İçeriğe git

Resim
- - - - -

Pandaren gidiyor, ihanet sistemi geliyor!

• Please log in to reply
Bu konuya 37 yanıt gönderildi

#1 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 06:38 ÖS

5.3 ile ilgili haberler çıkadursun, bu sırada lead content designer Cory "Mumper" Stocton, lead systems designer Greg "Ghostcrawler" Street ve Chris Metzen ilginç bir açıklamada bulundu.

Pandaren ırkı gidiyor!

Resmi ekleyen

Cory Stocton bu konuda "Pandaren ırkını oyuna koyduğumuz için pişmanız, ırkı duyurduğumuzda aldığımız tepkilerden bu yana bu konu üzerine sürekli düşündük ve Pandaren ırkının bir sonraki pakette yer almamasına karar verdik." şeklinde bir açıklama yaptı. Chris Metzen ise "Pandaren ırkı Mists of Pandaria eklenti paketinde kendilerine verilen görevi büyük bir başarıyla üstlendiler, yeni pakette ise tekrar birleşip barış içinde kayıplara karışacaklar. Devamıyla ilgili şimdilik ayrıntılı bilgi veremeyiz." dedi. Greg Street de Pandaren karakteri olanların mağdur olmayacağını, hepsine bedava faction change verileceğini ekledi.

İhanet sistemi!

Resmi ekleyen

Greg Street devamında "Pandaren ırkının hoşumuza giden ve kullanmaya devam etmek istediğimiz yanları da var. Örneğin ırkın tek bir factiona mensup olmama özelliği hem bizim tarafımızdan hem de oyuncular tarafından büyük ilgi gördü. Bu yüzden oyuna bir 'ihanet sistemi' getireceğiz ve oyuncular faction change mantığına benzer bir mantıkla ırklarını değiştirmeden taraf değiştirebilecekler. Her karakter bu değişimi yalnızca bir kez, son levelda, her ırka göre değişen bir görevler zinciriyle yapabilecek ve faction change sisteminden farklı olarak oyuncuların faction replerini baştan kasması gerekecek. Ayrıca karşı factiondaki aynı ırklar birbirleriyle oyun içinde anlaşabilecek ancak bu sadece chat ile sınırlı olacak. Ekibimizin çoğu şu anda 5.4 yamasına yoğunlaştığından bu proje hakkında bir süre fazla bir bilgi alamayacaksınız." diyerek herkesi şaşkınlığa uğrattı.

Pandaren ırkının oynanabilir bir ırk olmaktan çıkarılması için birçok değişiklik yapılması gerekecek. Şahsen "ihanet sistemi" hakkında da oyun dengesinin bozulabileceği üzerine bazı şüphelerim var. Siz ne düşünüyorsunuz?

1 NİSAN!

#2 Blackko

Blackko

Sergeant

• Members
  • 64 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 06:44 ÖS

Oyun iyice zivanadan cikti zaten
  • 0

#3 Borzum

Borzum

Senior Sergeant

• Members
  • 142 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 06:45 ÖS

1 nisaan!
  • 0
''What do rogues and noobs have in common? They both pick locks.''

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 06:50 ÖS

Bilemiyorum. Blizz zaten 1 Nisan şakası yaptı başka bir alanda, niye ikinci bir kez şaka yapsın ki? :/

#5 DasviDania

DasviDania

Senior Sergeant

• Members
  • 155 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 06:53 ÖS

yarın öburgün deathwing le alekstrasza evlenir boy boy çocukları olur , bunu da görürüz lore diye bişey kalmadı

Konu DasviDania tarafından 01 Nisan 2013 - 06:58 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

Huntress is nothing without a hunt, you're nothing without me.

http://eu.battle.net...edesbyrd/simple

RETIRED !

#6 Puff

Puff

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti
  • LocationTurkey

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 06:54 ÖS

İnandınızmı arkadaşlar :D çok vasat olmuş bence kim yaptıysa inanan salaktır
  • 0

#7 Borzum

Borzum

Senior Sergeant

• Members
  • 142 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 06:58 ÖS

yarın öburgün deathwing le alekstrasza evlenir boy boy çocukları olur , bunu da görürüz lore diye bişey kalmadı

• 0
''What do rogues and noobs have in common? They both pick locks.''

#8 wkdsog_kr

wkdsog_kr

Senior Sergeant

• Members
  • 196 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 07:13 ÖS

1 Nisaaan...
  • 0

#9 dagorak

dagorak

Sergeant

• Members
  • 50 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 07:13 ÖS

Tamamen ticari +progress/rank amacına döndü oyun gercekten loreye saygı var blizzard bu yüzden ödemeyi iptal eettirdim iyice saçmaladı
  • 0

#10 berkoka

berkoka

Sergeant

• Members
  • 51 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 07:16 ÖS

Afedersiniz ama oyunun içine ettiler artık bune her 5-6 ayda yeni sezon geliyor class ların skilleri değişiyor oyun bir türlü sabitlenemedi

Konu berkoka tarafından 01 Nisan 2013 - 07:16 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#11 Darking32

Darking32

Moderatör

• Moderators
  • 66 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 07:24 ÖS

Bir nisan şakası?
  • 0

#12 CihanKarabulut

CihanKarabulut

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 07:37 ÖS

1 nisan :)
  • 0

#13 berkoka

berkoka

Sergeant

• Members
  • 51 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 07:44 ÖS

1 nisan mı bu :/
  • 0

#14 boratay

boratay

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 44 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 07:45 ÖS

aahaha beyler sakin olun :D aciklama tarihini bugun diye farz ediyorum (01.04)
  • 0

#15 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 07:47 ÖS

1 Nisan şakası olduğunu sanmıyorum, Blizz zaten halihazırda bir şaka yapmış durumda. Daha önce hiç iki konuda şaka yapmadılar. :/

#16 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 07:57 ÖS

Şahsen ben ihanet sistemini sevdim. Pandalara zaten ilk duyduğumda karşıydım. End-game pve'den kurtulursa (ki buna uğraşıyorlar) oyuna geri dönme vakti gelmiştir derim.
  • 2
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#17 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 07:59 ÖS

Aslında zaten olabilecek bir şeydi, loreda da örnekleri yok değil. Zaten öncesinde böyle bir öneri gelmişti, karışıklık çıkmasından korkuyorlardı ama Pandaren ile karışıklık olmadıysa(tooltiplere faction falan da eklediler) bunda da olmaz sanırım. Blood Elf ile Ally, Night Elf ile Horde olmaya sabırsızlanıyorum.

#18 berkoka

berkoka

Sergeant

• Members
  • 51 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 08:07 ÖS

Aslında zaten olabilecek bir şeydi, loreda da örnekleri yok değil. Zaten öncesinde böyle bir öneri gelmişti, karışıklık çıkmasından korkuyorlardı ama Pandaren ile karışıklık olmadıysa(tooltiplere faction falan da eklediler) bunda da olmaz sanırım. Blood Elf ile Ally, Night Elf ile Horde olmaya sabırsızlanıyorum.

elf ler iyide düşünsenize stormwindde orklar taurenler org da gnome human çok karışık olur bg ye girersin kime dalacağını şaşırırsın .D
  • 0

#19 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 08:16 ÖS

Bir yandan yeni modellemeler üstünde çalıştıklarını söylemişlerdi, belki farklı factionlardaki aynı ırkların modellemelerinde bazı değişiklikler olur?

#20 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2013 - 08:22 ÖS

Günün 1 Nisan olmasından dolayı hiç inandırıcı gelmedi açıkçası olursa da hiç güzel durmuyor bence.Tabi Eze senin de günahını almayayım tarih kötü insan şüphe etmiyor değil hani :D

Konu Xelbelsel tarafından 01 Nisan 2013 - 08:24 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
THE NORTH REMEMBERS!

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı