İçeriğe git

Resim
- - - - -

Bu addon hangisidir?

• Please log in to reply
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

#1 shadoworbz

shadoworbz

Senior Sergeant

• Members
  • 176 İleti

Yazma tarihi: 23 Nisan 2013 - 12:07 ÖS

Onceki actigim konudaki link yanlis verilmistir, altina yenisini yazdim fakat burayada yaziyim. Adama dot cc atinca ustunde cikiyor, nedir bu addonun adui? Yardim ederseniz sevinirim

• 0

#2 Antimage

Antimage

First Sergeant

• Members
  • 264 İleti

Yazma tarihi: 23 Nisan 2013 - 12:57 ÖS

Tidy Plates
  • 0

#3 Sugarfather

Sugarfather

Corporal

• Members
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 23 Nisan 2013 - 05:23 ÖS

yok degil başka birsey o
  • 0

#4 exburn

exburn

Sergeant

• Members
  • 99 İleti

Yazma tarihi: 24 Nisan 2013 - 01:42 ÖS

video bittikten sonra sol tarafta addons list var orayı açıp bakabilirsin bence :)
  • 0

#5 Antimage

Antimage

First Sergeant

• Members
  • 264 İleti

Yazma tarihi: 24 Nisan 2013 - 04:40 ÖS

Yok degil baska bisey o diyen arkadasa hitafen, tidy plates arkadasim.
  • 0

#6 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 25 Nisan 2013 - 01:33 ÖÖ

Bu addon Tidy plates değil. Tidy plates sadece kendine ait debufflari gösterior targette. Arkadaş benim gibi heralde başkasının attığı fear ı targetin üstünde görmek istior.hani onun süresi bitince bende kendi cc mi ataym.cc ler üst üste binmesin istior. NPA (Nameplates Advance)bunu yapabilir.ayarlaması çok zor ama. bide hata verebilir.5.1 de iken hata veriordu ben kapadm sonra kullanmadm. şu anda bende böle bi addon arıyorum bulunca yazarım olmadı npa ya bi bakarm. gene olmadı yapcak bişe yok.

Konu sempojax tarafından 25 Nisan 2013 - 01:45 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#7 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 25 Nisan 2013 - 02:37 ÖÖ

Gece gece açtm NPA yı kurdum tekrardan ve videodaki muhabbete benzer bi sonuç çıktı ancak bazı problemler var..5.2 ile addon hata vermior artk. Yanlız addonu yeni yükleyecek arkadaşlara bi uyarı bütün gününüz onu ayarlamakla geçebilir. Çünkü addon normal ayarlarıyla oynayabilmek mümkün değil. oldukça kullanışsız bi şekilde yerleşiyor oyuna.siz istediğiniz özellikleri kapatıp açarak bar ayarlarını yaparak istediğiniz kıvama getiryosunuz.

Konu sempojax tarafından 25 Nisan 2013 - 05:23 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#8 Antimage

Antimage

First Sergeant

• Members
  • 264 İleti

Yazma tarihi: 25 Nisan 2013 - 12:51 ÖS

Bu addon Tidy plates değil. Tidy plates sadece kendine ait debufflari gösterior targette. Arkadaş benim gibi heralde başkasının attığı fear ı targetin üstünde görmek istior.hani onun süresi bitince bende kendi cc mi ataym.cc ler üst üste binmesin istior. NPA (Nameplates Advance)bunu yapabilir.ayarlaması çok zor ama. bide hata verebilir.5.1 de iken hata veriordu ben kapadm sonra kullanmadm. şu anda bende böle bi addon arıyorum bulunca yazarım olmadı npa ya bi bakarm. gene olmadı yapcak bişe yok.

Tidy Plates te butun ayarlar mevcut,ayni target uzerinde kendi buff,debuff,CC yanisira digerlerinin CC,buff,debuff etc. gibi ozellikleri ayarlanabilir..Buyultup kucultulebilir,belirli speller eklenip cikarilabilir vs..

Sadece kendine ait buff yada debufflari gosteriyo diye bi olay yok,
  • 0

#9 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 25 Nisan 2013 - 12:57 ÖS

evet ama tidy plates de olmadı. Aura liste ALL Hammer of justice yazdm. girdim bg ye adamn biri digerne hammer attı. hiç bi tepki yok.ben atınca oluyor.ama başkası atınca olmuyor.sonra tidy platesin forumuna baktm. biriside aynı soruyu sormuş cevap olarakda şu anda sadece kendi debufflarını görebilirsin diğerlerini göremessin die bi şey yazıyordu.
  • 0

#10 Leo

Leo

Corporal

• Members
  • 164 İleti

Yazma tarihi: 25 Nisan 2013 - 02:11 ÖS

Platebuffs

Resmi ekleyen

Konu Leo tarafından 25 Nisan 2013 - 02:12 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#11 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 25 Nisan 2013 - 04:20 ÖS

aynen bu addon. yükledim oldu.gayet güzel. yanlız yarlama yapmak lazım gereksiz şeyleri de gösterior.adamın blood presence si açık devamlı kafasının üstünde gösterior.bunları kapamak lazm
5.2 sürümü
http://www.wowinterf...teBuff-Mop.html

Konu sempojax tarafından 25 Nisan 2013 - 04:27 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#12 Antimage

Antimage

First Sergeant

• Members
  • 264 İleti

Yazma tarihi: 25 Nisan 2013 - 04:35 ÖS

Tidy Plates de olmadi derken yapamadin mutemelen,tidy plates e manual code dahi girebiliyosun her turlu ayarlamalar yapilir.
  • 0

#13 Sugarfather

Sugarfather

Corporal

• Members
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 25 Nisan 2013 - 08:03 ÖS

Ben bilirim ben yaparım kral benim. Cok biliyo olsak zaten burda bilgi alısverısı yapmayız antı abı gıt dota oyna
Cok bilen cok yanılır

Platebuffs

Resmi ekleyen

Bilgi icin tesekkurler aranan addon budur cok saol dostum emegıne saglık
  • 0

#14 Antimage

Antimage

First Sergeant

• Members
  • 264 İleti

Yazma tarihi: 26 Nisan 2013 - 12:18 ÖÖ

Iyi aranan addon bulunduysa gidip dota oynayayim bende bari.
  • 0

#15 Leo

Leo

Corporal

• Members
  • 164 İleti

Yazma tarihi: 26 Nisan 2013 - 07:51 ÖÖ

dostlar faydalı oldu ise çok iyi
iyi oyunlar dilerim
  • 0

1 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı