İçeriğe git

Resim
- - - - -

Gaming mouse tavsiyesi gerekiyor...

• Please log in to reply
Bu konuya 27 yanıt gönderildi

#21 Beray

Beray

Sergeant

• Members
  • 87 İleti

Yazma tarihi: 08 Nisan 2013 - 06:51 ÖS

Önemli değil, eğer alırsan tecrübelerini yazabilirsen sevinirim. :)

G600 ü sipariş ettim vatandan ve şu an kargoda, bu hafta elime ulaşır inş. Olumlu yada olumsuz düşüncelerimi paylaşırım :)
Ama kafamda bir soru işareti var, bulunduğum ilçede ups kargo şubesi yok, bana nasıl ulaştırırlar ürünü? sorun çıkar mı acep :S
Bu konuda bilgisi olan bir arkadaş aydınlatırsa çok sevinirim :)
  • 0

#22 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 08 Nisan 2013 - 07:05 ÖS

Ulaştırırlar ama sana ulaşamazlarsa bir sıkıntı mı oluyordu neydi, öyle bir şeyler okumuştum adamların şubesi olmadığından. Bilmiyorum.

#23 Beray

Beray

Sergeant

• Members
  • 87 İleti

Yazma tarihi: 08 Nisan 2013 - 10:58 ÖS

Ben kredi yurtlar kurumunun yurdundayım da kapıda güvenliğe bırakırlar sanırım :D
  • 0

#24 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 27 Nisan 2013 - 06:06 ÖS

Evet , iyi veya kötü yorum yok mu hiç ?
  • 0

#25 froosty

froosty

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 21 Haziran 2013 - 02:24 ÖÖ

Bütçe belirtirsen harika olur. 80 TLye G300 120TLye Kana 200+ya Razer Naga
  • 0

#26 Penthesileia

Penthesileia

Sergeant

• Members
  • 50 İleti

Yazma tarihi: 22 Temmuz 2013 - 02:30 ÖÖ

Bugün logitech g600 aldım. Sol taraftaki tuşların eğimi sayesinde elin başka tuşlara gitmeden ve yanlış tuşa basmadan rahatça kullanabiliyorsun. 3 adet tuş kombini bulunması da birden fazla karakteri olanlar için değişik seçenekler sunuyor böylece tekrar ayarlaman gerekmeden tek tuşla farklı karakterler arasında geçiş yapıyorum. Eğer birden fazla bilgisayarda oynuyorsan diye bütün ayarların mouse ta saklanıyor tekrar ayar yapmıyorsun işin özü çok memnun kaldım tabi alışmam lazım daha bunlar ilk izlenimlerim. Razer naga dan en önemli fark açılı tuş yapısı ve 50 tl lik fark tabi razer naga kullanmadım o yüzden hakkında pek birşey diyemem ama g600 gerçekten parasının hakkını verecek gibi duruyor.
  • 0

#27 esat1986

esat1986

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 467 İleti

Yazma tarihi: 19 Ağustos 2013 - 10:39 ÖS

G700 bozuldu icin logitec Yurt disından g700s gönderdi logitec in farkı bu bence hic daralmadan basarım parayı g19 klavyenin yanınada bu gider logitec ten vazgeçmeyin bence
  • 0

#28 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 20 Haziran 2016 - 02:35 ÖS

Bu arada bir güncelleme yapayım kendi faremle ilgili. Birkaç aydır sol tıkta bir sorun var ve olur olmaz yerde tık kendisini salıyor, tekrar tıklıyor vs. Yoğunluktan tamire falan yollayamadım, klavyemdeki ekstra tuşlardan birisine sol tık özelliği atadım öyle kullanıyorum. Şimdi tamire yollasam bir süre o gelmeyecek, ne kadar tutacak onu da bilmiyorum. Yeni fare alırsam Logitech almayabilirim, bakalım.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı