İçeriğe git

Resim

[En Ekonomik] RBG Boost 1800/2000/2200/2400/2800 - Bakmadan Geçme

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 WILT

WILT

Senior Sergeant

• Members
  • 137 İleti

Yazma tarihi: 11 Mayıs 2013 - 03:30 ÖÖ

Arkadaşlar merhaba, (LÜTFEN TÜM MESAJI OKUYUN!)

[font='trebuchet ms', ', helvetica, sans-serif} ']Conquest capinizi olabildiğince yüsekseltin![/font]

[font='trebuchet ms', ', helvetica, sans-serif} ']Daha iyi oyuncularla oynama fırsatı bulun![/font]

[font='trebuchet ms', ', helvetica, sans-serif} ']En iyi gearlara sahip olun![/font]

Öncelikle son zamanlarda artan RBG boost merakanın farkındasınızdır. Bu bağlamda bu hizmeti düzgün bir şekilde sunan grupları Türk oyunculara ulaştırabilmek amacıyla bu konuyu açıyorum. Servisimiz hem HORDE hem de Alliance factionında bulunan EU serverlarında barınan karakter içindir.

Resmi ekleyenResmi ekleyen Resmi ekleyen

Rating değerleri ve fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Resmi ekleyen

[font='trebuchet ms', ', helvetica, sans-serif} ']0 - 1800 Rating - 190 TL[/font]
[font='trebuchet ms', ', helvetica, sans-serif} ']0 - 2000 Rating - 240 TL[/font]
[font='trebuchet ms', ', helvetica, sans-serif} ']0 - 2200 Rating - 300 TL[/font]
[font='trebuchet ms', ', helvetica, sans-serif} ']0 - 2400 Rating[/font] (Grand Marshall / High Warlord Title'ı dahil tüm pvp rank titleları) [font='trebuchet ms', helvetica, sans-serif]- 350 TL[/font]
[font='trebuchet ms', ', helvetica, sans-serif} ']0 - 2800 Rating[/font] (Hero of The Alliance / Horde Title'ı) [font='trebuchet ms', ', helvetica, sans-serif} ']- 420 TL[/font]

Resmi ekleyen

Satış güvenliği hakkında biraz bilgi vermek istiyorum;
Öncelikle eski bir WoW-Turk üyesiyim. Daha önce Cataclsym başında main accimi sattım sıkıntısız. Bunun dışında hep alımlarım oldu.

Resmi ekleyen

Servis hakkında;
Daha önce böyle bir konu geçtiği için üzerine basa basa söylüyorum ki, ben resellerım. Servisi sağlayan grup ile birinci dereceden kontak halindeyim. Grup kendileri satış yapmıyor, ancak resellerlara satış yapıyor ve dolayısıyla resellerlarla muhatab oluyor. Bu aşamada boost başlangıcından sonuna muhatabınız ben olacağım ve tüm istek ve sorunlarınızla bizzat ben ilgileneceğim.

Resmi ekleyen

[font=arial, helvetica, sans-serif]Karakter ve account güvenliğiniz hakkında;[/font]
Arkadaşlar mesajımın tüm kısmanda olduğum gibi bu konuda da son derece şeffaf ve dürüst olmaya çalışacağım. Öncelikle boost yöntemi olarak wintrade kullanılmaktadır. Wintrade sistemi RBG boost satan firmaların hemen hemen yüzde %90'nın kullandığı bir sistemdir. Gerçekten karakterle oynayarak gerçek rakiplerle karşılaşarak boostlanan mmrlarda tehlikeli olabilecek account-sharing opsiyonu vardır ve söz konusu bu hizmetleri genelde kendi aralarında başarılı olan ve ek gelir kazanmak isteyen arkadaş grupları yapmaktadır. Ancak hiç bir zaman wintrade kadar hızlı, garanti (mmr olarak) değildir. Wintrade yönteminde tek yapmanız gereken bir akşamınızı ayırmak, kendi karakterinizi oynarak.

Resmi ekleyen

Merak edilen kısma gelirsek, evet, wintrade oyun kurallarına göre legal değildir. Ve yakalanıldığı takdirde ban sebebi olmasa dahi achievmentlarınızı kaybetme, istatistiklerinizin sıfırlanması gibi sıkıntılar ile karşılaşabilirsiniz. Ben şahsen bu konuda yakalanan kimseyi görmedim. Büyük ticaret forumlarının yaklaşık 3-4 senedir sıkı takipçisiyimdir ve böyle bir vakayla karşılaşmadım. Bunun sebeplerinden bir kaçı, oyun moderasyonu Blizzard'ın ABD'deki kadar sıkı değil EU tarafında. US serverlarından bu olaydan yakalanan olduğunu okudum, ancak daha başka bir çok bu tarz legal olmayan olaylarda (unmerged account vs) genelde yakalanan kısım US serverlarındakiler oluyor. Yine de kapanış cümlem olarak belirtmek istiyorum, söz konusu hizmet oyun kurallarına resmi olarak aykırı olduğu için, risk almaktasınız ve riskiniz tamamen kendinize aittir. Ücret iadesi maalesef yapamamaktayım.

Çalıştığım ekip yüzlerce kişiyi sıkıntısız bir şekilde istenilen mmrlara çıkarmışlardır.

Resmi ekleyen

Ödeme Yolları;
EFT ve Havale yolu ile,
Paypal ile.

Resmi ekleyen

İletişim ve daha detaylı bilgi için;

E-Posta: [email protected]

Skype: (Özel mesaj ile ulaşınız ya da buraya yazarsanız özel mesaj ile göndereyim)

Tel.: +90 533 519 40 99 (gün içinde ve gece 1'e kadar her gün ulaşabilirsiniz)

Yönetici arkadaşlarım konunun aslını yanlışlıkla Ticaret Diğer'e açmışım, buraya copy paste yapayım diyince de geçmedi. Size zahmet o konuyu buraya taşırsanız memnun olurum.

İyi çalışmalar, kusura bakmayın. :)

Konu WILT tarafından 11 Mayıs 2013 - 03:29 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -1

#2 comenstyle

comenstyle

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 11 Mayıs 2013 - 05:41 ÖS

ö.m atamıyorum mesaj sayım yetersız oldugundan 2,2 k ratıng için 200 tl verebılırım .uygunsa ö.m ile gerı donus yapınız
  • -1

#3 WILT

WILT

Senior Sergeant

• Members
  • 137 İleti

Yazma tarihi: 11 Mayıs 2013 - 08:42 ÖS

Hocam maalesef fiyatlar sabittir ve pazarlık payı yoktur, eğer toplu alım olmayacaksa elbette. Asıl mesajımda belirtmediğim için özür diliyorum.
  • -1

#4 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 10 Haziran 2013 - 11:42 ÖÖ

Yalnız şu cümleyi de eklemenizi isterim:
'RBG boost yapılan kişilerin işlemleri sıkıntısız bitmiş olsa da birgün herhangi bir nedenle -report, gm lerin kendi tespiti, onca ratinge rağmen birinin sizin oyunculuğunuzla ilgili şüphe duyması halinde gerekli yerlere şikayet etmesi, armory yi birçok kişinin görerek gün içinde alınan 3 ten fazla titlenin şüphe uyandırması gibi çok ciddi bir risk- title ve achivementlarıyla birlikte edindikleri elite itemler ellerinden alınır ve gerektiğinde yaptırım da uygulanabilir.

Ayrıca eu serverında boostu alandan çok boost hizmetini vereni banlıyorlar, fakat bu işlerin riski wow hayatınız boyunca sürer. Boost hizmeti alacaklar bunu da bilsinler istiyorum. Örneğin 2 sene geçtikten sonra birden ansızın titleınızı bulamazsanız bilin ki bir şekilde report edilmiştir. Item o süreden sonra can yakmaz da o titlenin gitmesi can yakabilir ve işin ucunda insanlara rezil olmak da var.

Bilgilerinize,

Not: Amacım tam bir bilgi vermekti. Herhangi bir provoke amacı gütmemekteyim
  • 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#5 NYankees

NYankees

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 20 İleti

Yazma tarihi: 19 Haziran 2013 - 05:59 ÖS

GM title ( 2400 rating ) almak istiyorum. Skypeınızı özelden atarsanız memnun olurum
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı