchiondoun'da Ally oynuyor ama senin gibi casus dumeni yapmiyor ;)

anliyorum bazilariniz kendinizi reckful hydra soda vanguard gibi oynuyor gostermek isyoyorsunuz ama... ne yazik ki bu casus dumenleri buna yetmiyor hahahahaha agladim gulmekten

son olarak yas ile ne alakasi var ki? dumen kucuk yaslarda kullanilan bir terim midir?
yasim senden buyukse, bu seferde "bu yasta adamsin, ne isin var oyunla" vs mi diyeceksin
ya birak bu dumenleri canim benim...
  • 0
Resmi ekleyen

#30 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 16 Mart 2013 - 03:22 ÖS

Shaman degilim ve Sen gul sorun yok bende burda sana guluyorum emin ol bundan

Ve artik susarmisin konuyu kirlettik zaten rica ediyorum sus artik daha fazla yazmicam bu son
  • -1

#31 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 16 Mart 2013 - 03:25 ÖS

susarmisin susarmisin yazacagina yazma o zaman
surekli bu son bu son...
hangi biri son?
soyledigin yalanlar mi?
  • 0
Resmi ekleyen

#32 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 16 Mart 2013 - 03:27 ÖS

Ip : Bugra Bilsen

Arada yurtdisina cikarim isim geregi birazda kiskancimdir kufur hakeden birisiyim bye bye

Konu restoshaman tarafından 16 Mart 2013 - 03:36 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -2

#33 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 16 Mart 2013 - 03:31 ÖS

sus artik anasini siktimin cocugu sus :D

isin buraya gidecegi belliydi ...
bu son ama heralde !!!

Konu rukenau tarafından 16 Mart 2013 - 04:02 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Resmi ekleyen

#34 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 16 Mart 2013 - 03:46 ÖS

Ip : Bugra Bilsen

Arada yurtdisina cikarim isim geregi birazda kiskancimdir kufur hakeden birisiyim bye bye

evet ismim bugra, 39 yasindayim yarismaya istanbuldan katiliyorum

konuyu buralara getirmen uzucu, insanlari elestirirken gulucukler koymak yazdigin ignelemeleri hafifletmiyor.

gonul isterdi ki, malevolent gladiator almis ol ve gogsunu gere gere burada kim oldugunu soyle ki, diger Turk arkadaslar da seninle ovunsun, internette video'larini izlesin, belki senden biseyler ogrensin vs vs

guluyorum guluyorum derken birden bire isi farkli bir boyuta getirmek cok ayip oldu...
  • 0
Resmi ekleyen

#35 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 16 Mart 2013 - 04:23 ÖS

turkish pvp community fuck yeeeeaaaaaaaah!! saffie den başka r1 alan türk yok s12 de bu kadar ucuz yalanlarla gelmeyin,armory koymakla hacklenilicek olsaydı benim 2-3 yıldır imzam armory ben hacklenirdim zaten. ayrıca kötüyse kötüdür abi neyin bokunu çıkarıyosunuz,adam neredeyse mutilate e bile clicklicek,madem eski bi oyuncusun oyunun temeli olan keybind,keyboard turn olaylarını hallet önce.

Konu elrohir35 tarafından 16 Mart 2013 - 04:24 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -1

#36 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 16 Mart 2013 - 04:34 ÖS

turkish pvp community fuck yeeeeaaaaaaaah!! saffie den başka r1 alan türk yok s12 de bu kadar ucuz yalanlarla gelmeyin,armory koymakla hacklenilicek olsaydı benim 2-3 yıldır imzam armory ben hacklenirdim zaten. ayrıca kötüyse kötüdür abi neyin bokunu çıkarıyosunuz,adam neredeyse mutilate e bile clicklicek,madem eski bi oyuncusun oyunun temeli olan keybind,keyboard turn olaylarını hallet önce.

@ elrohir35 click'leyen arkadas degil yukarida glad'im r1'im diyen karisiklik olmus

ama bir konuda haklisin... kimin ne kadar oynadiginin cok fazla bir onemi yok, sonucta bu bir oyun ve hicbirimiz bundan para kazanmiyor ekmek yemiyoruz...

ama nihayetinde hayallerimizi susleyen seyleri baskalarini asagilayarak, gercekmis gibi gostermeye calismak cok yanlis

ben de kendi capimda iyi oynamaya gayret ediyorum herkes gibi... ama dogrusu ben buyum ben suyum diye boburlenmektense, kim oldugunu soylersin, insanlar seni over, yuceltir hakediyorsan ....
  • 0
Resmi ekleyen

#37 Esteva

Esteva

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 16 Mart 2013 - 11:10 ÖS

arkadaslar uzatmanın anlamı yok ^^ ayrıyetten click olayı bana ise sunu demek istiyorum Game mouse kullanıyorum mouse la herseyı daha rahat yapıyorum alıskanlık olmus kusura bakmayın ^^ basıyorum arada oyle mouse la :D

Konu Esteva tarafından 16 Mart 2013 - 11:10 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#38 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 17 Mart 2013 - 03:49 ÖS

biz niye kusura bakalım senin iyiliğin için diyorum
  • 0

#39 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 19 Mart 2013 - 10:18 ÖÖ

Olaylar olaylar ve gene olaylar :) Bensiz polemik olmaz darılırım.
O değil de bu konudaki yazıları bir roman tadında ayrı bir heyecan ayrı bir coşku ile takip ettim. Gördüm ki insanlar birbirlerini kırmak için ekeştirmek için bazen yarışa giriyor.

@Restoshaman ; Hocam bu son bu son diyerek ben iyiyim bilen bilir diyeceğine char ismini serverını söyle bir ss koy, seni nasıl hacklesinler yahu ? Mailinimi biliyor neyi biliyor davincinin şifresindeki gibi char isminden veya screen shotlarından şifren mi afişte olacak? Yapma gözünü sevdiğim varsa marifet bu budur deyip koy.

Böyle konularda herkes masanın üstüne koysun (fesat anlamayın lan :P) budur benim meziyetlerim desin. Ama eleşti,riye de açık olalım tabi. Yalan da söylemeyim ,türkler den çok imba uber pvpci çıkmıyor.

Herkes kendini iyi oynuyor zannedebilir bir ufak örnek: Geçen ay bir (abimizle) oyunda tanıştım. Çok iyi delikanlı bir abi idi yaşı da 30ları aşkındı elbette insan oyun bazında etmese bile yaş olarak hörmet ediyor ve olması gereken de budur zaten neyse.. Bu abimizle arenalara girdik ben resto druidimleyim, abimiz de hunter idi. Bir iki oyun baktım ben ilk cc chaindeyken abimiz keyboard turn backpeddle yapa yapa kacıyor sadece heal bekliyor trap yok kendini geriye atıyor ama belki de self heal+ det + reset cd + self heal+ det yapmak aklına gelmemiş. Zar zor bir kac healin burstunb ardından ben healing done sampiyonu olarak cıktım ama abimiz sadece kaçıyordu ve zoo burstu yapıp o biterse gene geri geri hoplaya hoplaya neşheyle coşuyordu. Manam 129 k ya gelince popişimden terler boşaldı. 'bu böyle olmamalı lan' dedim ve teslim oldum kadere. Abimiz bana mobilize oyna dedi biraz fırçaladı. Kaçmadığım ucmadığım yapmadığım cambazlık kalmadığı halde :) Şimdi ben gidip o abimize yaşı da bırak yaşıt da olsaydık, o insana 'Sus lan kılçık t2 li adamım rezil ettin beni bide mobilize diyon geri geri yürüp ok atıyon zamanında def cd acamıon hala ne diyon' desem elime ne gececekti? Güzelce 'böyleyken böyle böyle' diye açıklamak her zaman iyidir. Gerekirse kibarca kaçacaksın; ama bak kibarca. Evet türklerde ben bunu çok yaşadım ben de süper değilim ama yabancılarla oynarken daha iyi senkronize olup daha başarılı oluyorum mesela herkesin yoğurt yiyişi farklı o da ayrı bir gerçek.

Hatalarımızı bilmeli, başkalarının hatalarını da üslubuyla söylemeliyiz ama asla aslı astarı bilmeden insanlara da damga vurmamalıyız.

Konu jujinko tarafından 19 Mart 2013 - 10:19 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -1
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#40 Makber

Makber

Scout

• Members
  • 62 İleti

Yazma tarihi: 22 Mart 2013 - 12:13 ÖÖ

armory linkinden kullanicinin e-mail adresine ulasilabiliyor muydu? yoksa ben mi cok cahil kalmisim:)

hayir simdi armory de bir nick yazip aratsa, karakter hosuna gitse, direk hesabi calabilse zaten bu isle ugrasir mi adam?

hani cem yilmazin dedigi gibi hem ucup hemde biletli gosteri yapiyo olabilir mi?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı