İçeriğe git


Resim
- - - - -

5.3 ile ilgili bazı yenilikler


  • Please log in to reply
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1 Ezekeel

Ezekeel

    Genel Yönetici

  • Executives
  • 9.317 İleti

Yazma tarihi: 24 Mart 2013 - 08:13 ÖS

Kaynak: http://www.mmo-champ...R-Notes-Preview

Yeni battleground: Gold Rush

Valley of the Four Winds'te Alliance ve Horde, Pandaria'nın değerli kaynakları için savaşacak. Taraflar madenleri kontrol etmeye çalışırken bir yandan da kendi kaynaklarının çalınıp onlara karşı kullanılmasını önleyecek.

Yeni arena: Shado-Pan

Kun-Lai dağının tepesindeki Shado-Pan eğitim alanında olacak. Oyuncular kaplan heykelleri ve çitle çevrilmiş platformları kullanarak üstünlük elde etmeye çalışacak.

Yeni senaryo: Battle on the High Seas

Deniz savaşının ortasındaki factionınızın karşı factionı savuşturmasına yardım edin.

Yeni senaryo: Blood in the Snow

Bir Zandalar ajanı Dun Morogh'a sızdı ve Frostmane trollerini bir araya getirdi. Kralın şampiyonları Shimmering Ridge'i koruyan büyülü fırtınayı durdurduktan sonra kralın isteğiyle Moira kendi güçlerini onlara karşı komuta edecek.

Yeni senaryo: Dark Heart of Pandaria

Goblin mühendisler gizemli bir artifact bulabilmek için Vale of Eternal Blossoms'ta kazı yaparken tek bulabildikleri şey bela oldu ve bizzat Warchief tarafından yardıma çağırıldınız.

Yeni senaryo: The Secrets of Emberdeep

Emberdeep Caverns'a sızın ve Gob Squad'ın Durotar'daki gizemli bir kaybolmayı araştırmasına yardım edin.

Heroic senaryolar

Senaryoların küçük grupları zorlayacak nitelikte heroic zorlukları eklendi. Heroic senaryoların bitirilmesi Valor Point ve şansa bağlı olarak Raid Finder düzeyinde eşyalarla ödüllendirilecek.

#2 tadrenal

tadrenal

    Scout

  • Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2013 - 02:29 ÖÖ

Bunların dışında sınıflara da pek çok değişiklik var tabii. Genel olarak tüm buffların mana costları düşürülecek, raid finder'da üst üste loot almamışların şansı bir sonraki zarda yükselecek ve Resilience tüm karakterlerde %65 olacak ve gear'dan kaldırılacak. Aynı zamanda BG, RBG ve Arena'ların ilvl sınırı olacak.

Item Upgrade olayı geri gelmiş. Epic Itemler 250 valor karşılığında 4 ilvl artırılabilecek ve toplamda 2 kez upgrade yapılabilecek. Justice
için tek upgrade olacak ve 750 justice ile 8 ilvl artırılacak. PvP itemleri için bir detaylandırılma gelmemiş, yakında eklenir.

Dungeonda v
e raidlerde pet battle yapılabilinecek.

Pandariadaki otları ve madenleri toplamak için skill leveli gerekmeyecek, 1 lvl dan itibaren toplanabilecek ama daha az malzeme verecek.


En sonunda 3. talent build sistemi geliyor

Konu tadrenal tarafından 25 Mart 2013 - 10:52 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

  • 1
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı