İçeriğe git

Resim
- - - - -

Hearthstone!

• Please log in to reply
Bu konuya 13 yanıt gönderildi

#1 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 22 Mart 2013 - 07:21 ÖS

Blizzard bugün PAX East'te son projesini duyurdu: Hearthstone!

http://youtu.be/QdXl3QtutQI

Hearthstone nedir?

Hearthstone, çoğu WoW oyuncusunun bildiği ve içinde az rastlanan eşya kodlarının çıktığı trading card gamein(Magic the Gathering gibi, biriktirilebilir kartlarla oynanan bir strateji oyunu) online versiyonu. Üstelik bedava ve zengin görsel içeriğiyle masa başında oynamaktan çok daha keyifli olacak.

http://youtu.be/vF_PdZybRJE

Hangi platformlarda çıkacak?

Hearthstone ilk başta Windows ve Macintosh platformlarında, sonrasında ise iPad için çıkacak.

Oynayabilmek için daha önce benzeri oyunları oynamış olmam gerekiyor mu?

Bu tarz oyunlar genelde karmaşıktır ve oyun hakimiyeti zaman alabilir. Hearthstone ise herkesin kolayca oynayabileceği "epik"(yapımcılar ısrarla bu kelimeyi kullanıyor) bir oyun olacak. Bilmeniz gereken her şeyi oyun size öğretecek.

Beta?

Şimdilik betaya katılım sadece US hesaplarına açık. Diğer bölgelerin de betalarının açılacağını umduklarını ancak şu anda kesin bir şey söyleyemeyeceklerini yazmışlar. Buradan betaya katılabilirsiniz.

Oyun hangi bölgelere açık olacak?

World of Warcraft'ta olan tüm bölgelere getirilmesi amaçlansa da detaylar belli değil.

Daha fazla bilgi için tıklayın.

#2 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 22 Mart 2013 - 08:03 ÖS

Çok sağlam küfür sıralamıştım ama sildim hepsini...

Diyeceğim tek şey alsın o kartları blizzz soksun müsait bir yerine... diablo3 rezaletinden sonra "dikseler" blizze para vermem!!!

• 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#3 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 22 Mart 2013 - 08:04 ÖS

Abi bedava bu oyun? :/ Kartları para ödemeden zamanla da açabiliyorsun.

#4 Beray

Beray

Sergeant

• Members
  • 87 İleti

Yazma tarihi: 22 Mart 2013 - 08:13 ÖS

Çıktığında severek oynanan ve büyük kitleli bir oyun olursa en azından beni yanıltacağı kesin :)
  • 0

#5 Esteva

Esteva

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 22 Mart 2013 - 11:18 ÖS

o değilde bitane wallpaper var Gnome la orc un kapıştığı cok güzel olmuş ya :D
  • 0

#6 gencos23

gencos23

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 23 Mart 2013 - 09:50 ÖÖ

abi magic the gathering gibi bi oyun yapmışlar. USA'de böyle oyunlar acayip fazla tutuluyor. Bence wow'dan sıkılanlar bu oyuna rağbet gösterir
  • 0

#7 Ashbender

Ashbender

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 23 Mart 2013 - 09:56 ÖÖ

arkadaslar benım merak ettıgım birşey var, bu yenı oyun 1 nisan sakası olabılırmı acaba ne dersiniz?:/ eger oyleyse cok sınırlenicem cunku benı bayag bı heyecanlandırdıda:)
  • 0

#8 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 23 Mart 2013 - 10:34 ÖÖ

Abi bedava bu oyun? :/ Kartları para ödemeden zamanla da açabiliyorsun.

Olay para değil zaten, olay blizzin söyleyip yap(ma)tıkları... güven birkez sarsıldımı kolay kolay eskisi gibi olmuyor.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#9 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 23 Mart 2013 - 10:40 ÖÖ

Aa benim aklıma gelmedi 1 nisan şakası ya. :/ Haklısın ama şaka da olsa insanların tepkilerine bakıp gerçekten yapma kararı alabilirler belki?

#10 Judicious

Judicious

First Sergeant

• Members
  • 353 İleti
  • LocationKaracabey, BURSA

Yazma tarihi: 23 Mart 2013 - 11:56 ÖÖ

Blizz in Dota2 ve LOL tarzı bi oyun cıkarması lazm ama Türkçe ve Türkiye serverı olmasn tabi. LOL TR server ı var giriyorsn 9 yasındaki cocuk sövüyo sana :D
  • 0

Resmi ekleyen

#11 Ashbender

Ashbender

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 23 Mart 2013 - 11:11 ÖS

şaka olabılcegını düşündüm ama boyle ugrasılmıs bı trailer hazırlarlarmı sizce? bide battle nette betayada katılabılınıyor, galiba şaka degıl:)
  • 0

#12 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 24 Mart 2013 - 12:04 ÖÖ

Yine de emin olmayalım, adamların her yıl daha inandırıcı olması gerek zaten. :)

#13 boratay

boratay

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 44 İleti

Yazma tarihi: 24 Mart 2013 - 01:36 ÖS

Blizz in Dota2 ve LOL tarzı bi oyun cıkarması lazm ama Türkçe ve Türkiye serverı olmasn tabi. LOL TR server ı var giriyorsn 9 yasındaki cocuk sövüyo sana :D

bahsettigin oyun blizzcon 2011'de duyuruldu fakat hala yapim asamasinda :D eski adi Blizzard DOTA; yeni adi Blizzard All-Stars

bu arada hearthstone'un saka oldugunu sanmiyorum adamlar trailer, internet sitesi gibi hazirliklar yapmis. oyun ici goruntuler bile var (aman aman grafikleri olmasa da) ayrica PAX East gibi bir fuarda tanitim yapilmis. bir de daha onceki 1 Nisan sakalarina bakinca hepsi 1 Nisan gunu aciklanmis.

eyyorlamam bu kadar.
  • 0

#14 Heroess

Heroess

Sergeant

• Members
  • 62 İleti

Yazma tarihi: 24 Mart 2013 - 02:00 ÖS

bunca zaman toplanan fanartların büyük katkısı olacaktır.Tralierde fanartlar var çünkü.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı