İçeriğe git

Resim
- - - - -

Benm Paladinim konuşuyor,ateş ediyor,müzik dinliyor,küfür ediyor :D

• Please log in to reply
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

#1 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2013 - 03:41 ÖÖ

3 gündür GetOverHere Addonunu nasıl kendime göre şekillendirebilirim die uğraşıyodum ve sonunda ortaya muhteşem bişey çıktı.Aşağıdaki videoyu sonuna kadar izleyin.Bütün sesler oyun içidir.sesler skillere basınca çıkıyor ve fight a girince müzik çalıyor.çıkınca bitiyor.
Bu şekilde oyun oynamak çok hoşuma gitti artık sıkıcı fightlar bile çok zevkli oluyor.
Addonun içinde First Kill,Multiple kill gibi sound larda var .ben videoda kapamışım onları

Çıkan silah sesleri, Voice sesler, Çalan müzikler hepsi oyun içidir.Hiçbir program kullanılmamıştır. Get over Here addonun seslerini, efektlerini,müziklerini kendi istediğime göre değiştirdim
Main Class ım Paladin olduğu için bütün ayarlar sadece paladine göredir.
İçindekiler
Quake 3 weapons sounds
Jarvan and Garen's voice from LoL
Lich King
Jeraziah from Heroes of Newerth
Half Life 2 weapons sounds
13 farklı aksiyon müziği var combattan combata random olarak seçiyor istediğiniz kadar müzik yükleyebilirsiniz.
Videoda Devil May Cry - Lilith's club music (ilk track) ve Heatbeat-Gameover çalıyor. Başka fightlara girseydim başka müziklerde çalabilirdi.

Konu sempojax tarafından 01 Mayıs 2013 - 03:43 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -1

#2 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2013 - 04:17 ÖÖ

Hmm ilginç bir add-on :D
  • 0

#3 rukenau

rukenau

Scout

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2013 - 10:15 ÖÖ

bana cok sacma ve rahatsiz edici geldi
ama tabii herkes sevmek zorunda degil
  • 0
Resmi ekleyen

#4 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2013 - 10:21 ÖÖ

Çok ilginç bir add-on ama biraz saçma geldi :D
  • 0

For The Scourge ! 

#5 J3sz

J3sz

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2013 - 01:30 ÖS

http://www.curse.com...et-over-here-dk hacı sanırım addon bu :)

Sadee bunu indirsek tüm classlara göre ayarlayabiliyomuyuz yoksa classlar için tek tek alttaki linktenmi indirip yapıcaz (Warrior plugin vs)

Ha bide 2. olarak addon baya güzel :D ha bide ayarlarını yapmak kolaymı Warriorda charge atarken For DEMACIAAAAA! diye bağırmasını isterim veya duelloda Fatality çekmek

şu combat muziklerini istediğimiz zaman kapatabiliyomuyuz mesela combata girdik müzik çalsın istemiyorum

Ayrıca addonu kapatınca herşey eskisi haline dönüyomu yoksa geri döndürmek için yenidenmi yüklemek lazım oyunu ve son olarak müzik falan eklemesi zormu baya

böyle tonlarca program ondan ona çevir onu bunu yap felan gibi
  • 0

#6 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2013 - 02:54 ÖS

İlginç olmuş, paylaştığın için teşekkürler. Akşam paylaşayım bunu Fb sayfasında.

#7 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2013 - 03:17 ÖS

Valla herşeyiyle çok zordu.çünkü ben kendim çözmeye çlaşıtığım için baya zorlandım.ama anlatırsam kolayca yapılabilir.
mesela addonun müzikleri neye göre seçtiğini anlamam 3 saatimi aldı.
istediğim ses efektlerini bulana kadar binlerce ses dinledim video izledim. ses efektlerini bulurm ya kolay iş die düşünmüştüm ama değilmiş.

bütün açma kapama ayarları addonun simgesine tıkladığınızda açılıyor.o anlamda bi sıkıntı yok.mesela arenalarda müziği kapatın dikkat dağıtıyor çünkü.AMA Radilerde çok zevkli oluyor. Dg lerde de pek beğenmedm devamlı kombata girip çıktığımız için müzikler yarıda kesilior .anladığım kadarıyla fight uzun sürünce çok zevkli.

bide o kadar ses hiç kasma donma flan yaptırmıyor.en çok ona sevndim 0 sıkıntı yani.Addonda hata vermiyor.

Addonu ben wow interfaceden indrdm. sonra da clasınıza göre pluginlerini indirin.ama addonun içinde binlerce ses var ama hepsi iğrenç ya. sanırsınızki teyipten mikrofonla kaydedip oyuna koymuşlar. acaip kalitesiz.

Nasıl yapıldığını merak eden çok olursa bi anlatım videosu çekeblirim.
  • 0

#8 J3sz

J3sz

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2013 - 05:13 ÖS

Vallaha çekip koyarsan çok hayra geçer :) öncelikle yapıcağımı diyim combata girince bi mortal combat müziği çaldırırız (random çalıyo dediydin 1 tane müzik olursa hep o çalar ozaman,zaten kısa fightlerde habire kesilceğinden dungda falan kapatırık müziği sorduğum oydu ) Kill aldığında bi fatality sesi gelsin (çok fazla karışık görüntülü efekte gerek yok) üstüne bide warriorda charge basınca DEMACİAAA !!! diye bağırıcak dragon roarda This is SPARTAAA !!! 1-2de bladestorma falan dotadan koydukmu yeter.Ben bu gazla bırak dungeonu raid bossuna bile tek girerim :D

Sorduğum karışıklık meselesi tam şöyle

belki bilirsin telefonlarda (nokia) symbian yazılımlarına girdinmi iş karışıyor hele yazılımları kendin imzalaman gerekiyosa tonlarca program ordan onu yapıyosun falan

senin dediğin zorluk programın ayarları karışıksa o hallolur yav :D veya müzikleri bulup onun istediği uzantıya çevirmekse mp3 falan oda kolay dotanınkiler için www.zedge.net var orda baya ringtones var

Not:Abi gareninkileri nerden buldun ya oyunun dosyalarından falanmı yoksa internettenmi

Konu J3sz tarafından 01 Mayıs 2013 - 05:14 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#9 RLocksley

RLocksley

Sergeant

• Members
  • 74 İleti
  • LocationOutland

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2013 - 06:18 ÖS

güzel ve eğlenceli gibi gözüküyor tabi uzun süre oynadıktan sonra büyük ihtimal beni sıkar.Fakat jarvan reyiz çok güzel olmuş :)
  • 0

#10 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2013 - 08:38 ÖS

Addonu yükleyip bi bakmadın heralde. Orjinal hali ile kullanırsan zaten Full Mortal Kombat teması var.Fatality sinden müziğine kadar herşeyiyle senin istediğin gibi. Ama ben beğenmedim Mortal kombat temasını

Ya uzun süre sıkar büyük ihtimal ama müziği değiştirirsin sesleri değiştirirsin.İstersen kendi sesini ekleybilirsin :D
Ama bi deneyin görün yani hoşunuza gidecek.
O çok sıkıldığım LFR lar artık çok fena sardı beni ya

Konu sempojax tarafından 01 Mayıs 2013 - 08:41 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#11 J3sz

J3sz

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 01 Mayıs 2013 - 09:08 ÖS

Abi bu ay içinde geri başlamayı düşünüyorum böyle bi konu görmüşken 1 ay sonra hortlatmıyım dedim :) ne merak ettiysem sordum görmeden :)

o mortal combatı fotolarından görmüştüm addonun ilk bakışta karışık geliyorda fena bişeymiş addon

triallerde sanırım addonlar işlemiyor işleseydi şimdiden yapardımda tüm ayarları hazır boş vaktim varken
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı