İçeriğe git

Resim
- - - - -

Oyundaki ilk ölüşünüz?

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 OzeL

OzeL

Genel Yönetici

• Administrators
  • 948 İleti

Yazma tarihi: 13 Haziran 2013 - 03:05 ÖÖ

İlk wow'a başladığımda ilk ölümüm undead başlangıcında mezardan cıkarcıkmaz dısarda gezinen level 1 fare tarafından ölerek olmuştu.. O gün anlamam lazımdı warrior ile yıllarca acılar çekeceğimi..

Sizlerde paylaşın ilk ölüm anınızı bakalım neler cıkacak :))
  • 1

#2 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 13 Haziran 2013 - 09:48 ÖÖ

blood elf başlangıç yerinde bi quest var yüksek merdiven gibi biryere çıkılıyor. Arkadaşla ordaki questi yaparken " Going Down ? " diye birşey var aşağı atla demişti ve bende atladım. Achie patlamamıştı =))
  • 1

#3 frostmourne

frostmourne

Sergeant

• Members
  • 80 İleti
  • LocationOrgrimmar

Yazma tarihi: 13 Haziran 2013 - 10:02 ÖÖ

Human bölgesinde kurtlar öldürmüştü sanırım =)) öldürmesinler diyee heelp diye millete bağırmıştım kaçarken haha =))) Ama şu an horde'um o ayrı tabi =)
  • 1

#4 scraper

scraper

Sergeant

• Members
  • 72 İleti

Yazma tarihi: 13 Haziran 2013 - 04:33 ÖS

undead rogue açmıştım vanilla zamanında, mezardan çıktım ve ilk görevimi aldım. tam görev bölgesine ilerlerken 60 lvl night elf hunter'ı gördüm, sanırım guardları falan öldürüyordu, tabi bende durur muyum daldım direk elemana, sonuç hüsran tabi ki :) sonra beni oyuna başlatan kişiyi yardıma çağırıp intikamımı almıştım. o zaman o hunter'ı karşımda gördüğümde yaşadığım heyecan ve korkuyu özledim.
  • 0

#5 sempojax

sempojax

Knight

• Members
  • 346 İleti

Yazma tarihi: 14 Haziran 2013 - 12:53 ÖÖ

oyunda ilk değilde hatırladığım ilk ölümüm. northern barrens de 15 levellik aslanların arasından geçmeye çalışırken (11 leveldm) aslana devamlı miss atmam dan dolayı sinir olmuştum.o yüzden hatrlıyorum

oyuna başlamadan önce arkadaşım bana ölünce cesedinin içine girip dirileceksin demiştide bi bok anlamamıştım.ilk öldüğümde hmmm demek bu şekilde oluyooor demştm kendi kendime.
  • 0

#6 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 14 Haziran 2013 - 01:52 ÖÖ

Bayağı düşündüm ama pek aklımda kalmamış niyeyse. İlk başladığımda korkak davrandığımdan büyük ihtimalle afk olduğumda mobun biri gelip öldürmüştür, mob veya başka bir şeyden dolay hâlâ sık sık yaşıyorum bu durumu löl.

#7 Gent

Gent

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 14 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 15 Haziran 2013 - 12:41 ÖS

İlk charım undead lock'tu. Deathknell'de Scarlet kesme görevini yapıyordum. Orada Scarlet kaptanına daldım yanında da 2-3 adam varmış göremedim :o . Toplu daldılar, öldüm
  • 0

#8 zeyfesk

zeyfesk

Senior Sergeant

• Members
  • 193 İleti

Yazma tarihi: 17 Haziran 2013 - 07:27 ÖS

nelfti benim ilk karakterim, onların doğduğu yerde bi hani quest teslimi var döne döne çıkıyosun 15 kat en üst katta artık zıkkımın kökü dediğin anda karşına çıkıyo, zaten dönmesi bi dert elim klavyeye alışmamış falan, işte orda questi verdim inmeye gelince sıra üşendim amann dedim nolcak attım kendimi aşşaya, bi an o düşüş hiç bitmicek sandım ya :rolleyes:
sonra karşıma çıkan her pencerede ok ye bastım mezarlıkta uyandım, daha da iflah olmadım zaten ölmelere doyamadım bi yarım saat -_-
  • 1

#9 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 17 Haziran 2013 - 09:20 ÖS

benim ilk karekterim orc tu ilk defa senjin village e giderkenki yoldaki akrepler yada domuzlar tarafından katledildim :D
  • 0

#10 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 23 Haziran 2013 - 05:23 ÖS

İlk nasıl öldüğümü hatırlamıyorum ama ilk kez öldüğümde uzun bir süre hayalet olarak dolaştığımı hatırlıyorum.:)
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

Hepsi yaralar, sonuncusu öldürür..

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı