İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 Oy Kullanılmış

Oyuna başlamak isteyenlere bi yardımcı olurmusunuz.

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 dewilsakir

dewilsakir

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 13 Haziran 2013 - 05:31 ÖS

Ben oyuna tekrar başlamak istiyorum ve nasıl yapılcağını bilmiyorum şu an bilgisayarımda wow yüklü değil açıkcası nasıl yükleyip oyuna döneceğimi bilmiyorum eğer yardımcı olursanız 3 ay boyunca dua ederim okullar kapandıda ;) bu arada forumda yeniyim o yüzden yapmam gereken şeyleri yapamadıysam kusura bakmayın sorunuma yardımcı olursanız sevinirim Wotlk yükleyeceğim bu arada.
  • 0

#2 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 13 Haziran 2013 - 05:44 ÖS

Ben oyuna tekrar başlamak istiyorum ve nasıl yapılcağını bilmiyorum şu an bilgisayarımda wow yüklü değil açıkcası nasıl yükleyip oyuna döneceğimi bilmiyorum eğer yardımcı olursanız 3 ay boyunca dua ederim okullar kapandıda ;) bu arada forumda yeniyim o yüzden yapmam gereken şeyleri yapamadıysam kusura bakmayın sorunuma yardımcı olursanız sevinirim Wotlk yükleyeceğim bu arada.

Orjinal oyanayacksan eger imzamdaki rehbere bak

Yok WOTLK ( ki kendisi artik korsan sunucu olur ) oynacaksan eger oynayagin serverin sitesinde zaren torrent download linki ve baglanti rehberi vardir oradan detaylari alman daha iyi olur

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#3 dewilsakir

dewilsakir

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 13 Haziran 2013 - 06:00 ÖS

onu yükliceksen sana en iyi korsan swlerde acceler veririm çoğu accde 5.9 k gs veya 6 k gs var eğer ilgilenirsen mesaj at ben seni mutlu ederim

Özel mesaj atmak için gerekli mesajım yokmuş. benim istediğim tek şey oyunu indirip oynamak oda zorunlu parasızım bu aralar birde kredi kartı ile uğraşamam lütfen anlayışlı olun. bir kaç yerden indirdim ama olmadı nasıl yapacağımı bilemedim
  • 0

#4 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 13 Haziran 2013 - 08:39 ÖS

Özel mesaj atmak için gerekli mesajım yokmuş. benim istediğim tek şey oyunu indirip oynamak oda zorunlu parasızım bu aralar birde kredi kartı ile uğraşamam lütfen anlayışlı olun. bir kaç yerden indirdim ama olmadı nasıl yapacağımı bilemedim

1- Aşağıdaki yazıyı internet tarayıcınızın adres kısmına yapıştırın ve torrent ile oyunu bilgisayarınıza yükleyin. Yükleme bitince oyunu kurmanız gerekmeyecek, her şeyi hazır olacak.

magnet:?xt=urn:btih:35414f8be8348a08a49fc4ccfb29093e22f1d628&dn=World+of+Warcraft%3A+Wrath+of+the+Lich+King+3.3.5a+%2812340%29&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.istole.it%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.ccc.de%3A80

2- Oyun klasörü içinden Data > enGB > realmlist.wtf dosyasını herhangi bir metin editörü ile açın(örneğin Notepad). İçeriğini tamamen silip oynayacagin serverin realm'ini yazacaksin...

ornegin: set realmlist logon.eternal-wow.com

serverin sitesinden uye olup kullanici adini ve sifreni yazip gireceksin...

Dip not: oyunu launcherdan degil, wow.exe den ac, yoksa oyun kendini update etmeye calisir....

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#5 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 13 Haziran 2013 - 08:49 ÖS

orjinal wow oynamak varken ne gerek var private serverlara :) bir kere merakımdan girip bakmıştım oyunun sitesinde gerçek parayla item satıyolardı :D belki dandik servara denk geldim:)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı