İçeriğe git

Resim
- - - - -

Twisting Nether Lag Sorunu

• Please log in to reply
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#1 Oyuncu

Oyuncu

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2013 - 11:47 ÖÖ

Arkadaşlar uzun süreden beri orgrimmar'da npc'ler sonradan geliyordu vs ancak 2-3 günden beri drogan blight olsun nortrend olsun sadece npc'ler değil moblara saldırıyorum şak 2-3 saniye hiç bişey olmuyor hop bi anda mob'lar kesilmiş şekilde herhangi bir npc'ye gidiyorum tepki vermesi yine bi o kadar sürüyor yani lagdan oynanmıyor açıkcası bu herkezde böyle mi ? yoksa sıkıntı bendemi ?

Konu Oyuncu tarafından 14 Nisan 2013 - 11:50 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 MyCRY

MyCRY

Knight Lieutenant

• Members
  • 783 İleti
  • LocationArtvin

Yazma tarihi: 15 Nisan 2013 - 11:38 ÖÖ

Kalabalık servererde meydana gelen sorunlardan birdir, silvermoon serverinde boss keserken aynı sorunlar yaşanıyor , boss kesilmiş lot açılmış hatta süre dolduğu halde ben hala bosun canını %30 larda görüp atak yapıyordum
  • 0

#3 Oyuncu

Oyuncu

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2013 - 12:29 ÖS

peki bu olaylara blizzard bi çözüm bulmuyor mu acaba ?
  • 0

#4 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2013 - 03:13 ÖS

bu sorunla bende karşılaştım. anladığım kadarıyla sadece pandaria haritasında oluyor
  • 0

#5 Mcaa

Mcaa

Scout

• Members
  • 153 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2013 - 03:49 ÖS

ben northende girdikten sonra oyle bi sorun yasadım lag var sandım ilk bakısta ama main chara girdigimde sorunun haritada oldugunu gordum.
  • 0

#6 Oyuncu

Oyuncu

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2013 - 05:25 ÖS

bende nortrende'yim ne heartstone kullanabiliyorum ne mounte binebiliyorum öyle duruyorum ilerleyince başladığım noktaya geri atıyor dragon blight'tayım fakat orgrimmar ve northend dışında arkadaşlarımı aradım sordum sorun yok dediler :S
  • 0

#7 Tombalaci

Tombalaci

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 15 Nisan 2013 - 08:15 ÖS

Herkese iyi aksamlar. Bende aynı dertten muzdarip durumdayım. Sylvanas Alliance realimde oyuncuyum. Alt karakterimi kasarken aşırı derecede lag sorunu oluyor. 60 küsür lvl olduğum için outland'de kasıyorum daha doğrusu kasamıyorum. Main karakterimde yada alt karakterimde outland dışında sorun yaşamıyorum ama outland'de ne mob kesebiliyorum nede yürüyebiliyorum aşırı derecede lag var. Alt karakterde dungeon da kasarken sorun yok main karakterde bg yada raid sırasında sorun yok ama outland ızdırap oldu. Genel bir sıkıntı mı var acaba ? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim yabancı forumlara bakamadim ingilizcem yetersiz olduğundan kaynaklı. Şimdiden herkese teşekkürler. Sürç-i lisan ettiysek affola.
  • 0

#8 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2013 - 08:37 ÖS

Login ekraninda, soldaki duyuru penceresinde bu durumla ilgili bir yazi var.
Bu lag sorunundan haberdar olduklarini, sorunu asmak icin calisma yaptiklarini soylemisler.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#9 Oyuncu

Oyuncu

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2013 - 08:40 ÖS

çok ingilizcem yok anlamamıştım orda ne yazdığını ama teşşekür ederim bilgin için
  • 0

#10 Tombalaci

Tombalaci

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 15 Nisan 2013 - 09:18 ÖS

Çok teşekkürler. Benimde çok iyi ingilizcem yok vede hiç dikkat etmedim yazan yazıya zahmet oldu size tekrardan teşekkürler.
  • 0

#11 MyCRY

MyCRY

Knight Lieutenant

• Members
  • 783 İleti
  • LocationArtvin

Yazma tarihi: 16 Nisan 2013 - 12:46 ÖS

Eğer farklı yerlerde nob keserken , donuyorsanız yada fps düşümünden dolayı oynayamıyorsanız bu , oyundakı lagdan dolayı olmayabılır, bende northemde helfirede kasamıyordum , ordakı ortamın yoğunluğundan dolayı ekran kartı yada ram yetersizliğinden ı olduğunu anladım , her ikisinide deyişince , gayet hiç sorun yaşamadan oyuna devam ettim,
  • 0

#12 Oyuncu

Oyuncu

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 16 Nisan 2013 - 01:06 ÖS

walla usta 12 gb ram 256 bit kart var sanmıyorum sorun olcağını ama yinede sağolun bilgi için
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı