İçeriğe git

Resim
- - - - -

The August Celestials Reputation

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 mikrobiotiq

mikrobiotiq

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 27 Mayıs 2013 - 08:13 ÖS

Merhaba arkadaşlar
öncelikler uzun süre oyunu tanımak için meslekler karakterler derken ugraştım anlamadım kısım ise bu reputation 10 tane exalted yaptım bunda takıldım .

The August Celestials Reputation exalted yapmam gerekiyor ve şuan honored bile olmadı diyebilirim günlük görevleri yapıyorum ama bulabildigim en fazla 5 10 görev ve bu şekilde baya bi uzun sürer sanırım daha kısa bi yolu var mı yoksa normaldede böylemi herkezde bunun görevlerini zygor addon başka farklı addonlarda dendim sitelerden araştırdım gösterilen yerlerde görev yok yada onların görevlerini açmak için hangi reputationları exalted yapmam gerek böyle bişey var sanırım bilgisi olanlar bilgilendirebilirse güzel olur :)

hazır aklıma gelmişken bunuda soriyim pandariyadaki Barnaby Fletcher! kaldırıldımı bi ara görmüştüm ama kulanamıyordum görev ilemi açılıyor :D

iyi oyunlar iyi forumlar :)

Konu mikrobiotiq tarafından 27 Mayıs 2013 - 11:59 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Nepharel

Nepharel

Sergeant

• Members
  • 58 İleti
  • LocationOrgrimmar

Yazma tarihi: 28 Mayıs 2013 - 03:27 ÖÖ

En zor repu kasılan yer August Celestials açıkçası ben de çok zorlanmıştım ta ki Warbringer/ Warscoutlar gelene dek. Yalnızca günlük 3-4 dailysi var oranın. Tek başına Warscout kesebilirsin 1k repu itemları düşürüyor. Klaxxi, August, Golden Lotus ve Shado Pan düşürüyor. Grupsanız Warbringer avlayabilirsiniz, blood dk ile sololayabilirsin hatta, ben sololayabiliyorum. Ayrıca warbringerdan 2-3 repu itemı ile binek düşme şansı da var 3 adet. :)
  • 0

#3 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 28 Mayıs 2013 - 08:38 ÖÖ

sıkıntı revered olana kadar. Zor diyorsun ama inan bugün kasması çok kolay. Bu repleri ilk zamanlarda kasanlar anlar beni. Şimdi günlük dungeon ve senaryo yapıp rep alabiliyorsun. En önemlisi revered olunca agust celestial vendorundan alınan bu item sayesinde günlük kastığın rep 2 katına çıkıyor. Revered olduktan sonra işin çok kolay. Nepharel arkadaşımızında dediği gibi zandalari warscoutları farmlayabilirsin Shado-pan , Agust Celestial , Golden Lotus ve Klaxxi repleri atıyor.
  • 0

#4 mikrobiotiq

mikrobiotiq

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 29 Mayıs 2013 - 10:08 ÖÖ

teşekkürler arkadaşlar
herkez peşinde onların pusuya yatıyolar resmen :D
12 saat içinde 20 tane görebildim ama 10 tanesini kesebildim adamalr parti şeklinde özellikle orda bekliyolar hehe :)
  • 0

#5 Hedgehog-

Hedgehog-

Scout

• Members
  • 129 İleti
  • LocationOrgrimmar

Yazma tarihi: 29 Mayıs 2013 - 02:39 ÖS

Arkadaşlar şöyle bir hazırladım umarım yardımcı olur :) :)

Zandalari Warbringer Zones
http://i40.tinypic.com/1zd9myt.jpg

Zandalari Warscout Zones
http://i41.tinypic.com/dw3psh.jpg
  • 0

#6 mikrobiotiq

mikrobiotiq

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 29 Mayıs 2013 - 08:51 ÖS

sağol yinede ben nerde çıktıklarını buldum zaten büyük olanı ölmeden digeri çıkmıyor büyügünüde tek kesemiyorum artık günlük görevdi filan derken bi şekilde atlatıcam :)

Konu mikrobiotiq tarafından 31 Mayıs 2013 - 09:08 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı