İçeriğe git

Resim
- - - - -

5.2 ve ilerisi üzerine röportajdan özet bilgiler

• Please log in to reply
Bu konuya 24 yanıt gönderildi

#1 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 18 Mart 2013 - 05:10 ÖS

Ghostcrawler(Lead Systems Designer) ile yapılan röportajın tamamına buradan, özet bilgilerin aslına da buradan ulaşabilirsiniz.
  • Yeni karakter modellemeleri üstünde hâlâ çalışılıyor.
  • Pandaren ırkı yeni modellerin detaylılığına iyi bir örnek. Göz ve ağızlarını oynatabildikleri yüz animasyonları mevcut, yeni hareketlerin dışında parmakları bile ayrı olarak tasarlanmış.
  • Dwarf ırkının yeni modellemesi oldukça güzel olacakmış.
  • Defense of the Alehouse(yeni bir battleground) şu anda bir deney ve kesin bir çıkış tarihi yok.
  • Blizzard yakında görebileceğimiz battlegroundlar üstünde çalışıyor.
  • 5.3 yaması bize Siege of Orgrimmar'a bağlanacak hikayeyi anlatacak. Varian Alliance'ı toplayacak ve Horde'un üstüne yürüyecek.
  • 5.2 ve 5.3 üstünde 5.0 yamasına geçilmeden bile önce çalışılmaya başlanmış.
  • Blizzard artık bir sonraki ek paket için plan yapabilecek ve neler olacağının tohumlarını serpmek için yeterince ilerlemiş.
  • Oyunun free to play(bedava) olabilmesi için şimdikinden daha başarılı bir iş modeli olmalı ki bu durumda şu an için böyle bir şey olmayacak.

#2 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 18 Mart 2013 - 06:28 ÖS

lys falan bitsin direk wow oynuycam çok özledim :D
  • 0

#3 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 18 Mart 2013 - 06:33 ÖS

O biter üniversite gelir, üniversite daha yoğun valla. :)

#4 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 18 Mart 2013 - 06:34 ÖS

1/2 yıl uzatırım ne olucak :D
  • 0

#5 hzrhp

hzrhp

Sergeant

• Members
  • 90 İleti

Yazma tarihi: 18 Mart 2013 - 08:13 ÖS

İyi akşamlar arkadaşlar . Bu röportajı okudum da ırkların yeni modelleri geçiyor . Tam olarak yani undead , troll , orc , tauren tipleemlerinde komple degısıklık mı olucak?
  • 0

#6 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 18 Mart 2013 - 08:35 ÖS

Evet, daha çok poligona sahip ve sanırım daha iyi kaplamalı modellemeler gelecek. Lazımdı zaten hep, özellikler eller parmaklar falan çok gözüme batıyordu. Odun N. Elf ırkına da güzel bir şeyler yaparlar umarım, gerçi her türlü male oynuyorum onları. :)

#7 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 18 Mart 2013 - 08:38 ÖS

Nasıl olacak acaba çok merak ettim şimdi :)
  • 0
THE NORTH REMEMBERS!

#8 canguder

canguder

Scout

• Members
  • 207 İleti

Yazma tarihi: 18 Mart 2013 - 10:54 ÖS

yeni expansion ile eklerler herhalde. Bende Dwarfları çok merak ettim şimdi inşallah övdükleri kadar güzel olur
  • 0

#9 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 18 Mart 2013 - 11:08 ÖS

Son maddeye takıldım ben. Bahsettiği olay Titan kod adlı proje sanırım. Tüm WoW popülasyonunu ve daha fazlasını kendilerine bağlayacak yeni bir oyun çıkardıklarında WoW f2p olacak. WoW bitecek mi nasıl biter olayına da üstü kapalı da olsa tatminkar bir cevap verilmiş bence.
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#10 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 19 Mart 2013 - 01:32 ÖÖ

Resmi ekleyen
  • 1

#11 striztriew

striztriew

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 12 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2013 - 02:30 ÖS

Yeni karekter modellmesi felan gelince direk aklıma fps geldi ya :) şimdi bile ne hikmetse 50 60 larda geziyor o zaman yeni ekran kartı farz olur herhalde :) eline saglık hocam
  • 0

#12 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2013 - 02:47 ÖS

Oyunun free to play(bedava) olabilmesi için şimdikinden daha başarılı bir iş modeli olmalı ki bu durumda şu an için böyle bir şey olmayacak.

Şu son madde bile oyunun birgün f2p olacağının ispatı. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz demişler, amirim fiiilim livatama katılıyorum.
  • 0

#13 Stargazer

Stargazer

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 30 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2013 - 02:53 ÖS

Yeni modellerin nasıl olacağı hakkında ön bilgi edinebiliriz. Yeni Zandalar Trollerine ve Pandaria da ki Taurenlere benzeyen ırka bakaraktan.Tahminimce bu iki için bu ikisi aynı kalıcak.
Asıl benim ve tahminimce herkesin merak ettiği Siege of Orgrimmar ? Ally nasıl kendi arasında toplanıcak , Horde un üzerine yürüyecek ? Horde daki liderler Garrosh un düşürülmesi için Varian a yardım edicek mi ? Thrall nerde ? En önemlisi Siege of Orgrimmar dan sonra durum ne olucak ? Orgrimmarı alan Ally ( görünen o çünkü Garrosh inicek) Orgrimmar dan geri çekilicek mi ? Bir birleşme mi olucak yada ????
  • 0

#14 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2013 - 03:39 ÖS

Bence Garrosh'u indirip belki bir süre orada düzen sağlamaya çalışırlar(Amerika gibi :D) ama daha çok lore kısmında tartışılması gerek bunun. Koskoca şehir, orada kalırlarsa olmaz bence. Diğer liderlerle arası pek iyi değil, kim bilir? :P

#15 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 19 Mart 2013 - 04:10 ÖS

5.3 te savaş çıkacaksa ekmek falan alalım bari vendordan şimdiden.
Alliance gaza gelip Orgrimmara gelecek 'Benim kuzenlerim kurşuna kafa atıyorlardı abi' edasıyla dolaşacaklar belli ki.
Çok sıkılıyorum ben ya :/

Düzen: Gene hangi gerizekalı iktidarsız kompleksli herif eksi bastı? Hocam Allah aşkına çık deki ben bastım de ben sana uyuzum de benimn huyum bu de birden fazlaysanız bu bizim huyumuz diyin. Ne şimdi bu ya? Kendi arkadaşları boş boş cins cins yorumlar yaparken 'haklısın panpa' ama forumda biraz uyuz olduğu adamın postlarını görünce eksi. Azalarak bitin gidin ya, millete eksi vereceğinize oyunu öğrenin, insanların fikirlerine saygı göstermesini bilin ve önce kendi '+' ve '-' lerinize bakın. Hayır birgün ana bacı söveceğim karşıdaki de ister istemez lapin gibi atlayacak o şekilde bulacağım.. Ne malsınız ya işinize gelmeyen laf görünce eksi, sizin işinize gelmeyen bir espiri ne biliyim latife görünce eksi. Size mi yapıyorum lan sanki espiriyi özgür düşüncemi yazarken de eksi alacaksam sizin insanlığınıza tükürürüm...

Konu jujinko tarafından 20 Mart 2013 - 09:41 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -3
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#16 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2013 - 04:32 ÖS

• 5.3 yaması bize Siege of Orgrimmar'a bağlanacak hikayeyi anlatacak. Varian Alliance'ı toplayacak ve Horde'un üstüne yürüyecek.

5.3 den sonra mı siege of ogrimmar çıkıcak yoksa 5.3 de mi siege of ogrimmar olucak
  • 0

#17 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2013 - 04:43 ÖS

5.3 bir adım yaklaştıracak.

#18 berkoka

berkoka

Sergeant

• Members
  • 51 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2013 - 04:45 ÖS

İnşallah yeni sezon pvp itemleri gelmez yeni sezon pvp itemleri gelirse kafayı yicem :D tam bitiriyorum yenisi geliyor :D

Konu berkoka tarafından 19 Mart 2013 - 04:46 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#19 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 19 Mart 2013 - 05:03 ÖS

İnşallah yeni sezon pvp itemleri gelmez yeni sezon pvp itemleri gelirse kafayı yicem :D tam bitiriyorum yenisi geliyor :D

Gelcek tabi, ama bu sefer epic gemler de gelecek herzamanki gibi :P
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#20 Arkedeon

Arkedeon

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2013 - 06:43 ÖS

Son maddeye takıldım ben. Bahsettiği olay Titan kod adlı proje sanırım. Tüm WoW popülasyonunu ve daha fazlasını kendilerine bağlayacak yeni bir oyun çıkardıklarında WoW f2p olacak. WoW bitecek mi nasıl biter olayına da üstü kapalı da olsa tatminkar bir cevap verilmiş bence.

Titan projesinin WoWdan çok daha iyi olacağı fakat WoWun önüne geçmeyeceğini söylediler diye biliyorum. Bu nedenle konsola çıkma olasılığı yüksek öbür türlü şirket kendi WoW Killer oyununu yapmış olacaktır.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı