İçeriğe git

Resim
- - - - -

WOW 1 WOW 2 ACCOUNT YARDIM

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 dordi11

dordi11

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 12 Mayıs 2013 - 10:46 ÖÖ

Merhaba Arkadaşlar İzninizle Söyle Anlatayım Ben Oyunu İlk Alığımda Classic İle Başladım ve karakterimi 35 lw kadar kastım ama sürem bitti ve add game key yaptım ve yaptıktan sonra wow 2 account açıldı fakat 1 karakterlerim wow 1 accountda onada giremiyorum lütfen yardım edin wow 1 pasif gözüküyor ama wow 2 aktif fakat wow 2 de karakterim yok nasıl yapabilirim lütfen yardım edin teşekkürler.
  • 0

#2 Miorled

Miorled

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 12 Mayıs 2013 - 10:52 ÖÖ

add game yaparak sanırım yeni bir wow oyunu aldın oda wow 2 olarak kaydoldu.wow 1 hesabına game time alman gerekliydi.şimdi ya wow1 hesabına game time alacaksın wow 2 boşa gidecek yada wow 2 ile devam ediceksin.
  • 0

#3 dordi11

dordi11

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 12 Mayıs 2013 - 12:05 ÖS

peki wow 2 yada wow 1 sile biliyormuyuz yada karakterleri transfer edebilirmiyiz.
  • 0

#4 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 12 Mayıs 2013 - 05:44 ÖS

Silemiyorsun ama ticket atıp şansını deneyebilirsin belki silerler. Karakter transferi yapabiliyorsun ücretli. battle.net e girip bi baksana wow1 ve wow2 nin altına ne yazıyor standard edition yazar bide starter edition. wow1 ve 2de hangileri yazıyor bak bi
  • 0

Bıraktım yokum

#5 Kungfupriest

Kungfupriest

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 45 İleti

Yazma tarihi: 14 Mayıs 2013 - 03:55 ÖS

benim başımada geldi canlı yardımla hesapları ayırabiliyorsun :)
  • 0

#6 caramioben

caramioben

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2013 - 02:35 ÖS

bende de war wow1 ve wow 2 asıl karakterim wow2 de ve wow1 starter edition olarak gözüküyor. Ben wow1 e key alsam oynama süresi yüklesem bir arkadaşım aynı anda benle girebilirmi oyuna ben wow 2 o wow 1 ? aynı server ve aynı yerde kalabilirmiyiz bilgisi olan varmı birde wow2 deki yaptıklarım mesela birtakım özellikleri açma falan bu wow1 i etkilermi ?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı