İçeriğe git

Resim
- - - - -

Bu Hangi Addon ?

• Please log in to reply
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

#1 qaxLie

qaxLie

Sergeant

• Members
  • 66 İleti

Yazma tarihi: 23 Mart 2013 - 12:44 ÖÖ

targete hamstrinq vurunca veya diğer skilleri kafasının üzerinde de çıkıyor. yardımcı olursanız sevinirim
  • 0

#2 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 23 Mart 2013 - 02:38 ÖÖ

tidy plates
  • 0

#3 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 24 Mart 2013 - 01:33 ÖS

Bu adama hala kötü diyenler var . kusura bakmasın kimse de 100 binler biliyor adamı güzelde videolar yapıyor . Kötü olsaydı 100 binlerce hayranı olmazdı videoda gördüğümüz gibi.
  • 0

#4 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 24 Mart 2013 - 02:34 ÖS

genelde ezik oyunculardan oluşan bi fan kitlesi olduğu için pek önemsenmiyo :)

Konu elrohir35 tarafından 24 Mart 2013 - 02:38 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#5 RLocksley

RLocksley

Sergeant

• Members
  • 74 İleti
  • LocationOutland

Yazma tarihi: 05 Mayıs 2013 - 03:16 ÖS

Kimse swifty için world best warrior demiyor zaten ama yaptığı videoları izlemeyi bildikten sonra bence çok eğlenceli videoları var izlerken çok keyif alıp eğleniyorum şahsen.Adamın asıl amacıda bu zaten oda bilir herkes gibi sadece zafer elde ettiği videoları koymayı.

Tabi kimilerinin beklentileri farklı sadece kestiklerini yayınlıcak liderlik ilan edicek yenilmezlik gösterisi yapıcak beklentileri öyle ne yaparsın onların oyunu metin2 , knight falan ama kendileri bunun farkında bile değil. :)

Bu adam gerçekten insanları nasıl eğlendiriceğini iyi biliyor.
  • 0

#6 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 05 Mayıs 2013 - 05:46 ÖS

Resmi ekleyen
  • 0

#7 Hodor

Hodor

Corporal

• Members
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 06 Mayıs 2013 - 12:09 ÖÖ

Afedersiniz ama adam 7/24 livestream yapıyor ve aylk 4.99$'a üyeleri var. Livestream'in en boş olduğu zaman bile 3k viewer var
  • 0

#8 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 08 Mayıs 2013 - 11:34 ÖÖ

ona bakarsan league of legends'ın dota 2'den ve diğer bütün oyunlardan çok daha fazla izleyicisi var ama dota 2 çok daha kaliteli ve yetenek isteyen bi oyun.ya da wow'dan örnek verelim bayadır wow stream izlemiyorum ama swifty gardaşımızı çıtır çerez niyetine yiyecek bir sürü multi r1 adamın daha az izleyicisi var.favorliere eklemek varken 5 dolar verip üye oluyolarsa bunu yapan kişi ya anasının babasının kartını aşırmış bi velet hayran ya da boş beleş ezik adamın tekidir muhtemelen,sonuçta hiç para vermeden de 1080p stream izleyebiliyosun.tamamen hitap ettiği kitle ile alakalı bi durum.nitelikli oyuncu sayısı da niteliksiz oyuncu sayısına göre baya bi az zaten.
  • 0

#9 Hodor

Hodor

Corporal

• Members
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2013 - 12:47 ÖS

Adam gamer house kurdu. Belki de bu yüzden para verip izliyorlardır. Sadece swifty için izlemiyorlar. Adamın sistemi çok güzel ve çok iyi stream/videolar çıkartıyor. Her oyuncuya özel kamerası, mikrofonu ve greenbox'ı var. Kameralar arası geçiş için yazılım üretmişler. Bir yandan kendini bir yandan Mercader'ı bir yandan da Ali'nin dans edişini izlettiriyor. Zaten hiç bir zaman ben iyiyim falan da demiyor. Ama gerçekten izlemesi zevkli. Ben 4.99 vermem ama verenler var. Belki veletler belki değiller. Her gün giveaway yapıyor ve razer ürünlerini dağıtıyor. Sub yapmış insanlar kazanırsa 2 katını veriyor (bu avantajdan dolayı sub yapan bile olabilir diye düşünüyorum).
  • 0

#10 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 12 Mayıs 2013 - 09:52 ÖÖ

ben ne diyorum sen ne anlatıyosun. he gülüm he gaming house ali dans ediyo he :)
  • -1

#11 Hodor

Hodor

Corporal

• Members
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 12 Mayıs 2013 - 04:51 ÖS

Ege reyiz ayıb oluyor.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı