İçeriğe git

Resim
- - - - -

Roccat Kave kullanan var mı hiç ?

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 06 Mayıs 2013 - 10:23 ÖS

Merhaba , hem oyun oynarken hem film izlerken hem de müzik dinlerken güzel ses kalitesi olan özellikle 5.1++ olan kulaklık arıyorum . wow dan 2 tane yabancı arkadaşım roccat kave'i önerdi ben de araştırdım türkiye de bulamadım satan yer varsada stokta yok

önerebileceğiniz kulaklıklar var mı varsa neden öneriyorsunuz yani ses kalitesi vs nasıl

roccat kave kullanan varsa aramızda yorumlarını yazarsa sevinirim

hoşçakalın
  • 0

#2 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 07 Mayıs 2013 - 03:48 ÖS

Philips'in Teknosa gibi mağazalarda çok güzel kulak içine geçen modelleri var. Biraz daha pro daha sesin içinde hissedeyim kendini diyorsan da genelde djlerin kullandığı 150-400 tl arası kulaklıkları bulabilirsin. Teknosada vardı.

Benim sana tavsiyem 50-60 tl aralığında sony veya philips modelleri işini yeterince görecektir. Zaten adam gibi ses ancak 30 tl üstü modellerde iyi kalitede olmaya başlıyor.
  • 1
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#3 Beray

Beray

Sergeant

• Members
  • 87 İleti

Yazma tarihi: 07 Mayıs 2013 - 08:43 ÖS

sennheiser derim ben ;)
  • 0

#4 Droop

Droop

Legionare

• Members
  • 572 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 07 Mayıs 2013 - 08:46 ÖS

Fps oynayan biri olarak önerim Kave'i boşver. G35 ya da G930 alabilirsin.
  • 0

#5 restoshaman

restoshaman

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti
  • LocationStormwind

Yazma tarihi: 07 Mayıs 2013 - 11:26 ÖS

Philips'in Teknosa gibi mağazalarda çok güzel kulak içine geçen modelleri var. Biraz daha pro daha sesin içinde hissedeyim kendini diyorsan da genelde djlerin kullandığı 150-400 tl arası kulaklıkları bulabilirsin. Teknosada vardı.

Benim sana tavsiyem 50-60 tl aralığında sony veya philips modelleri işini yeterince görecektir. Zaten adam gibi ses ancak 30 tl üstü modellerde iyi kalitede olmaya başlıyor.

Kulak içi olanları sevmiyorum . Kulağı kaplıcak şekilde olursa daha iyi oluyor.

sennheiser derim ben ;)

sennheiser oyuncu kulaklıkları daha pahalı :D ama sennheiser'in kalitesini bilirim.

Fps oynayan biri olarak önerim Kave'i boşver. G35 ya da G930 alabilirsin.

nerdeyse aynı fiyat onada bir bakarım

neyse teşekkürler yorumlar için.
  • 0

#6 Beray

Beray

Sergeant

• Members
  • 87 İleti

Yazma tarihi: 08 Mayıs 2013 - 02:39 ÖÖ

Ekonomik yönden sıkıntın yoksa bnm önerim ideal :D
  • 0

#7 Grikam

Grikam

Sergeant

• Members
  • 64 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 08 Mayıs 2013 - 07:09 ÖÖ

Bence o kadar açılmaya gerek yok eğer sadece oyun oynayacaksanız. Ben Philips SHM 1900 kulaklığını kullanıyorum. Hem voice chat de hem de ses olarak kaliteli. Fiyatı da gayet uygun.

Konu Grikam tarafından 08 Mayıs 2013 - 07:09 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#8 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2013 - 10:56 ÖÖ

Kulak içi olanları sevmiyorum . Kulağı kaplıcak şekilde olursa daha iyi oluyor.

sennheiser oyuncu kulaklıkları daha pahalı :D ama sennheiser'in kalitesini bilirim.

nerdeyse aynı fiyat onada bir bakarım

neyse teşekkürler yorumlar için.

60 TL YE electro worldde ve teknosada bulabilirsin philipsin (pilot kulaklığı şeklinde) modellerini. Kulağı güzel kapatıyor müzik ve ses kalitesi şahane nişanlım kullanıyordu o modellerden gayet güzeldi. Özellikle baslı sesleri daha bir değişik veriyor. Çok daha farklı deneyimler için en az 150tl gözden çıkarman lazım yazık günah bu 60tl civarı olanlar yeterli bence. Zaten ses mühendisi olmak lazım üst modellerdeki ses kalite farkını anlamak için ya da takıntılı :P
  • 1
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı