İçeriğe git

Resim
- - - - -

WoW ' a tekrar dönmelimiyim ?

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 hzrhp

hzrhp

Sergeant

• Members
  • 90 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2013 - 05:12 ÖS

Merhaba arkadaşlar oyunu baya zaman oynadım ve pek karakter bulamadım kendıme gore ama baya 90 level kastım bıraktım. Sımdı kımılerı WoWun bıttıgını soyluyor kımılerı hala oynanır dıyor . Baslayıp pısman olmakta ıstemıyorum kı prepaid aldın mı oynamassamda canım acır acıkcası . Tabı benımde oynayıpta zevk almamda baska bır konu yanı sureklı aksamları raıd falan yanı duzenlı oynanırsa aslında zevklı bır oyun ona lafım yok . Ama Blızzard WoW dan sonra yenı projelere el atmaya basladı hatta yenı bır oyun bıle yaptı . Sımdı merak ettıgım baslarsam acaba oyunun bıtme olasılıgı ne kadar yanı baslayıp kısa bır sure sonra WoW bıtmesı uzer benı acıkcası ve oyunun grafıgı cok sıkmaya basladı benı yanı karakterlerde yenılık olması sart oyunun grafık olrak yenılenmesı sart . Sımdılık sorularım bunlar sımdıden zaman ayırıp cevaplayan arkadaslara tesekkur ederım . iyi forumlar.
  • -1

#2 Kadim

Kadim

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2013 - 06:27 ÖS

grafik iyileştirmesi geleceğine yönelik haberler var ve bence sırf atmosferi için sonuna kadar oynanır. 90-100 lvl arası 2 genişleme paketi olsa 5-6 senesi var en az.
  • 0

#3 Oyuncu

Oyuncu

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2013 - 07:00 ÖS

benim düşüncem piyasada bu kadar çok çöp mmorpg varken wow her zaman oynanır
grafik olayına gelirsek şuan gayet hoş grafikler elbet 5.3 bazı şeyler değişicekti ama bi crysis 3 grafiği bekliyorsan zor

blizz her zaman yenilik peşinde yani yeni oyun çıkması wowu kapattık kardeşim anlamına gelmiyor diye düşünüyorum umarım yardımcı olabilmişimdir

Konu Oyuncu tarafından 09 Nisan 2013 - 07:01 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 lycra

lycra

First Sergeant

• Members
  • 270 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 09 Nisan 2013 - 11:29 ÖS

Sakına tekrar başlama. Ben 4 bucuk sene oynadım, zor bıraktım, ama inan bırakınca özgürlüğüne kavuşuyor insan. Çünkü bu oyun insanı asosyal yapıyor, bu oyun yüzünden dışarıdaki hayatı unutuyor insan. Zaten şu an oynayan bir çok tanıdığımda bırakmak istiyor ama guildlerde oldukları için ve progress devam ettiği için bırakamıyorlar ve tabiri caizse can çekişiyorlar resmen. Sosyal hayatları sıfır hepsinin maalesef.

Uzun lafın kısası, WoW asosyallığın başlangıcıdır, kesinlikle tavsiye etmiyorum.
  • 0

#5 safakck485

safakck485

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 23 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2013 - 02:38 ÖÖ

Ben sosyallığın .... koyuyorum ama wow da oynuyorum lycra o senin sorunun valla isteyen her türlü oynar
  • 0

#6 Kadim

Kadim

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2013 - 08:04 ÖÖ

asosyal insan her türlü kendini kaptıracak bir şey bulur, bu wow olur başka bir şey olur fark etmez. Her şey yerinde, zamanında ve tadında güzel.
  • 0

#7 berkoka

berkoka

Sergeant

• Members
  • 51 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2013 - 09:15 ÖÖ

Sakına tekrar başlama. Ben 4 bucuk sene oynadım, zor bıraktım, ama inan bırakınca özgürlüğüne kavuşuyor insan. Çünkü bu oyun insanı asosyal yapıyor, bu oyun yüzünden dışarıdaki hayatı unutuyor insan. Zaten şu an oynayan bir çok tanıdığımda bırakmak istiyor ama guildlerde oldukları için ve progress devam ettiği için bırakamıyorlar ve tabiri caizse can çekişiyorlar resmen. Sosyal hayatları sıfır hepsinin maalesef.

Uzun lafın kısası, WoW asosyallığın başlangıcıdır, kesinlikle tavsiye etmiyorum.

bu olay sadece bazı kişiler için geçerlidir ben bütün zamanımı wowa vermiyorum mesela bazen bir sınır koyuyorum hem wow oynayıp hemde sosyal olmak insanın elindedir.İlla sürekli wow oynayacaksın diye bir şey yok
  • 0

#8 hzrhp

hzrhp

Sergeant

• Members
  • 90 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2013 - 04:28 ÖS

Öncelıkle cevap veren yorum yapan butun arkadaslara tesekkurler . Sosyallık konusuna gelırsek bende arkadaslarla hemfıkırım yanı ınsan hayatını duzenlı yasadıgı surede asosyal olma sansı yok oyun zamanı oyun gezme zamanı gezme uyku zamanı uyku yanı boyle oldugu surece asosyallık olmaz neyse konu bu degıl . Oncelıkle galıba 5.3 patch de grafık yenılemesı gelıcekmıs racelere falan onu beklıcem yanı hosuma gıderse yenılenme tekarar donucem . Sımdı sorum ıse 5.3 patch cıkma zamanı yakın mı bellı bır tarıh varmı ?
  • 0

#9 Grikam

Grikam

Sergeant

• Members
  • 64 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 19 Nisan 2013 - 02:54 ÖS

Tahmini olarak söylüyorum 4-5 aya ancak çıkar.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı