İçeriğe git

Resim
- - - - -

Bu bir mezar mı?

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 illidanarthas

illidanarthas

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 06 Nisan 2013 - 12:38 ÖS

Arkadaşlar durotarın bir bölgesinde(orkların başladığı bölge)bir taş buldum.acaba bu taş bir mezar olabilir mi?Görev yaparken biraz ilerledim ve hidden path diye biryere geldim ve bu taşı gördüm.Resmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyen
  • -1

#2 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 06 Nisan 2013 - 12:47 ÖS

Hayır o bir mezar değil.

Bundan 2-3 yıl öncesine kadar, shamanlar totem büyülerini kullanabilmek için her tür elementin ana totemini çantalarında bulundurmak zorundaydılar. Bu ana totemleri de, kendilerini o elemente ispatlayarak alabiliyorlardı. Gördüğünüz taşlar bu elementlerin summonlandığı yerlerdi. Genelde gözden ırak gizli patikalardan ulaşılırdı, ya da bir dağın hiç çıkılmaz denilen yamacında olurdu. Hatta bazen dünyanın dört bir tarafından topladığınız malzemelerle yaptığınız iksirle görünür olurlardı. :)

Eğer bu elementlere kendini ispatlayamamışsan, o elementin totemlerini kullanamazdın.

Bak mesela, bu ateş totemlerini kullanabilmek için yapılan quest.
Her biri için tek tek uğraşırdık. 5-10 level de bir gelirdi bu questler.

http://www.youtube.com/watch?v=lNMshxYsx74

Video

Konu Powah tarafından 06 Nisan 2013 - 12:57 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Powah - Stream -  Off

Bir sonraki yayın için isteklerinizi Bu başlığa yazabilirsiniz.

#3 cmrownz

cmrownz

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 27 Nisan 2013 - 04:49 ÖÖ

mezarı andırıyor ama hafiften
  • 0

#4 erhan2142

erhan2142

First Sergeant

• Members
  • 230 İleti

Yazma tarihi: 24 Temmuz 2014 - 06:27 ÖS

Benzer şekilde Warlocklar da öyle her demonı istediği gibi summonlayamıyordu.

Önce bazı itemları topluyor sonra hangi demonı suumonlamayı öğreneceksen önce onu summonlayıp öldürmek gerekiyordu.

Hatırlıyorumda Succubus'u summonlamayı öğrenmek için Hearts of the Pure ( http://www.wowwiki.c...rts_of_the_Pure ) diyebir q vardı. Ne uğraştırmıştı 20 lvl halinle bineğe binmeden (O zamanlar binek için lvl 40 olmak lazımdı) yarım saat koşturup durmuştum q deki elemanı bulmak için.

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı