İçeriğe git

Resim
- - - - -

Valiant Knights (The Forgotten Sun) Tanıtım (Aktif) (Horde)

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 Tylath

Tylath

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2013 - 11:38 ÖS

_______ Hikaye ______

Başarı elde etmeyi hedefleyen, çeşitli sınıfları barındıran bir takımdı. Kökü Eversong Wood'ta bulunmaktaydı. Ana temel olarak, insanları Holy Light ile ilgili bilinçlendirmek, Horde'ye yardımda bulunmaktı. Fakat belli bir yol katletmeye çalışırken, insanların yardım etmemesi, negatif tavırları yüzünden ekip temelini atamadı. Bunun sonucu ekip lideri (Tylath) çeşitli kinler besleyerek insanlara işkence çektirmeye başladı. İşkence gittikçe sebepsiz, tutku ve zevk vermek amacıyla yapılmaya başladı. Bunun sonucunda (Tylath) ekibin dağılmasını istemedi ve hedefini değiştirdi. Şuandaki hedefi ekibini daha gelişmiş bir hale getirerek, Eversong Woodsta bir binada ilk adımlarını atmak.

-----------OOC Bilgilendirme-----------

Çoğunuz merak ediyorsunuzdur. " Neden Valiant Knights yazdıktan sonra "The Forgotten Sun" 'da yazdın? Hangisi şimdiki adı? Nasıl bir guild bu! " gibi aklınızda bulunan sorular olabilir. Sorunun cevabı şu. Valiant Knights şuandaki Guild'in ismi. Guildi levelling amacıyla kurmuştum. Dolayısıyla çok sayıda OOC memberimiz bulunmaktadır. Onlarada açıkladığım gibi guildin ismini değiştirip, Roleplay temelimi atacağım. Roleplay bölümümüzde 3 kişi bulunmaktadır (Ben dahil).

(1) Hakkımda (2) Katılmak için gerekenler.

(1) Ben Tylath, 90 level Warriorum. Horde tarafındayım. Ilevelim 477. İngilizce bakımından ufak tefek hatalar yaşayabiliyorum. Yani yeri geldiğinde grammer hatalarım oluyor. Onun dışında pek bir sorun yaşamıyorum.

(2) Katılmak için, Guildimizin RP kıyafetlerini alabilecek levele ulaşmış olmanız gerekmektedir. (20-90 Hiç farketmez, renk benzesin yeter.) Oyun içi ulaşabilirsiniz, yada burdan başvurabilirsiniz. Fakat, burdan başvurursanız, sizi In Character olarak Recruitlemem gerekmektedir. Öncelikle RP'nin temellerini bilmeniz gerekmektedir. MyRolePlay addonunun WoW'unuzda kurulu olması gerekmektedir. Eğer tüm bu gereksinimleri onaylıyorsanız, başvuru yapabilirsiniz :) Ve dediğim gibi. Lejyon'dan çok bir aile bile olabiliriz. Yani soy adlarımız aynı vs gibi. Daha kesinleşmedi. Başvuru sonrası önerilerinizi dinleyebilirim.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı